Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvi crni koraci..

    Dvije su opcije, ovo ce nas ili naloziti, ili slomiti.

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

    Comment


    • Ne volim nesto kosarku pretjerano, al kad cujem ovaj huk navijaca tjera me da pogledam.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Prejak CSK, davali su nam lažnu nadu da nešto možemo i da se ložimo, ali su u svakoj utakmici imali kontrolu, igrali na rezultat, koliko im je dovoljno za pobedu. Sve 3 utakmice rezultatski liče jedna na drugu.
        Čestitke Zvezdi na borbi i plasmanu.
        Last edited by Dekson; 18-04-16, 23:09.
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • To bi bilo to. Hvala momcima i timu na nezaboravnoj sezoni, puno blata i vode smo pregazili da bi dosli u poziciju da pariramo CSKA. Vidimo se sledece godine, cekamo vas sve!

          Sent from my LG-H815 using Tapatalk

          Comment


          • Tezak mec za nas, a Rusi taman koliko im treba. Hvala momcima i navijacima, sjajna atmosfera , lepo ih Arena pozdravlja.
            This time next year.....
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Hvala igračima za sve što su napravili ove sezone, došli su do PO, naletili na jednu od najboljih ekipa Evrope i sasvim solidno odigrali sve 3 utakmice.
              CSKA sasvim sigurno kandidat za titulu.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • A niko da se raduje što smo Mamba i ja ostali članovi foruma. Čak ni Olja..

                Nismo to zaslužili.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Kao sto se ne bi nijedan Brajantov saigrac radovao da je on produzio karijeru...smeta im dominacija
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    A niko da se raduje što smo Mamba i ja ostali članovi foruma. Čak ni Olja..

                    Nismo to zaslužili.
                    Bog me ubio ako znam šta pričaš.
                    3x sam morala da pročitam da bih razumela smisao...zašto ne bi ostali?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Ovako, ako Zvezda prodje CSKA limar brise profil na ovom forumu, tako rece decko jebat ga sad, a i ja cu ispratiti. Zapravo ja brisem ako Zvezda dobije jednu od prve dve u gostima.
                      Originally posted by miloolja View Post
                      A pa tako kaži, nemamo pojma na šta misliš.

                      Vas dvojica..Mamba i Limare, za koga navijate večeras?


                      Nema problema... sa zadovoljstvom, pogotovu kada čujem odgovor na pitanje...
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Koliko si ti zaludan

                        Idi bre, šta sve luptetate ovde, ko će to da pamti.. pazi i postove si našao
                        Džabe sve kada profili ne mogu da se brišu, rekla sam onda Mambi, što on zna vrlo dobro, naravno... tako da bi svakako ostali članovi foruma.. i milom i silom.

                        Bilo dobro u Areni, dobra astmosfera, jest da nekako uvek zaglavimo sa njom kada krene rezultat nizbrdo, ali dobro, ispoštovali fino sve na kraju.
                        Last edited by miloolja; 18-04-16, 23:40.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bože Marli, umesto da spavam, mlatim se ovde sa postovima.

                          Nisi nešto dobro iskopirao, odnosno povezao ova dva posta, moj se odnosio na Mambin predlog da vas banujem na godinu dana.. ali niste se ni tada izjasnili.
                          A vrv nećete ni sada... Ili hoćete?
                          Last edited by miloolja; 19-04-16, 00:27.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Uh sad sam stigao iz Arene, bio sam sa navijacima, ne mozete da verujete kakva je tu ludnica bila i kakva je bila atmosfera, pogotovo kada je pocela himna EL.
                            Pun sam utisaka, odigrali smo po ko zna koji put ove sezone ocajnu 3/4 i to nas je kostalo. Delirijum je bio kada smo im prisli na -1 u zadnjoj deonici ali jbg, CSKA ima mocne sutere, kod njih svako moze da pogodi trojku. Cestitke igracima na hrabroj igri i ovom velikom uspehu pa da ponovimo ovo i sledece sezone.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Slazem se @bice, sjajna atmosfera veceras samo ponekad utihne hala osim onih najvaternijih u kopu kada povezu par slabijih napada ili kad primimo par koseva, onda ih igraci podignu kao npr u toj poslednjoj deonici kada je bas ludnica bila kad smo spustili na -1... Trebalo bi navijaci njih da probude i razdrmaju kada ne ide a ne oni navijace tako sto se vrate rezultatski no dobro...


                              Evo jedna iz moje perspektive veceras, s obzirom da sam stigao u 20:35 u arenu i nije lose mesto

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • E pa tada sam i ja negde dosao, samo sto sam ja bio u samom kopu. Imam video kada smo stigli na -1 pa cu da okacim sutra, umoran sam sad nemam snage vise koliko sam skakao kao neko dete
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X