Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tačno sam znao da će Petrovac da se ubaci, šta ima veze što smo obezbedili mora se ići u svakom meču na pobedu. I još Luka danas izjavi da bez obzira što je obezbeđen prolaz dalje, da će ići u meč kao da ništa nije rešeno..

    Comment


    • E moj Petrovac...
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
          I neka se nisu oznojili, znojili su se oni kad je trebalo...
          I da si u pravu, ne sme jedna poluraspala Cedevita ovako da te trti ceo meč.

          Postoji više tu obaveza, pre svih obaveza prema navijačima koji su svaku tekmu napunili domaću halu.

          No ok, top8, uspeh, no budimo realni CSKA nam ubacuje za dva meča 180 poena, jbg ipak su prvi favorit.

          Comment


          • Ja koliko sam čuo sa razglasa na Marakani spiker je pominjao neko gledanje Zvede na video bimu ili tako nešto. Baš bi to organizovali da su otišli da se predaju. Nisam ni gledao.
            Čestitam nam top 8, ali moje mišljenje svi znate.

            Comment





            • Kakve veze ima šta su i da li su organizovali? Sumnjam da neko baš unapred ide sa ubeđnjem u glavi da će da izgubi i da ništa nije vredno, jedino ako nije nameštaljka.
              Suština je da su igrali kriminalno sa poslednjim u grupi i da već koju po redu gube sa velikom razlikom.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Logično je ako organizuješ nešto za navijače mora da si tražio borbu od trenera i tima, jer da su išli da predaju kao što neki kažu, jer je nebitna utakmica, nije ih zanimala, sigurno ne bi organizovali da se gleda brukanje.
                Poenta je da argument o nebitnoj utakmici otpada, ostaje samo definitivno Zvezda koja je najviše napunjena sa 20+ razlike u jednoj sezoni od svih timova koji su ikad prošli u top 8. Jadno. Dobili bi u Pioniru iste ekipe i bez Radonjića, definitivno.

                Comment


                • Ne mogu samo da verujem da im je bilo ko šta drugo rekao osim da se ide na pobedu (nisam čitala te što pišu o nekoj predaji ) ili čak i da nije izričito rečeno .. ali da se nije podrazumevalo da svakako ostvare tu pobedu, poslednju u ovogodišnjoj EL, da se oproste kako dolikuje.... ili na kraju da urade bar sve da do te pobede dođe protiv fakin Cedevite... e to ne mogu da prihvatim.
                  Last edited by miloolja; 09-04-16, 00:23.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • U utorak u 7 se startuje...Na svakoj poziciji su mnogo jaci,bukvalno..ali,zasto se ne nadati,em je sportski,em nisu sa druge planete...Pokusati nemoguce,a to je izbaciti CSKA i proci dalje...to zvuci totalno blesavo,ali i mi znamo da igramo..


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Logično je ako organizuješ nešto za navijače mora da si tražio borbu od trenera i tima, jer da su išli da predaju kao što neki kažu, jer je nebitna utakmica, nije ih zanimala, sigurno ne bi organizovali da se gleda brukanje.
                      Poenta je da argument o nebitnoj utakmici otpada, ostaje samo definitivno Zvezda koja je najviše napunjena sa 20+ razlike u jednoj sezoni od svih timova koji su ikad prošli u top 8. Jadno. Dobili bi u Pioniru iste ekipe i bez Radonjića, definitivno.
                      Imali smo prolaz u top4, trebali smo samo da pobedimo dve najslabije ekipe u top16 u dva poslednja kola i da se među osam ukrstimo sa Laboral sa kim bi imali realne šanse. Za to krivim isključivo Radonjića, kao i za debakl u kupu.

                      Ovako sa 0:2 ispadamo više nego lako, da budemo realni. Pa CSKA je sinoć ubacio 99 poena Olimpijakosu, tradicionalno najjačoj odbrani u Evropi uz Barsu i PAO. Biće interesantno gledati kako Nando ubacuje preko ljudine i "majstora" odbrane Branka u oba meča po 20+ poena.

                      Comment


                      • Ma naravno, slažem se. Razumemo se. Ovo sa Radonjićem je mazanje očiju. Ovakvo otvaranje žreba nećemo imati narednih 10 godina. Pogotovo sad manje timova, ne znam ni kakav će biti sistem takmičenja.
                        Stvarno puno puta smo izgubili sa 20-30 razlike. Mene blam što smo prošli, ugaziće nas CSKA kao mrave.
                        Umesto da pripremi igrače za CSKA i da ih rastereti maksimalno, mislim da će se usrati više od njih. Biće to neki rekordni poraz.

                        Comment


                        • Ove godine smo oborili već jedan sa Realom, ako se ne varam.

                          Ma meni je ta utakmica tolika nepoznanica.. Uopste se ne bih iznenadio da pogodimo 20 3ki. A i da nas useru već u prvoj 4ni sa 20+
                          Last edited by l1m4r; 09-04-16, 10:38.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Da li stvarno mislite da bi raspad od trenera Radonjic, sa jos gorim igracima, prosao Kahu Laboral, i plasirao se u na f4 ? Nemojte da ste naivni, molim vas.

                            Neke je blam sto smo prosli u top 8, a mene je sram sto bodrim iste boje koje bodre i pojedini clanovi ovog podforuma. U stvari, oni misle da bodre.
                            Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                            Comment


                            • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                              Da li stvarno mislite da bi raspad od trenera Radonjic, sa jos gorim igracima, prosao Kahu Laboral, i plasirao se u na f4 ? Nemojte da ste naivni, molim vas.
                              Mislimo U svakom slučaju imali bi realne i veće šanse nego u duelu sa CSKA..

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Mene blam što smo prošli, ugaziće nas CSKA kao mrave.
                                Umesto da pripremi igrače za CSKA i da ih rastereti maksimalno, mislim da će se usrati više od njih. Biće to neki rekordni poraz.
                                Ja bi volio da se ovako "blamiramo" svake godine.
                                Isti taj CSKA već godinama zakucava budžet na NBA nivo, i redovno igra F4 (osim onda jednom, a i tada zbog lošeg prevođenja na klupi). Uz sve to nikada još nisu osvojili EL.

                                Volio bi vidjeti naše "navijače" kako bi borili jednu takvu sezonu sa stvarnim budžetom koji ima CSKA. Mada, ima i onih koji misle da ih mi budžetski šijemo x2

                                Comment

                                Working...
                                X