Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Hehe...kad pocnu ovako da se prebrojavaju crveno-bela krvna zrnca..pa kako to da ga neki cigan zaboga ne podnosi ili te podele na ove sto navijaju godinama i ostale, jer ovi drugi navijaju od juce valjda, sta li...cirkus!

    Pa sta ako se uhvatio onda u kostac sa Zvezdinom propascu? Bio je hvala bogu u poziciji, za razliku od drugih, svasta mogao, radio, muljao i lova mu bila dostupna nebitno cija. Da se nije mozda zbog prevelike ljubavi u sve to upustio ili zato sto je veci cigan od mene?
    A videcemo na kraju...njegovom nekom, jer ipak je nerealno da doveka tu bude... kada se podvuce crta.

    tt sa A5 u inat Mi6
    Pa ništa, da nije verovatno sada i ne bi vodili ovu polemiku.

    Prvi deo posta ne kapiram.

    Poenta priče je taj što se ovde odlazak Radonjića okarakterisao kao "kataklizma", a upravo čovek koji je dobrim delom zaslužan što smo tu gde smo kao glavni krivac za nešto što je u nečijoj paranoji "PROPAST". Dakle, ispade da se osuđuje onaj koji je doneo pare u klub, a veliča onaj koji je pak zbog para i otišao, jer šta ćeš, njegov ego ne može da podnese da mu zmeljak u FK sekciji ima duplo veću platu. Ispade i da se osuđuje onaj koji je klub sačuvao zbog interesa ličnog, jer jbg nije se upustio da sedne na čelo kluba koji je na aparatima zbog ljubavi već lične koristi, već eto zbog novca, a isti čovek koji je klub napustio zbog novca veliča i uzdiže, te njegov odlazak upoređuje sa gorom situacijom od one u kojoj je Zvezda bila pre pet godina.

    Opet ponavljam, nisam Čovićev fan, sav njegov nastup mi je antipatičan, ali isto tako nisam ni Radonjićev.....no neke stvari moraju da se pogledaju realnim očima.

    Hvala tom Dejanu za sve, da li je mogao više, ne znam, ali život ide dalje....putuj igumane i ne okreći se za svojim stadom.

    Isto tako ne smemo umanjiti figuru druge važne osobe u toj eri od gašenja do momenta objavljivanja ovog posta, jer jbg voleo bih ja jednog Čovića i u FKu, da se i tamo malo srede stvari koliko je to pak moguće u ovoj našoj državi gde je sve, nazovimo, nakaradno.

    Comment


    • Kako ne razumeš? Pa jesi li mi ovo napisao...

      Skače on sebi često u svoja usta, taj Čović, ali da neki cigan ne može da ga smisli to stvarno ne mogu da zamislim.
      Drugi deo nisi ti rekao/napisao.

      I ne bavim se Radonjićem, već znam kakav je Čović, malo više od tebe. No, to je stvarno nebitno, promeniti se ništa neće, ali eto nisam odavno ništa za njega napsala, pa iskoristih priliku.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sad te tek ništa ne kapiram. Šta ja nisam napisao ?

        Pa ništa, Zvezdaš, uzmi ti vodi klub ako misliš da možeš bolje, ja ne mogu.....

        Ja ne znam kakav je čovek taj Čović, već pišem na osnovu ličnog utiska, pričaju mi, čitam, informišem se....ne znam ni kakav je Radonjić čovek.

        Comment


        • Ja sam i rekao Brajko da nema ko bolje od njega da vodi klub. Ali dug nije vraćao svojim novcem, tako da si ga mogao i ti vratiti. Tad je doneta odluka da je on čovek za KK, baš zbog FMP koji je poslužio svrsi. A i znaju koliko je ambiciozan. To što je administrativno izvršavao zadatke ne znači da je vratio dug. Dug je vraćen zna se na koji način. Teniserski. Sve ostalo je mazanje očiju. Isti princip primeniuju sada na FK, samo ne mogu da ga fuzionišu i slično, ali otpisuju se dugovi šakom i kapom.

          Ne bih nikad sklonio Čovića iz kluba od njega bolji nema, ali on nije dinar svoj uložio. Verovatno je nekad prebacio neki keš privremeno, ali znajući dobro tog čoveka koji gleda u dinar, ne bi ond dinara dao.

          Nikakva magija vratiti dug kad je uz tebe brat najmoćnijeg čoveka u državi ili jednog od. Čim se Andrej povukao nestao je keš. Pre 2 god, klub nije beležio ovakve rez, a redovne plate bile

          Tako da istina je negde na sredini. Čović dobro vodi klub ali ne bi ništa uspeo bez spoljnih faktora.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ja sam i rekao Brajko da nema ko bolje od njega da vodi klub. Ali dug nije vraćao svojim novcem, tako da si ga mogao i ti vratiti. Tad je doneta odluka da je on čovek za KK, baš zbog FMP koji je poslužio svrsi. A i znaju koliko je ambiciozan. To što je administrativno izvršavao zadatke ne znači da je vratio dug. Dug je vraćen zna se na koji način. Teniserski. Sve ostalo je mazanje očiju. Isti princip primeniuju sada na FK, samo ne mogu da ga fuzionišu i slično, ali otpisuju se dugovi šakom i kapom.

            Ne bih nikad sklonio Čovića iz kluba od njega bolji nema, ali on nije dinar svoj uložio. Verovatno je nekad prebacio neki keš privremeno, ali znajući dobro tog čoveka koji gleda u dinar, ne bi ond dinara dao.

            Nikakva magija vratiti dug kad je uz tebe brat najmoćnijeg čoveka u državi ili jednog od. Čim se Andrej povukao nestao je keš. Pre 2 god, klub nije beležio ovakve rez, a redovne plate bile

            Tako da istina je negde na sredini. Čović dobro vodi klub ali ne bi ništa uspeo bez spoljnih faktora.
            Ајде ово, него сигурно има неки рачун на Кипру или тако нешто где пребаци који динар од ових трансфера, чисто да се преживи

            Само ово за Андреја и није баш истина, дуг се враћао пре него што је СНС дошао на власт. Паре су се огромне улиле тек када је Жика Анђелковић званично отишао из клуба, а ушли Андреј и Мали.
            Last edited by Победа; 19-07-17, 22:37.

            Comment


            • Ne znam za Žiku. Meni je sve to ista ekipa. I Djilas i Čović i Žika i Mali... Nabrojah ladno 4 najveće face u Bg.. Koliko se sećam sam Žika je predlagao negde 2008. fuziju sa FMP-om tj sa Čovićem.

              SNS nije bio na vlasti ali znao je da će doći na vlast. Već je bilo na snazi restrukturiranje i pozicioniranje. Moje mišljenje, nemam neke informacije sem sa neta, vezano za celu priču.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ne znam za Žiku. Meni je sve to ista ekipa. I Djilas i Čović i Žika i Mali... Nabrojah ladno 4 najveće face u Bg.. Koliko se sećam sam Žika je predlagao negde 2008. fuziju sa FMP-om tj sa Čovićem.

                SNS nije bio na vlasti ali znao je da će doći na vlast. Već je bilo na snazi restrukturiranje i pozicioniranje. Moje mišljenje, nemam neke informacije sem sa neta, vezano za celu priču.
                http://www.mozzartsport.com/vesti/kk...kupstine/55064

                Нисам сигуран за ово да се знало да долазе. Али то су већ друге теме, већ смо отишли у оф.

                Comment


                • Postoji kombinacija u kojij Čović igra ulogu a ne daje novac, i postoje ledja jer on bez ledja ne ulazi nigde. Da ne širimo dalje, ovo sa moje strane su bila nagadjanja, sem za Andrejevo doba i to. Al to znaju i babe što nose u pošti informer u jednoj a račune u drugoj ruci.

                  Comment


                  • Dug od 15-18 miliona nije bio stvarni dug. Ono što se vraćalo reprogramom je 2.5% od ukupnog duga, recimo igračima.

                    Niko ne pravi od Radonjića heroja, nego nekoga ko je imao sastavljen sistem u koji su se uklapali igrači i on se pitao za dovođenje igrača.
                    Sad se treba nadati da će doći neko ko će se izboriti s Čovićem i stvoriti igru da parira najboljima. Šanse za to su ne veće od 5% i normalno je da se kuka. Zavrtiće se i trenerska vrteška tako da od igre nema ništa, u najbolju ruku nova Cedevita ako bude para.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Dug od 15-18 miliona nije bio stvarni dug. Ono što se vraćalo reprogramom je 2.5% od ukupnog duga, recimo igračima.

                      Niko ne pravi od Radonjića heroja, nego nekoga ko je imao sastavljen sistem u koji su se uklapali igrači i on se pitao za dovođenje igrača.
                      Sad se treba nadati da će doći neko ko će se izboriti s Čovićem i stvoriti igru da parira najboljima. Šanse za to su ne veće od 5% i normalno je da se kuka. Zavrtiće se i trenerska vrteška tako da od igre nema ništa, u najbolju ruku nova Cedevita ako bude para.
                      Ne bih rekao ako se pažljivo čitaju postovi.

                      Btw.



                      Mogao je za dve godine i više minuta da uzme, ali jbg sistem Slamenog mu nije dozvoljavao.

                      Hvala Gudura na svemu, do idućeg viđenja svako dobro.

                      Comment


                      • Ne bi ni igrao da nije prešao kod Miška. Nisu igrali ni Tejić ni Rebić. Samo ih je on uzeo za sebe kad su prešli. Posle će neko da kaže bravo Radonja.

                        A ja ću da kažem bravo Čoviću, držao si Radonjića uništio ti je 95 gen FMP-a, Ristić, Rebić, Tejić, Gudurić. Tejić i Rebić uništili karijere sedeli na klupi jer nisu bili od čika Miška.

                        Dobro je što je otišao sad možemo više da guramo naše igrače. Ima tu talenata milion. Ne kažem da bi Tejić i Rebić postali igračine, ali nije im ni dao šansu. Lično znam njegovo izdrkavanje na treninzima po klincima. Zato ga nikada nisam ni voleo.

                        Po meni je Zvezda dobila što je Dejo strah otišao. Sad kad bude vodio negde sa nekom ekipom na poluvremenu 20 razlik, trk u kladionicu, takve tekme gubi... sem kad ima tim u kontinuiteu pa mu se treću četvrtu godinu sklope kockice.

                        Nikakav sistem, nikakvo plansko guranje igrača. Samo strah i alibi. Jebeš trenera kome je uspeh što je sad uzeo sa Zvezdom ABA KLS i kup 3 puta...

                        Comment


                        • Osjecam da mi se IQ smanjuje dok citam ovo
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ne bi ni igrao da nije prešao kod Miška. Nisu igrali ni Tejić ni Rebić. Samo ih je on uzeo za sebe kad su prešli. Posle će neko da kaže bravo Radonja.

                            A ja ću da kažem bravo Čoviću, držao si Radonjića uništio ti je 95 gen FMP-a, Ristić, Rebić, Tejić, Gudurić. Tejić i Rebić uništili karijere sedeli na klupi jer nisu bili od čika Miška.

                            Dobro je što je otišao sad možemo više da guramo naše igrače. Ima tu talenata milion. Ne kažem da bi Tejić i Rebić postali igračine, ali nije im ni dao šansu. Lično znam njegovo izdrkavanje na treninzima po klincima. Zato ga nikada nisam ni voleo.

                            Po meni je Zvezda dobila što je Dejo strah otišao. Sad kad bude vodio negde sa nekom ekipom na poluvremenu 20 razlik, trk u kladionicu, takve tekme gubi... sem kad ima tim u kontinuiteu pa mu se treću četvrtu godinu sklope kockice.

                            Nikakav sistem, nikakvo plansko guranje igrača. Samo strah i alibi. Jebeš trenera kome je uspeh što je sad uzeo sa Zvezdom ABA KLS i kup 3 puta...
                            Навео сам ти примере где је Блат губио када је имао и преко 20 разлике предности, онда је и Блат незналица

                            Пре него што нападаш Радоњића без икаквог основа, научи неке ствари. Ристић је отишао у Америку и није хтео да потпише професионалан уговор са Звездом. Тејић и Ребић никада нису били неки таленти, доминација у млађим категоријама нема апсолутно никакве везе с талентом играча.

                            Гудурић је имао довољно минута ове сезоне, није нико крив што је играо очајно неке утакмице.

                            На крају ће испасти да је Радоњић главни непријатељ клуба
                            Last edited by Победа; 20-07-17, 20:35.

                            Comment


                            • Pravicete Radonju od blata,dovedite onoga neprezaljenog Vukoicica,on ce vam donijet spas.Nego imam osjecaj da ce neki Deja krivit i za sve naredne neuspjehe Zvezde u sljedecih 10 godina zbog toga sto nije napravio igrace od Rebica i Tejica dva vunderkinda.

                              Comment


                              • Jbs klub kojem je najveci uspjeh osvojena ABA, liga i kup. Tri puta kup pardon. Devet trofeja ako cemo da budemo egzaktni(tacni)

                                Krv ti jbm ovo nisu istine, odoh da javim onim budalama u EL da mu oduzmu one silne nagrade za trenera kola, da se ne brukaju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X