Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj boze da dovedemo dva klasna igraca,al cisto sumnjam,prosle godine se pokazalo kakve skaute nemamo,od 3 nisu uboli nijednog,sto je najgore za Mekela i Sofa je vecina odmah sumnjala,al onda smo imali srece,Miler iz povrede dosao razbijo,Kinsi se brat smorio i u svom stilu promenio klub ko i sto radi celu karijeru,i jos nam rezervni centar u startu sezone Zirbes razvali,mene nervira sto niko nije odgovarao za te propuste od prosle godine ,sto znaci da od istih treba da ocekujem da ce sad ubosti zveri,koje opet treba da se privikavaju,a dotle,ne znam...od cedevite nema nista sa Mrsicem a mislim da su los roster napravili,cak mislim da Dzile sa slbijim timo moze ispred njih,Buducnost ako Scepa ima dara ima odlican tim ,budu prvi bice pakleno u nekom eventualnom finalu u moraci,mada ja nikad ne otpisujem Dzileta,jer mislim da ja najbolji trener u ligi trenutno,mada tanak roster ima Partizan za titulu

    Comment


    • Pored zivog Radonje tesko da je bolji trener ali ajde to ce večito biti pljuvanje...cisto svratio u temu da vidim sta se desava kad ono sezona nije pocela a pljuvanje u tokuu
      Kao i Saleta sto su svi pljuvali na kraju ga svi ti isti slavili ispred skupštine...

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Daj boze da dovedemo dva klasna igraca,al cisto sumnjam,prosle godine se pokazalo kakve skaute nemamo,od 3 nisu uboli nijednog,sto je najgore za Mekela i Sofa je vecina odmah sumnjala,al onda smo imali srece,Miler iz povrede dosao razbijo,Kinsi se brat smorio i u svom stilu promenio klub ko i sto radi celu karijeru,i jos nam rezervni centar u startu sezone Zirbes razvali,mene nervira sto niko nije odgovarao za te propuste od prosle godine ,sto znaci da od istih treba da ocekujem da ce sad ubosti zveri,koje opet treba da se privikavaju,a dotle,ne znam...od cedevite nema nista sa Mrsicem a mislim da su los roster napravili,cak mislim da Dzile sa slbijim timo moze ispred njih,Buducnost ako Scepa ima dara ima odlican tim ,budu prvi bice pakleno u nekom eventualnom finalu u moraci,mada ja nikad ne otpisujem Dzileta,jer mislim da ja najbolji trener u ligi trenutno,mada tanak roster ima Partizan za titulu
        Prošle godine se brzalo sa odlukama i pokupili smo ono što je ostalo na evropskom tržištu prije početka sezone. Ove godine je druga stvar, namjerno se čeka NBA cut ili da eventualno ranije iz rostera ispadne neki Miller. A od Cirbesa se znalo vrlo dobro šta možemo očekivati, još je pod Bobijem igrao jako dobro.

        A to da li je neko odgovarao ili nije za "propuste" ne možemo znati, to je sve unutar kluba.

        A Radonja koa Radonja, podcjenjuje se i vječno če tako i biti. Ja sam iskreno potpuno okrenuo svoje mišljenje o njemu tokom drugog dijela prošle sezone.

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Prošle godine se brzalo sa odlukama i pokupili smo ono što je ostalo na evropskom tržištu prije početka sezone. Ove godine je druga stvar, namjerno se čeka NBA cut ili da eventualno ranije iz rostera ispadne neki Miller. A od Cirbesa se znalo vrlo dobro šta možemo očekivati, još je pod Bobijem igrao jako dobro.

          A to da li je neko odgovarao ili nije za "propuste" ne možemo znati, to je sve unutar kluba.
          A Radonja koa Radonja, podcjenjuje se i vječno če tako i biti. Ja sam iskreno potpuno okrenuo svoje mišljenje o njemu tokom drugog dijela prošle sezone.
          Znam ja to sve mi jasno,al cekanje kraj oktobra i nadati sreci,ne znam to mi se ne svidja.

          Pa i da ubodemo bingo,treba se uigrati,jos su to ameri,a evroliga startuje za 2 nedelje,Aba vec krenula.
          O Radonji ovde prvi put pisem,solidan trener ne za zvezdu koja pretenduje na vrh evrope,a ne volim trenere koji dopustaju drugima da mu se neko mesa u sred meca sta i kako da radi mislim na gazdu.

          Ja Djordjevicu sve najbolje uvek mislio i mislim.

          Comment


          • Ne pamtim ovakav protok lopte u napadu...Borbenost odlicna,Jovic doktor 14asist.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              O Radonji ovde prvi put pisem,solidan trener ne za zvezdu koja pretenduje na vrh evrope,a ne volim trenere koji dopustaju drugima da mu se neko mesa u sred meca sta i kako da radi mislim na gazdu.
              Igrao na jednu loptu s osvajacem EL u gostima u TOP8, 2 godine ABA za redom, 2 godine KLS za redom..Ali nekima i dalje nije dovoljno.

              Buducnost nisam gledao, ali Radonjic je najbolji trener lige, Dzikic odma iza njega, ali imamo kvalitetniji tim od komsija, jos kada dodju pojacanja, ocekujem jos lakse da uzmemo titulu nego prosle godine
              Last edited by Победа; 04-10-16, 17:24.

              Comment


              • Potpisao Petar Rakicevic.
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Potpisao Petar Rakicevic.

                  Tako da od pleja amera nema nista...
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Originally posted by jevta1992 View Post
                    Tako da od pleja amera nema nista...
                    A to si sam zaključio ili vrli insajderi koji pojma nemaju?

                    Comment


                    • Što se Radonje tiče, ova dva uvodna kola ove godine su za pohvalu, lepota je gledati ovaj tim Zvezde, još više se diviš istom kada vidiš da taj tim nije do kraja okrojen, da fali tu još dva ili tri imena.

                      Jedino što mu ovih dana zameram je Simanić, bar u ovom rosteru sa jednom pravom četvorkom i u mečevima gde prednost ide preko 20 zaslužuje više minuta, ako ništa onda u poslednjoj četvrtini jedno 8 do 10 minuta. O Dobriću ne mogu da govorim, nisam ga dovoljno gledao, tako da ne mogu lično da pretpostavim koliko prostora zaslužuje, ali ako se gledaju igre iz prošle godine u domaćici protiv ekipa iz ovog ranga mogao bi i on malo da se kali.

                      Što se pojačanja tiče, kad vidim Cedevitu sa ovim strancima prosto mi milo što mi nismo srljali, prosek igrači.

                      I da Rakićević može da bude prava priča, mene potseća na Bjelicu, visok i dobro kontroliše loptu, plus možeda pokrije od 1 do 3, a bogme i 4 obzirom da tu poziciju solidno pokriva jedan Simonović koji je niži od njega.

                      Comment


                      • Originally posted by jevta1992 View Post
                        Potpisao Petar Rakicevic.

                        Tako da od pleja amera nema nista...
                        Dolaze jos dva pojacanja.
                        Jedno u spoljasnoj liniji - plej ,jedan u unutrasnjoj - centar .
                        Ceka se "last cut" u NBA .U sledecih nedelju-dve bi trebalo da krene masovno "otpustanje" u NBA.

                        Comment


                        • Polako se kompletira tim. Kao što sam pre rekao, institucija je tamo gde je EL. Nema EL nema uspeha. Kako koja godina prolazi jaz bude sve veći.

                          Inače Partizan u košarci jeste institucija za Zvezdu istorijski gledano, ali ovo pokazuje da je sve stvar novca i snage kluba.
                          Nikakve ljubavi niti institucije nemaju šanse protiv želje igrača da igra EL.

                          Comment


                          • Rakičević nije pojačanje. Utuvite to u glavu, on je došao za male pare da se razvija. Njegova uloga nije ništa veća nego npr. Rebina. Dakle on nije pojačanje za ovu sezonu, već za sledeću ili onu treću. Neće nam Rakičević sigurno igrati 15 minuta po meču kao backup, budite zdravi.

                            Comment


                            • Prvo ti ne znaš da li će dečko eksplodirati, drugo, ciljevi ove sezone su osvajanje ABA i KLS. Takođe i razvijanje igrača u EL, mladih, uz dva pojačanja na ovaj tim. U EL ne postoji nikakav rezultatski cilj.

                              Comment


                              • Nespreman je za košarku koju igramo. Proći će dosta vremena dok dobije ozbiljniju minutažu.

                                Comment

                                Working...
                                X