Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by forum1nick View Post
    Volio bi vidjeti naše "navijače" kako bi borili jednu takvu sezonu sa stvarnim budžetom koji ima CSKA. Mada, ima i onih koji misle da ih mi budžetski šijemo x2
    Ubo.To je to.....Koji jbt NBA budzet,a jos ne osvojise..Interesantno bi bilo gledati reakcije pojedinih..kao sto rekoh,ubo si.
    Last edited by Duka; 10-04-16, 19:11.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by forum1nick View Post
      Uz sve to nikada još nisu osvojili EL.
      U pravu si

      Comment


      • Mozda je mislio otkad je Teodosic tamo, jer jbg kao sto svi znamo zivot pocinje i zavrsava sa Srbima, jos ako su zvezdasi...

        Sad ozbiljno, Teo je igracina kao i vecina igraca CSKA i sve osim 3:0 je uspeh.
        Last edited by Black Mamba 24; 11-04-16, 02:03.
        sigpic

        Comment


        • Nikad se ne zna,lopta je okrugla.

          Sent from my Lenovo B6000-H using Tapatalk
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Vidi se da vas dvojica niste nikakvi "navijači"
            Objasnite lepo...
            U sovjetskoj (4) i postsovjetskoj (2) eri.... i sve računa?
            Naravno, što se ne bi računalo...znači samo 6 puta...mehh...
            Last edited by miloolja; 11-04-16, 18:13.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Engleska ima svog Lestera, a kosarkaska Evropa ce dobiti svog Lestera u narednih nedelju dana !!
                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                Comment


                • Nema sumnje u to.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Nema sumnje u to.
                    Imacemo podrsku, Fratria najavila dolazak, i ima da ih drknemo barem jednu tamo, u inat svim dusmanima, nevernim Tomama i vecitim nezadovoljnicima.
                    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                    Comment


                    • Ovako, ako Zvezda prodje CSKA limar brise profil na ovom forumu, tako rece decko jebat ga sad, a i ja cu ispratiti. Zapravo ja brisem ako Zvezda dobije jednu od prve dve u gostima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Apsolutno. Ko je najveći neprijatelj nego mi sami sebi, odnosno između sebe.
                        Šta da čovek očekuje od drugih onda... bzvz...
                        Samo taj Lester vodi na tabeli i prvi je ohohoooo odavno i pobeđuje sve redom, nije baš zgodno poređenje.

                        Ne izmišljaj Mamba, profili ne mogu da se brišu.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Rekao. I stojim
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Apsolutno. Ko je najveći neprijatelj nego mi sami sebi, odnosno između sebe.
                            Šta da čovek očekuje od drugih onda... bzvz...
                            Samo taj Lester vodi na tabeli i prvi je ohohoooo odavno i pobeđuje sve redom, nije baš zgodno poređenje.

                            Ne izmišljaj Mamba, profili ne mogu da se brišu.
                            Lester je ovde kao izraz upotrebljen za borbu siromasnih protiv bogatih, nebitan raspored na tabeli.
                            Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Apsolutno. Ko je najveći neprijatelj nego mi sami sebi, odnosno između sebe.
                              Šta da čovek očekuje od drugih onda... bzvz...
                              Samo taj Lester vodi na tabeli i prvi je ohohoooo odavno i pobeđuje sve redom, nije baš zgodno poređenje.

                              Ne izmišljaj Mamba, profili ne mogu da se brišu.
                              Hahaha, znam, pronasao sam rupu u zakonu, ali ne das se.
                              Ti ces nas banovati na godinu dana.

                              Zvezda ne igra toliko dobro, nije u formi i ide bez Gudurica u Moskvu, divim vam se na optimizmu.
                              Last edited by Black Mamba 24; 12-04-16, 16:40.
                              sigpic

                              Comment


                              • A pa tako kaži, nemamo pojma na šta misliš.

                                Vas dvojica..Mamba i Limare, za koga navijate večeras?


                                Nema problema... sa zadovoljstvom, pogotovu kada čujem odgovor na pitanje...
                                Last edited by miloolja; 12-04-16, 16:41.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X