Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad bude sipao trojke, pa proključa Pionir....au qq....

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Cirbes provaljen u drugom delu sezone, čim su sprečili pik sa Jovićem, Cirbes je nestao, nije on baš kvalitet koliko se misli.

      Milutinov bi bio apgrejd u odnosu na Cirbesa, ne ide se u Oly tek tako.

      Druga je stvar što su navijači Partizana ostrašćeni u vezi Milutinova pa o njemu sve najgore.
      Nije Milutinov nista posebno uradio u dresu Partizana da bi ga navijaci toliko zavoleli i da bi sada bili "ostrasceni" zbog njegovog prelaska u Zvezdu. Opet ponavljam, on covek jos uvek nije odigrao utakmicu na kojoj je izdominirao, ako jeste, ispravite me.

      Ja bi cak i voleo da dodje u Zvezdu, jer bi to bilo povoljno za nas (Grobare).

      Cirbes, kakav god da je bio, covek je izdominirao na mnogo utakmica prosle sezone i nije bilo tako lako sacuvati ga. Uostalom, ne bi ga trazio Makabi za prvog centra. Milutinov je otisao u Olimpijakos i odigrao je sezonu kako je odigrao. Da se Patrik Jang nije povredio na pocetku, tesko da bi i ovo malo minuta dobio.

      Comment


      • Comment


        • Da ga bar hoće neko da ga se riješimo

          Comment


          • Noto šta sad fali Luki? Okej, kraj sezone mu je bio očajan, razumljivo zbog duge povrede, ali početkom prošloe sezone, ako se sjećaš, Luka je bio odličan, iznenadilo me je kada je izašao i zaigrao odbranu prvi put u životu, a u napadu bio kompaktan i konačno izgledao kao dostojna četvorka za njegovu visinu i potencijal šuta. Tek ćemo ga u novembru moći osuđivati, čekaj prvo da prođe kroz ljeto, uvijek je u sezonu ulazio bolji nego što je prethodnu završio.

            Sent from my LG-H815 using Tapatalk

            Comment


            • Nimalo mi se ne sviđa ovaj novi format.

              http://www.sportklub.rs/el-zvezda-krece-od-darusafake
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                Noto šta sad fali Luki? Okej, kraj sezone mu je bio očajan, razumljivo zbog duge povrede, ali početkom prošloe sezone, ako se sjećaš, Luka je bio odličan, iznenadilo me je kada je izašao i zaigrao odbranu prvi put u životu, a u napadu bio kompaktan i konačno izgledao kao dostojna četvorka za njegovu visinu i potencijal šuta. Tek ćemo ga u novembru moći osuđivati, čekaj prvo da prođe kroz ljeto, uvijek je u sezonu ulazio bolji nego što je prethodnu završio.

                Sent from my LG-H815 using Tapatalk
                Fali mu svašta. Da zanemarimo igrački kvalitet koji ne može dostići neke visine, sastavljen je kao od stakla plus guši Simanića. Idealno je da na toj poziciji imamo stranac + Simanić, prošli bi bolje i rezultatski i dali priliku da se veliki talenat razvije na vrijeme kroz igru.

                Ovaj put je Darussafaka mnogo opasnija dobar trener i ozbiljniji igrači.

                Comment


                • Konstantno se ljudi emotivno vezuju za igrače ja to nisam nigde video. Simanić mora da igra, životinja, mi ne jurimo rezultat nikakav u EL, zato mora da bude mladih igrača da se afirmišu. Simanić za 30 EL utakmica ode dogodine u CSKA za par miliona.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Fali mu svašta. Da zanemarimo igrački kvalitet koji ne može dostići neke visine, sastavljen je kao od stakla plus guši Simanića. Idealno je da na toj poziciji imamo stranac + Simanić, prošli bi bolje i rezultatski i dali priliku da se veliki talenat razvije na vrijeme kroz igru.

                    Ovaj put je Darussafaka mnogo opasnija dobar trener i ozbiljniji igrači.
                    Slažem se da je Simanić ogroman talent, ali ne vidim zato potrebu da se odmah pljuje po Luki. Momak koji očito mnogo radi na svojoj igri, povrede su mu oduzele već dvije sezone, a nije on nešto pretjerano star. Trebao si odmah reći da ga zbog Boriše hoćeš van Zvezde.

                    I nemoj mi tu Darussafaku više spominjati dosta mi ih je, mada me nećeš nikad pustiti za to znam

                    Comment


                    • Znaš i sam da se Luka nije povrijedio Zvezda ne bi igrala ni top 16, tanak je za EL ako se planira rezultatski parirati a pruženo mu je za ovo vrijeme dovoljno prostora. Njegov plafon nije visok i ne vidim razlog zašto bi još godinu dana zauzimao poziciju gdje mnogo talentovaniji igrač.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Konstantno se ljudi emotivno vezuju za igrače ja to nisam nigde video. Simanić mora da igra, životinja, mi ne jurimo rezultat nikakav u EL, zato mora da bude mladih igrača da se afirmišu. Simanić za 30 EL utakmica ode dogodine u CSKA za par miliona.
                        Mnogo kume

                        Lučić je meni daleko talentovaniji u svoje vreme bio od Boriše, pa je otišao za 400k. Prevara je ako ode i za pola miliona, da ne pričamo o više miliona.

                        Comment


                        • Brajkula pobrkao si nešto Vukao se po nižim ekipama dok Simanić sa 18 je u samom vrhu svog godišta i ima bolje fizičke predispozicije. Lučić ni sa 20 nije bio košarkaš u najavi.

                          Comment


                          • Kakve veze ima ko je gde rastao, pa evo Tejić je odrastao kod nas, sa omladinskom repkom osvojio zlatio i bio glani igrač repke uz Gudurića iz Zagora, i šta.... ? Nema ga nigde.

                            Lučić je dominirao EL u PKK one sezone nakon koje je otišao u Valensiju, dominacija, skakao, šutirao, trčao, ginuo....sad što su ga povrede sjebale jbg....

                            I za fizičke predispozicije se ne bih sloižio. Lučić je kako se sećam skako ko kengur, činilo mi se da je mogao celu konstrukciju koša da preskoči.

                            Comment


                            • Znaš li ti da ovaj Simanić može da preskoči Mitrovića ali bukvalno. Čovek ima brzinu, fiziku(odraz), tehniku, šut. Jak je i biće jači. Samo nemoj neko da pomene da mu fali masa. Bjelica nema gram mišića pa je igrao godinama i igra na vrhunskom nivou.
                              Veći je potencijal i od Bjelice. Ne postoji igrač koji je bio veći potencijal od Boriše u poslednjih x godina jer dečko ima sve.
                              Ako ga Radonjić sa svojim pametovanjem upropasti treba ga poslati na robiju na 10 godina
                              , 5 u samici da bude.

                              Comment


                              • Jesu ti milioni malo previše, ne kažem da Boriša nije, to jeste ako kod mrtvog Radonjića dobije priliku uopšte, a ne bi me čudilo da se vuče po kraju klupe kako je ovaj počeo da unakažava sve mlado i talentovano u košarci, neće biti vrijedan toliko, jer ja van NCAA-a nisam vidio onakvo tijelo za 18-ogodišnjaka i onakav pregled igre za čertorku, prava i istinska strech četvorka, klasični Durant. Ma i u NCAA se rijetko nailazi na onakav slučaj meke ruke koja je metar od ramena.
                                Last edited by Bastia33; 06-07-16, 19:15.

                                Comment

                                Working...
                                X