Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezda nastavlja da drobi evropske prvake,Jovic,Dangubic,Guduric,Kuzmic,Simonovic ,Lazic Radonja..... zive svoje trenutke zivota....Koja samouvjerenost,disciplina,kakva atmosfera,harmonija u ekipi,ma savrseno...Konacno da padne Fener u sledecem kolu,vrijeme je!
    Srecan Bozic


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Isaiah Austin upravo postavio na fejsu snimak kako potpisuje ugovor a ispod pise

      "After 2014 I was told this day would never come, but God is great and has been with me this whole time, so here I am! Signing my first professional basketball contract ever, and I am so grateful! Thankful for an opportunity to be a part of one of the best clubs in Europe KK Crvena zvezda Club. Thank you guys for the chance to do what I've always loved! It's been a long time coming, and thank you all for the support, pray for me!"



      P.S nadam se da znate ko je ovaj decko
      "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
      Legends never die. Mamba will be back!
      sigpic
      HOUSE ALL NIGHT LONG

      Comment


      • Za FMP je potpisao

        Comment


        • Trebao je da bude u istom košu sa KAT-om i Porzingisom, ovo je rizik vrijedan uzimanja. Spominju se i neka sezona i po, čak i dvije i po. Dvije godine nije igrao i do ljeta ne očekujem puno od njega, sumnjam da će i zaigrati do tada. Uglavnom veliki potez, ako Bog da zdravlja on nam na pola svojih mogućnosti sa koledža znači više nego bilo koji igrač zadnjih godina, u suprotom opet će to biti dobar marketing.

          Hvala gospodinu Milleru na ovome.

          Comment


          • Čovek je bre imao onaj Marafinov sindrom, to je nasledna stvar, nzm sad kako se to leči.

            Comment


            • http://www.beforeafter.rs/sport/want...tmas-zalgiris/

              Mekinja, mora da osvane.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Čovek je bre imao onaj Marafinov sindrom, to je nasledna stvar, nzm sad kako se to leči.
                Ima i dalje, to je neizlečiva bolest. Slep je na jedno oko ili ima jako loše vid, ne znam u detalje, i ima probleme sa srcem zbog toga, aritmiju ili šta već. Taj sindrom je također razlog zašto ima tako duge ruke i noge navodno.

                Comment


                • Uz dužno poštovanje.
                  Dobar je momak.
                  Bio je veoma talentovan.
                  Međutim, ukoliko mi mislimo da budemo ozbiljna evropska ekipa,
                  a ne da mislimo, mi to već jesmo,
                  onda Luka Mitrović nema više šta da traži u KK CZ.
                  Dečko je diskonektovan već dve sezone.
                  Povrede su učinile svoje.
                  Kod njega verovatno postoji strah od novog povređivanja.
                  On zaista ne radi apsolutno ništa.
                  Neobično mi je žao što ovo pišem zbog svih pobrojanih kvaliteta,
                  ali naprosto ova sezona bi trebalo da bude poslednja u dresu Zvezde.
                  Takvo životarenje se moglo tolerisati u vreme Žike Pauka, Vesića i sličnih,
                  međutim u vreme kada rastemo i na EL nivou iz sezone u sezonu, šlepovanje
                  takvog igrača je preveliki luksuz.
                  Last edited by Jaqen Hghar; 09-01-17, 18:45.

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    Ima i dalje, to je neizlečiva bolest. Slep je na jedno oko ili ima jako loše vid, ne znam u detalje, i ima probleme sa srcem zbog toga, aritmiju ili šta već. Taj sindrom je također razlog zašto ima tako duge ruke i noge navodno.
                    Izgubio je oko kao mali igrajući bejzbol. Neverovatno koliko loša karma, nadam se i zbog njega i zbog Zvezde da to sad preokrene...

                    Comment


                    • Sto Gudura nije igrao protiv Mege sad za vikend i oce igrati protiv Fenera ?

                      Comment


                      • Ajde Zvezdo ajmo Radonja tranzisn ofens end difens i na kraju bi ako Bog da trebalo da bude big sakses for as.

                        Comment


                        • Plavsic komentarise,znaci nista od Siimooonooviiicc.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Sumnjam da će nas se dosta buniti što je tako

                            Comment


                            • Protiv ovih uvek se držimo nekih petnaestak minuta,
                              posle toga naprosto ne možemo da im odolimo.
                              Uvek su napadački raspoloženi protiv nas.
                              Našoj igri se nema šta zameriti.
                              Zaista će biti šteta ako se ova utakmica završi kao
                              i prethodne.
                              Igramo jako dobro u prvom poluvremenu.
                              Last edited by Jaqen Hghar; 12-01-17, 20:26.

                              Comment


                              • Mitrović i dalje najveća rupa, nikako da se uklopi.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X