Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras se slavi...
    tako to izgleda kad nekog potcijenimo,al cim se dovedemo u red,pometemo.Takvi smo mi


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Ma naravno, veceras smo na Kalisu svi, pa necemo valjda dozvoliti nekima tamo Novici, Cedi, Andreji, Djumicu, Aranitovicu, Dzamaru, Adinu i Edi da nam pomrse racune...
      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

      Comment


      • Kako ovi u temi Partizana stalno pišu da ih sere Kecmanova trojka, imam osjećaj da će i nas usrati Markova.

        edit: Vitkovac 5 nelegalnih blokova u jednom posjedu. Ni zvižduka.
        Last edited by Bastia33; 09-06-16, 20:40.

        Comment


        • Kako samo Partizan pametno koristi Mitrovića kad imaju napad. Prolazi Wilson pored njega ko Iverson u najboljim danima.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Mnogo teze nego sto sam ocekivao, ali na kraju pobeda je pobeda, cestitke Zvezdi na novoj tituli.
            sigpic

            Comment


            • I to veoma mala minutaža Millera i Jovića. Čestitke Zvezdi na zasluženoj tituli, i jednoj od najboljih sezona u istoriji kluba.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Cestitke sampionima
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Hvala bogu da završismo u četiri, uplaših se da će se preneti ovo na majstoricu

                  Druga u nizu, samo neka se ređaju trofeji Sada skoro sigurno će se morati tražiti novi centar jer teško je verovati da će Zirbes ostati, ide negde, spominje se Makabi..

                  Comment


                  • Kakva majstorica, pa ovo je trebalo da se završi još u trećoj.
                    Radonja za dvije godine 5 od 6 trofeja. Skromno ;)

                    Čestitke momcima na prikazanoj borbi. Čestitke i protivničkoj ekipi, učinili su da ovu seriju bude uživanje gledati.

                    Comment


                    • Čestitke Partizanu na nerelano odigranoj seriji.

                      Srećan sam zbog pomisli da ja ovo možda zadnja utakmica u kojoj sam gledao Simonovića, daće Bog i Lazića. Hvala Simonu na trojkama kada treba, ali rupa je velika, ogriješio sam se zbog njega nekoliko put večeras i psovao šta mi je padalo na pamet.

                      Sezona u kojoj sam uživao, hvala Zvedzo.

                      Comment


                      • Komsije, cestitke na zasluzeno osvojenoj tituli.

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          Veceras se slavi...
                          tako to izgleda kad nekog potcijenimo,al cim se dovedemo u red,pometemo.Takvi smo mi
                          pa realno! Po drugi put zaredom!!!! Radonja ostaje Cirbes i Miler u Makabiju..To je ono sto se zna,najvjerovatnije...


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Aranitović i Simanić + zverina na centru, i na 2/3 neka zver, zahvaliti se Simonu i Branku iako je Simon odigrao iznad očekivanja.

                            Comment


                            • Zagorac

                              Comment


                              • Lazic i Simon za rotaciju ne mogu biti losi. Lazic defazivno a Simon trojkama. Sledecu sezonu ukazati pravu šansu Guduri i dovesti 2 bolesna stranca. Mada ne vidim zasto radonja ne bi sklopio to kako valja niko nije očekivao da će imati bolji tim nego prošle i igrati egal 3x sa cska u top8 koji je na kraju i osvojio...

                                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X