Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Među navijačima to postoji, lično sam se uverio više puta, i cenim da se GATE 7 pitao danas ovo bi bila prijateljska utakmica kakva je i trebala da bude.

    Otprilike da je, kao i uvek, keš nadvladao nad bratstvom.

    Ja ne vidim drugi razlog zašto ne bi Printezis večeras prebacio ceo obruč, a pogotovo deo kada se igrači raduju kao kada su pobedili CSKA pre par godina u finalu, identične scene, od koša, pa do proslave.

    Comment


    • Је л' може неко да ми каже нешто више о овој ситуацији када је Јавор доделио лопту Олимпијакосу?

      Иначе што се тиче браће, не заслужујемо овакву Звезду. Па наша навијачка група је практично срећна била после данашње утакмице, певане песме Олимпијакосу, атмосфера као да је Звезда победила, али капирам, њима је кошарка небитан спорт, бојкотује се АБА лига. И онда они некога назову "евронавијачи".

      Интересантно је да Принтезис даје кош у небитној утакмици за Олимпијакос, они се радују као да освајају ЕЛ, а Спанулис после тога аплаузом поздравља халу Много ми је драго што су били извиждани, као и навијачка група више пута која је после утакмице певала Олимпијакосове песме.

      немојмо због једне утакмице кварити нешто што су генерације стварале и верујте драже ми је наше братство него 100 ф4
      Ево цитат с другог форма, конкретно навијачке групе Делије Север. Толико о љубави према Звезди.


      Што се тиче клуба и играча Олимпијакоса, надам се да испадате у ТОП8 од Звезде, ако не од Звезде, онда од неког другог.

      Comment


      • Ma tacno se vidi koliko nama fali Jovic i koliko mi zavisimo od njega. Jesu crkli igraci, gust raspored, pa sada i let do Spanije ali ni ta Barsa nije bauk, kad su njim glavni igrac iVezenkov, Tomic i Klaver onda nema cega da se plasimo. Jesu Grci ispali govna, ali sta je tu je.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • http://mondo.rs/a993183/Sport/Kosark...ele-VIDEO.html

          Malo na temu aut.

          Inače, Kurir piše da je Jović u Barsi dogodine da vrti pik sa Tomićem.

          Comment


          • Надам се да добијамо лепо обештећење.

            Comment


            • Verovatno, jer čim je to već sada završeno ( ako je uopšte i završeno ), pretpostavljam da je fora da je kaparisan, jer postoji interesovanje za majstora, pa stoga i neka kintica nama.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Uklonjen link sto je Brajkula okacio.

                  Ne znam odakle vam da je sudija svirao mrtvu loptu? Niti je to rukama pokazao, niti se strelica za stolom promenila nakon te odluke (a u tom slucaju bi trebalo). Covek pokazao da je samo lopta za Oli. Sad da li je bio upravu, diskutabilno je. Od onih kamera se slabo sta moglo videti, ali je pitanje koje snimke oni imaju na raspolaganju.

                  Spoiler


                  Glavno je pitanje da li je Guduric imao kontakt s loptom kada je gazio liniju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni to totalno sad nebitno, ne menja ništa ako smo oštećeni, izgubili.

                    Nego da vidimo da pobedimo sutra nikad mrtviju Barsu, dok sam protiv Uniksa već ucrtao pobedu iz razloga jer se radi o ništa preko simpatičnoj ekipici, matori Lengford i majstor Kolom, mrvimo to sa +10, samo pik sa Kuzmićem, poješće Parahuskog i Vilijamsa.

                    Comment


                    • Само да не дођемо у ситуацију да утакмица с Униксом не значи ништа и да се све одлучује у Турској.з

                      Comment


                      • Јовић се загрева, надам се да је у стању да одигра 15ак минута. Добијемо ово и Уникс и прошли смо, све је у нашим рукама, ајде бре!!!

                        Comment


                        • Mnogo nas usrase sudije. Ispunili smo bonus za 2 minuta. Ovakva Barsa se jednostavno mora dobiti. Raduje povratak Jovica.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Делује ми да смо много истрошени, лоша решења у нападу, скроз без концентрације..Подсећа на прво полувреме против Олимпијакоса

                            Comment


                            • Nije ovo nista strasno, ne igra Barsa nista.
                              Ako se konsolidujemo trebalo bi da dobijemo.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Usrase nas ljudi trojkama, ocajna odbrana, a realizacija u napadu jos gora. Neverovatno koliko zavisimo od 1 igraca. Bez Jovica smo duplo losija ekipa. Kontam da je istrosenost protiv Olimpijakosa prisutna ali ako ovo izgubimo, mislim da je to to sto se tice prolaska dalje.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X