Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Guduric je malo van forme, ali zato su vam ostali bekovi u zivotnoj formi. Pogotovo bi izdvojio Dangubica, kako taj decko igra granitnu odbranu, to je neverovatno. Gine za ekipu, a mali potrosac u napadu. Uglavnom, ono sto sutne ubaci. Iskreno, voleo bi bas njega da vidim kao zamenu za Markovica u reprezentaciji. Jovic ce sigurno biti rezervni plej i radice deo posla koji je radio Markovic, a uz to nam treba zver u odbrani na beku, a po mom misljenju Dangubic je bas taj. Popravio je sut, brz, skocan, jak defanzivac, igrac zadatka...to je vise nego dovoljno.

    Meni je neverovatno kako se Kuzmic uklopio u ekipu. Ono sto je odigrao u PAO-u i u reprezentaciji nije vredno pomena. Ne znam kako je igrao u Americi, ali ovde u Zvezdi je bas standardan.

    Comment


    • O da, Nemanja opasno pegla odbranu ove sezone, ni ranije nije bio za baciti ali ove je opasan, ali već sam ranije pisao o njemu. Baš onako kako si napisao, što šute uglavnom uđe, ima doboga ružan izbačaj ali hej, ako je glupo a radi nije glupo. Isti je ovaj izbačaj stalno vukao samo što je prošlih sezona znao izbacitili loptu sa dlana a ne vrh prstiju, čim ju pogura znaš da ide divlji airball, ali preko ljeta je izgleda dotjerao taj izbačaj i sve ide sa jagodica. Inače zadnjih utakmica pokazuje dobre znakove ofanzivno, jako dobro čita odbranu i ima duge noge pa je svašta u mogućnosti da uradi, nadam se da će malo raditi na napadu pa da će ga Radonja stavljati na veće role bar u ABA ligi.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Erice, da li te je neko nesto pitao?
        Vladane nisam ja ugrozen, ali neki red mora da se zna. Ili to ili da idemo u totalnu anarhiju.
        Sorry brt, nisam te prepoznao...
        sigpic

        Comment


        • На целом свету само Црвена звезда оооо..

          Comment


          • Jedva čekam da vidim Tompsona u akciji, dobro je igrao odbranu, dobre dve asistencije, rampa. Da Volters dobije na samopouzdanju i da se on razigra i eto još dva nosioca. Kuzmića i Bjelicu odmarati u ABA. Pogotovo Kuzmić ne bi smeo sledeću da igra. Je l' ovo onaj isti što je igrao kod Đorđevića i bio drvo?
            Svaka čast Radonjiću nema šta. Ne uči ih on da igraju ali ih koristi izgleda do maksimuma.
            Još malo će se trčati u Zvezdu za manji novac, da ti Radonja nađe klik i da ubodeš posle top ugovor u nekom Makabiju.
            Last edited by miloolja; 14-01-17, 13:59.

            Comment


            • Koliko nesigurnosti je prisutno u igri Luke Mitrovića.
              Evo u prvim minutama utakmice ABA lige protiv Krke,
              znači u atmosferi vreme sporta i razonode, on je potpuno stegnut i nesiguran.
              Daj opusti se Mitre, jebote.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Jedva čekam da vidim Tompsona u akciji, dobro je igrao odbranu, dobre dve asistencije, rampa. Da Volters dobije na samopouzdanju i da se on razigra i eto još dva nosioca. Kuzmića i Bjelicu odmarati u ABA. Pogotovo Kuzmić ne bi smeo sledeću da igra. Je l' ovo onaj isti što je igrao kod Đorđevića i bio drvo?
                Svaka čast Radonjiću nema šta. Ne uči ih on da igraju ali ih koristi izgleda do maksimuma.
                Još malo će se trčati u Zvezdu za manji novac, da ti Radonja nađe klik i da ubodeš posle top ugovor u nekom Makabiju.
                Samo što će Radonja da otrči iz Zvezde.

                Comment


                • Ne mora da znači, nije ni on lud, zna da ovo sve nije došlo preko noći već je rezultat rada još otkako smo peglali Evrokup sa Vukoičićem. Sledeće sezone je F4 u Beogradu a mi u FMP-u imamo Boltena koji nam može poslužiti u nekoj rotaciji i evo Austina, ako je odbio ljetos Baskoniju ne vidim razlog zašto na ljeto ne bi potpisao još jednu godinu u Zvezdi, nema potrebe on da žuri u Evropu.

                  Comment


                  • A ako Bog da sreće i zdravlja imaće naredne sezone i najbolju četvorku(/peticu) u Evropi u sastavu. Gledao sam sinoć FMP i više sam nego oduševljen kako Boldenom, tako i Austinom. Bravo hrabri momče, veliko je košarkaško srce!

                    Comment


                    • U najavi utakmice na ekranu su se pojavile tabele.
                      Zvezdi upisan skor 10-8, Maccabi 6-12
                      Možda su vidoviti

                      Comment


                      • Kako mi ide na kurac ovaj Kuzmanović.
                        Stalno nešto baja.
                        Sve je pod kontrolom i sl.
                        Mi četiri napada ne vidimo koš i ciglamo.
                        Ovi dižu razliku, a on drži sve pod kontrolom.

                        Koju ti utakmicu gledaš keve ti.

                        Comment


                        • Ја не волим тандем Ковачић-Кузмановић. Када би Плавшић сам преносио било би најбоље.

                          Comment


                          • Drobi kako Maccabi ne igra dobru odbranu.
                            Pušta protivnicima prosečno 84 poena.
                            Mi na 30-22 rezultatu ukupan šut 8/26 (30%).
                            Uglavnom su nas oni odbranom naterali na iznuđene šuteve koji ne ulaze.
                            Mislim čovek koji je igrao košaku,
                            nema elementarnog pojma da predvidi tendenciju utakmice.
                            -------------------------------------------------------------------------------
                            Da ne ureknem prilazimo kad su ušli Jović i Deon Thompson.
                            Last edited by Jaqen Hghar; 19-01-17, 19:42.

                            Comment


                            • Tompson Oldridz za sirotinju
                              sigpic

                              Comment


                              • Vraca se Zvezda. Po meni imamo izgledne sanse za pobedu ovde. Makabi ije neka timska ekipa, samo na individualce mogu da nas dobiju, ako im se otvori sut i sve ubace.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X