Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ubi nas ovaj Hines u obe tekme, ni Stimac ni Cirbes mu nista ne mogu, tu je nas glavni problem. U ovoj drugoj utakmici smo uspeli da ih zatvorimo donekle pod kosem ali je opet ubacio 20 poena.

    Btw:



    Ovaj Hines ima rupu na licu, kao i Gatlin( samo sto on ima 2), pa da nije i on bio dopingovan kao Gatlin zbog testosterona i amfetamina, sto bi rekao pokojni Dusko Korac?
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Videćeš koliko će Zvezda gore da odigra ovde i koliko će je nakantati CSKA.
      Čudan je taj fenomen zvani pritisak. Kad ga nema Zvezda igra baš dobro, sad kad se zna da su bili na koš od pobede + pune tribine ludih navijača košarkaških, ima naši više da se iscimaju.
      Svaka čast na ovome do sad ne znam šta reći a da nije već rečeno.

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Ne moze, a ima sut za pobedu. Pa najbolje bi bilo da smo dali loptu Teu i rekli sutni na svoj kos.

        Simon juce ubacuje frizidere u drugoj cetvrtini, i trecoj i cetvrtoj mu ne naprave ni jedan otvoreni sut vec guraj u 3coj na Cirbesa, a u 4toj ne kapiram sta su igrali u 4toj.

        5ti poraz za redom. A da se ne lazemo CSKS nije igrala nista spec. DC nista spec, Teo nas jeste pokidao prvu juce bio onako i pored toga ne moze da nacrta postenu akciju.

        Samo me zanima zasto se jebeno zadovoljavamo mrvicama?!
        Zasto je toliko specijalan top8 protiv CSKA?! A mogli smo da igramo sa laksim protivnikom?! Sta uspeh je sto nas nisu nakantali u top8?! Kako nije zasluzio pljuvanje evo ti Micic i Lazic?! Ovaj prvi je debil, a ovaj drugi konstantno pravi lose faulove. Danguba juce dobija 3 licni u 5 minuta prve cetvrtina. Stimara korisniji od Cirbesa u obe tekme. kako je to moguce?! Ono u cemu si najbolji (PnR) ti ne prolazi juce sa dva najjaca igraca, nego moraju Kinsi i Miler da ga igraju!?
        Imali smo ruku na srce "najlaksu"grupu za prolazak i nikada "losije" protivnike u grupi. I umesto da izbegnemo najgore da sami odlucujemo, mi sto kaze Kari, skinemo gace u zadnje 3 tekme i dodje nam CSKA. Koji igra u drugoj brzini. Jel znate na koliko poena su im bili centri u kladionici!? A koliko su nam ubacili u dve tekme.

        A da ne pricam da smo trebali jos prosle godine da igramo top8.

        Nemam ja sta da zamerim Jovicu na akciji. Apsolutno nista. Akicja ko akcija je bila losa. Tj nije se znalo da li se ide na kontakt, na dva, na tri, sta se radi tacno?! "To je radonjina prica kreni na akciju ali ako ne moze idi na rogeve"
        Ima oscilacije decko, ali je duplo bolji od ovog drugog.
        Možda malo omašiš poentu sa DC da nije ništa odigra, možda zbog toga što se malo skautirao i što smo ga branili, možda samo ?

        Reci ti meni kome je CSKA ove godine ubacio ispod 80 poena na svom terenu ?

        Sad što smo zajebali u grupnoj fazi je treća priča, moj prethodni post je bio vezan za dvomeč ne za sezonu u LŠ. Dakle, lično sam mislio da će se desiti dva laka meča sa +15 minimum u dva meča, gde će CSKA bar u jednom ubaciti preko 100 poena.

        Nije se desilo, momci su odigrali muški, sad što je razlika čak u klasi jbg....budimo nekad i realni, kakve crne mrvice, nisu u pitanju ovde mrvice ako ćemo iskreno.

        Da imali smo šut da pobedimo, nismo to uradili, jbg, ali opet kad se osvrnem ka onome šta sam očekivao, odlično.

        Comment


        • Jovke se nije izvinjavao nikome..Rekao je da to nije njegov profil,cak je i Luka kazao da ako ako nekog ne mrzi da prijavi profil,jer se radi o laznjaku .
          Urose,opet govoris o kantanju,pa tako si govorio i za Moskvu


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Cilbes nije mogao bolje iz dva razloga:
            1. tukli su ga prljavim nevidljivim faulima koje bi svaki iskusniji sudija trebalo da vidi naročito u prvoj utakmici.
            2. Lose su gradili akcije stalno je bio (udvajan ili utrajan) i doturali mu lopte da bi on imao poziciju da poentira.

            A dobiti utakmicu samo šutevima spolja može 1 u 10 i to baš da te krene.
            Last edited by Dekson; 16-04-16, 05:29.
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Necu da sporim da je mec defanzivno spremljen dobro. Daleko od toga. Nikada se nisam bunio generalno na odbranu koliko na idiotske faulove, ali dobro to je do nekih drugih stvari.

              Odbrana na DC je uradjena vrhunski. Necu da sporim. Covek je u proseku davao oko 19p po utakmici u zadnje dve tekme zajedno je dao 20p. Sut 4 od 10 za 2, o od 2 za 3 i sa bacanja 12 od 13. Znaci vecinu sa bacanja je dao. Sto znaci da je odbrana na njemu pokidana. Svaka cast. I ako je imao 10 asistecija u prvoj.

              Ali isto tako su u prvoj su Kurbanov i Hines dali 34p a u proseku daju 18?! Stim da je Hines i u drugoj probio granicu svoju debelo. Stim da u drugoj je Krubanova zamenio Higins.
              A kod nas je u obe tekme najbolji bio Jovic. I pored 8 izgubljenih lopti u obe tekme. Ljudi su u drugoj tekmi imali vise izgubljenih lopti i dobili nas. A u prvoj imali 3 manje i dobili nas 10 razlike.
              Morali da iskoristimo to. Da im drknemo samarcinu u sred Moskve.

              Ono gde smo najjaci tokom cele sezone i na cemu nam se bazira svaki napad mi smo zakazali. I koji smo dalji plan imali u napadu!? Pogledaj nam procenat suta za dva u obe tekme? Maletene nam je isti. A njima je u drugoj 20% losiji. I ne mozemo da iskoristimo.

              Sta mi je najteze palo od sve, sto da mozemo da odigramo jos 10x ovaj isti napad u 9 pokusaja ne bi smo dali timski kos. Ne bi smo imali izgradjenu kompletnu akciju. Znaci ne pricam da neko uzme loptu i da sutne sa pola terena (Kecman fazon), vec da se napravi dupli blok, da neko kruzi bilo sta. Cak i da je to napravljeno znaci da se video plan akcije i da se promasilo, rec ne bih rekao, jbg ljudi su. Desava se svima.

              Ali ne znam jel se secas svog posta iz grupne faze da ti neko kaze koliko smo izgradjenih suteva imali!? E to je poenta cele price sada, jedan sut, jedna timska akcija ti treba. I ti nisi u stanju.

              Mnogo bih voleo da smo dobili i da mi je tj njima nacrtao akciju a meni zapusio usta. Ali jbg nije. Zamisli 1:1 i dolaze kod nas?!

              Pritisak.

              Ljudi, oni su profesionalci(dobro manje vise), pritisak je normalna stvar. Posao trenera je da im skine taj pritisak najbolje sto zna. Ako ne moze on neka unajmi nekoga ko moze.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Uzeo sam karte za ponedeljak idemo da izginemo.

                Comment


                • Kakva amtmosfera jbt
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Na fudbal i na basket ne dolaze isti ljudi sad i definitivno.

                    Comment


                    • Jesu to četiri koša iz igre za CSKA u čitavoj četvrtini? Nije bilo ni nešto previše naših faula koliko mi se čini.

                      Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                      Comment


                      • Kako je fino biti na drugoj strani fronta i da nas bar jednom sudije maze. Uživam u svakom trenutku, zaslužili smo.

                        Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                        Comment


                        • Prvo poluvrijeme smo apsolutno sve preuzimali, centar je ostajao na pleju i obrnuto, ali nismo odustajali. Sad vise nista ne preuzimamo, i sad ce da nas resetaju.

                          Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                          Comment


                          • Jaooo Micicu....izadji sam zivota ti!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Micicu idi u 3 lepe,,sta on igra koji moj,ceo mec skoro,zbog njega i spadosmo na minus,aj ima vremena ,moze ovo da se stigne
                              sigpic

                              Comment


                              • Ajde sad il nikad!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X