Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E Vladane da znas kakvu je dominaciju imala Zvezda prije Radonje kad su harali Misic i Kikanovic,davno bjese.

    Comment


    • A prije toga Vuk Radivojevic, Milan Dozet i Igor Jeretin. To su bili dani.
      sigpic

      Comment


      • Pamtim i Olivera Popovica, Zlatka Bolica, Miletu Lisicu, kakve su samo uspjehe nizali. Kamione kupovali da potrpaju trofeje. A ovo pod Radonjicem je vjerovatno najgori period u istoriji. Upropastio je slavni kosarkaski klub CZV.
        sigpic

        Comment


        • Znaju svi što je Rista otišao u SAD. Ja samo kažem bilo koji trener koji je iole ozbiljan, bi sa ovakvim uslovima osvojio sve isto što i Radonja. Svaka njemu čast, ali ništa posebno trener. Mnogo sreće nam je doneo i hvala mu, ali nezamenljiv, pa nemojte me zasmejavati.

          Comment


          • Треба прославити то. Верујем да ти јеси.

            Чуј Ребић и Тејић таленти, пршти од талента. Таленат је Гудурић, таленат је Дончић, ова двојица нису

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Pamtim i Olivera Popovica, Zlatka Bolica, Miletu Lisicu, kakve su samo uspjehe nizali. Kamione kupovali da potrpaju trofeje. A ovo pod Radonjicem je vjerovatno najgori period u istoriji. Upropastio je slavni kosarkaski klub CZV.
              Mocni Oliver Popovic - kakv je to igrac bio. Partizan, pa Beobanka, pa Zvezda. Kako smo tada imali jebeno jaku reprezentaciju kada za jednog Olivera Popovica nije bilo mesta u istoj.
              Ja se secam Zvezde kada su je predvodili Obradovic Sasa i Ilic Nebojsa. Igrao je tada i Vidacic Ljuba i Tomasevic Dejan (obojica nesto kasnije presliu Partizan) Lisica Mileta, Cvetkovic Rastko i jedan klinja Stojakovic Predrag. Mislim da je to bilo 92 ili 93 tako nesto.
              To je neka najranija Zvezda koju pamtim.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Треба прославити то. Верујем да ти јеси.

                Чуј Ребић и Тејић таленти, пршти од талента. Таленат је Гудурић, таленат је Дончић, ова двојица нису
                Dobro ti znaš talenat je neko sa 15,16,17 godina, posle si igrać ili nisi. A oni su bili talentovaniji svi od Gudure. Obično to tako bude. Ali upada u oči da Radonjić ne ume sa mladim igračima. Morao je jedan izaći iz 95 gen kad dolaze iz jednog od najjačih omladinskih sistema - iz FMPovog.

                Malo je baš uradio, a klub mora živeti od toga. Još više.

                Comment


                • Obradovica se sjecam kad je presao u Albu, a Cvetkovic teska vezara bio i otisao u NBA, nije se usrecio naravno

                  Mnogo je bila gotivna ta ekipa sa Topicem, Topalovicem, Stanojevicem, Rakocevicem, Kuzmanovicem.

                  Tada nije bilo neta, nego sam pisao na poslednjoj strani sveske rezultate
                  sigpic

                  Comment


                  • Нетачно. Теодосић није играо по репрезентацијама у млађим категоријама, није био сматран талентом као рецимо Миленко Тепић.

                    Ајде пошто тако причаш, реци ми шта то имају Ребић и Тејић па да су таленти? Који кошаркашки елемент где се препознао њихов таленат?

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Obradovica se sjecam kad je presao u Albu, a Cvetkovic teska vezara bio i otisao u NBA, nije se usrecio naravno

                      Mnogo je bila gotivna ta ekipa sa Topicem, Topalovicem, Stanojevicem, Rakocevicem, Kuzmanovicem.

                      Tada nije bilo neta, nego sam pisao na poslednjoj strani sveske rezultate
                      To nesto kasnije bilo - ta ekipa. A Cvetkovic otisao jer ga progurao tata, matori Cvetkovic koji je u Zvezdi bio jedan od Bogova i Batina. A imao je uticaja i u svetu. Tada su realno maloprepomenuti bekovski tandem Ilic Obradovic doneli Mislim dve vezane titule. Uz njih je opasan bio i Tomasevic.
                      A ta kasnija ekipa sa Milenkom, Kuzmanovicem, Topalovicem je nastala tako sto su pokupili sve sto valja iz BFC Beocina. I tada su isto bili bas jaki. Bilo para, pa mislim da je tada i Oliver bio deo te ekipe. Ali osim njega sam najvise gotivio Milenka Mrtvaka. Kakav je to kralj! I ako navijam za Partizan mnogo se tada vise pratila domaca kosarka i znalo se sve o svim ekipama. Jbg, kada si mladji - pa ti to perokupacija. Nije bilo interneta ali je bio Sportski Zurnal

                      A sada tek vidim da si pisao rezultate u svesci Dobro je - nisam jedini.
                      Last edited by Sandugp; 20-07-17, 21:05.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Da, da, iz Beocina ih uzeli. Topalovic sa onom tehnikom suta iza glave, brat nije mogao da promasi slobodno, a Milenko mi je bio omiljeni igrac

                        Moje srece kad dodje srijeda i kupim Tempo.
                        sigpic

                        Comment


                        • BFC tad Muta vodio, vodili 2:0 protiv Partizana i Kuzmanović se povrijedi i izgube titulu.

                          Rebića je gurao i ne može loptu prevesti, talenta ni u znakovima, u najboljem slučaju novi Cvetković.
                          Zašto Tejić ne procvjeta u Megi? Svakako visoki igrači kasnije sazrijevaju.
                          Ristić veze nema s Radonjićem.
                          Zašto Simanić nije dobio minute kod Radonjića kad je potpisao za Miška?
                          Gudura propao, nije dobio priliku pa je prodan za milion eura + 20%

                          Comment


                          • Pročitajte šta sam pisao. Talenat je neko ko ima 15,16 godina. Oni su tad bili talentovani. Ali nisu iskorišćeni. Sedeli su dve godine, dok je dve godine Marko Gudurić igrao u FMP. Baš taj vaš argument govori protiv Radonjića. Nije umeo da ih pošalje na pozajmicu u taj FMP nego ih držao na klupi i samo to.

                            Nema vam taj Radonjić bele veze. Kako će leteti sad iz kluba prvog u koji ode. Jedva čekam. Alimpijević ili Radonjić isti k, sistem je sistem.

                            Samo mislim da se Alimpijević neće plašiti. A meriću mu sezonu sa Radonjićevom prvom sezonom jer je nov tim, plus ima pritisak više zbog rezultata i EL.

                            Radonja da je došao u ovom trenutku prvo bi rekao neće biti titule 2 godine, odmah da se ogradi. Gospodin, kukavica, radnik, prosek - Dejan Radonjićz

                            Comment


                            • Ili ih je trenirao i gledao im napredak

                              Taj Alimpijevic ako ostane na klupi do decembra bice super. A ostace jer ce Covke svim silama braniti svoju odluku koliko god ona pogresna bila. Nece mu sujeta dati da prizna da se usrao u sve. Cus Alimpijevic, Zvezda je dotakla dno i amatera stavlja na klupu Evroligaskog tima, jer Covic dovodi trenera koji ce ga slusati i dovodice mu igrace koje on zeli. Da se Covo pitao sad bi Mekel i Sofo zarili i palili i borili se za plej of u ABA.

                              Evo ljudi jkoji su kupili sezonske oce da ih vracaju, jer se osjecaju namagarcenim.

                              SUper govor Alimpijevica, on se usrao samo sto je izasao pred kamere, popio galon vode, ovo nisu istine sta radi serif Coki
                              sigpic

                              Comment


                              • "Mentol koji ima emisiju utorkom neće praviti tim"
                                Sto si neurozan Cokicu

                                Eto dovodi Pulena, moze da ispuni svoj vlazni san sad kad mu nema Radonjica. Naravno Radonjic ga nikad ne bi doveo, jer on zna bolje od serifa. Jer su Pulen i odbrana dva svijeta.

                                Alimpija mi je stvarno zao i on je preplaseni mis, nije on kriv sto je dobio vruc krompir. Ovo nije za njega ali drugog rjesenja nije bilo jer niko nece da preuzme tu klupu, a to je za njega ispunjenje sna siguran sam i ok je sto zeli da se isproba. E sto ce biti marioneta u rukama Covica je vec njegov problem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X