Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Чему то? Па по мени смо и даље фаворити, Дарушафака игра у гостима с Бамбергом, а ми кући с Униксом. Ако Дарушафака то добије, нама с Униксом је небитно и онда се максимално сконцентрисати на гостовање у Турској.

    Comment


    • Sanse nema da dobijemo Darusafaku tamo, uzdamo se u Bamberg.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ma tesko cemo mi da dobijemo Darusafaku u gostima, racunaj na to i sudije na njihovu stranu. Samo me zanima, ako Zvezda dobije Uniks, a Darusafaka izgubi od Bamberga, da li onda Zvezda ide dalje ili ostaje odlucujuci mec u poslednjem kolu?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Trojke 5/29
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Ma tesko cemo mi da dobijemo Darusafaku u gostima, racunaj na to i sudije na njihovu stranu. Samo me zanima, ako Zvezda dobije Uniks, a Darusafaka izgubi od Bamberga, da li onda Zvezda ide dalje ili ostaje odlucujuci mec u poslednjem kolu?
            U tom slučaju da.

            Večerašnja utakmica je izgubljena u srijedu, umrli su na terenu protiv braće i ispali.

            Comment


            • Idemo onda Trinkieri brat za nas, ionako je izjavio da nas gotivi.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Kakav pad Zvezde u finisu sezone. Siluju ih Savovic i Nikolic. Nestvarno.

                Mitrovic se raspada.
                sigpic

                Comment


                • Za koga navijas u ovom mecu?

                  Comment


                  • Mancester pa Zvezda, to su moji klubovi

                    Ali ovo ni na sta ne lici, Buducnost je barem srce ostavila na parketu, iako je broj poena jasan pokazatelj koliko je kvalitetna kosarka. Ono protiv Olija i ovo veceras su dokaz da je ekipa potpuno pala. Oni ne mogu vise ni 60 poena da ubace.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja mislio da menjas timove iz meca u mec, prvi mec naravno za Zvezdu i Radonju.Veceras Buducnost kako bi se odbranila cast crnogorske kosarke, a u trecem naravno za Zvezdu, kako Radonja ne bi najebo i prolaz u finale.

                      Comment


                      • Nazalost Buducnost je prelose vodjen klub, samim tim crnogorska kosarka tu ne mora da se brani. Crnogorske kosarkase razvijaju neki drugi klubovi, Buducnost je tu da daje pare bivsim kosarkasima, uglavnom stranim

                        Buducnost je Miskova filijala
                        sigpic

                        Comment


                        • Физички пад у овом делу сезоне очигледан, доносе се лоша решења у нападу, декоцентрисано, машимо отворене шутеве..

                          Comment


                          • Simon Od kad je on u kontra ritmu i zvezda je,isto vazi i za Kuzmica,Gudura jedini drzi nivo neki,Protiv Uniksa ocekujem da se raspucamo,moraju da se trgnu nekako
                            sigpic

                            Comment


                            • Protiv Uniksa ce bas da tankiraju ako Radonja ima soli u glavi

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Protiv Uniksa ce bas da tankiraju ako Radonja ima soli u glavi
                                U slucaju da Darusafaka dobije. U slucaju da izgube, u petak Zvezda mora ici na pobedu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X