Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo uzivaj Dukane, bice rezultata, pobeda, slavlja za sve vas!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • priključio se danas na ovaj forum. Nisam vas uopšte pratio ali ubuduće neće biti propusta
      " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

      Comment




      • Симке!
        На целом свету само Црвена звезда оооо..

        Comment


        • Malo off

          Danas nakon meca u Baru, ubijen navijac Zvezde(Ivan Laban 29g).

          ...
          Last edited by Dule Krtola; 31-10-16, 20:22.

          Comment


          • Koliko sam pročitao on je sestrić ubijenog bivšeg pripadnika Arkanovih tigrova. Kakva drskost i bezobrazluk upucati momka samo nekoliko metara od pripadnika murije.

            Comment


            • To danas neka opasna moda da se ti "navijači" ubijaju.

              Comment


              • Ne znam ali nije ubijen zato sto navija za Zvezdu. Ni on niti ostali.
                Prljavi poslani to je to.

                Ali to nije bitno.
                Bili su navijaci Zvezde i to je samo bitno.
                Svak ima svoj privatni zivot koji moze sa njim da radi sta hoce.

                Comment


                • Jel zna neko kakav je taj Cory Jeferson sto treba da nam mozda dodje,ako ima neko ko ga je gledao.

                  Comment


                  • Baskonija bez Barnjanija sutra, ali verovatno ce Budinger zaigrati. Mislim da mozemo do pobede, samo da se ne zalecemo i strpljivo u odbrani.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Jel zna neko kakav je taj Cory Jeferson sto treba da nam mozda dodje,ako ima neko ko ga je gledao.
                      Igra na poziciji 4, ali kontam da ce igrati centra u CZV, ima i solidan sut, bilo to fino pojacanje.

                      Comment


                      • Ne sećem se da je skoro slabija ekipa od ove Baskonije dobila u Bg.

                        Zvezda odigrala najlošiju utakmicu možda i u istoriji kluba.

                        Katastrofalno vođenje utakmice od strane velikog stručnjaka. Zaboravio da ima klupu, jeste da nema bog zna šta, ali ni ovi na terenu ništa bolji nisu.

                        Da prvi put gledam Zvezdu pomislio bih da su Lejkersi iz prošle decenije, Gudurić dublirao Kobija, a Bjelica evoluirao u Šekila O Nila, sve lopte na njega, ne znam, možda je na radonjinim treninzima napredovao i postao najdominantniji centar u Evropi, videćemo, mlad je, vreme radi za njega.

                        Comment


                        • Ne možemo u ovom sastavu nikoga da dobijemo,
                          ako svi igrači koje koristimo nisu maksimalno koncentrisani,
                          i 100 % u utakmci.
                          To će biti sve teže i teže, jer realno smo limitirani, u odnosu na 80%
                          timova u EL.

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Ne sećem se da je skoro slabija ekipa od ove Baskonije dobila u Bg.

                            Zvezda odigrala najlošiju utakmicu možda i u istoriji kluba.

                            Katastrofalno vođenje utakmice od strane velikog stručnjaka. Zaboravio da ima klupu, jeste da nema bog zna šta, ali ni ovi na terenu ništa bolji nisu.

                            Da prvi put gledam Zvezdu pomislio bih da su Lejkersi iz prošle decenije, Gudurić dublirao Kobija, a Bjelica evoluirao u Šekila O Nila, sve lopte na njega, ne znam, možda je na radonjinim treninzima napredovao i postao najdominantniji centar u Evropi, videćemo, mlad je, vreme radi za njega.
                            Mislim da je slucaj sto neki igraju vise a neki uopste,slican kao u pitanju nase nam fudbalske reprezentacije,mozda je Darusafaka od prosle godine bila slabija,kad nam je trebalo za prolaz,al svako jedan od slabijih timova koji nas je dobiokuci, a da nismo ni pripretili

                            Comment


                            • Comment


                              • Nije uopste zgodno decku koji dosao pre 10 dana baciti vruci krompir u ruke i reci uradi nesto. Gde su mu Bjelica i Kuzmic pa daj imas toliko opcija treba ti samo 2 poena i ti odigras skroz bez plana. Ne bi nista rekli da je to bio promasaj iz neke akcije nego je to izgledalo stvarno amaterski...

                                Comment

                                Working...
                                X