Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iščupasmo nekako ovu pobedu.
    Bilo bi stvarno njesra da smo i treći put izgubili od njih u ABA ligi ,
    u sličnom scenariju.

    Comment


    • Bilo je zanimljivo. Prava EL utakmica. Na kraju Zvezda zasluženo povela.
      Neko bi neko trebao da skrene pažnju Cirbesu da malo iskulira prvo poluvrijeme jer nam ovo Cedevita već standardno radi. Napuni ga ličnim i onda igramo bez petice, jer Štimac tu poziciju ne može igrati protiv ozbiljnih ekipa, a Cedevita jeste ozbiljna.

      Mogu samo zamisliti prizivki da je upala ona trojka u posljednjem napadu regularnog dijela
      Ovako,.... Pssssst....

      Comment


      • Sada sledi pakao.
        Tri gostovanja.
        18.3. - Malaga
        22.3. - Zagreb
        24.3. - Krasnodar (taj datum stoji na sajtu EL)

        Nadam se da se posle Zagreba završava polufinalna serija ABA lige.
        Last edited by Jaqen Hghar; 15-03-16, 21:04.

        Comment


        • Postali smo ocevi dominatori neizvjesnih zavrsnica Mislim,dobiti ekipu koja je suterski bila ekstremna,stvarno..sa traljavim nacinom veceg dijela susreta,pa ne znam...svaaaka castt! Ali opet neko drugo lice kad igramo u ovoj abi,sto ne mogu da svarim..jeste ritam,al opet se to desava vec redovno ...Uh Stimac sta on radi majko moja...sta on ono radi,sta je bre ono..Bilanu svane kad izadje Cirbes koji je opet usao u problem sa faulovima..ali nadam se da ce posle ovoga rutina u zagrebu ..


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Nema Ilije Kovačića???

            Comment


            • Hoću se roditi noćas uz Plavšića

              Sent from my LG-H815 using Tapatalk

              Comment


              • Zvezda izgleda ume samo da igra kad je puna dvorana i galama, čim je mirnija atmosfera i nema loženja, oni spavaju
                Last edited by Dekson; 18-03-16, 20:20.
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Sta smo mi dozivili, da nas Nedovic puni...

                  Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                  Comment


                  • Ne znam što idemo na gostovanja uopšte. Kakva domaćinska ekipa, blagi očaj. Spadaju gaće uvek u gostima. Al nije Sloba kriv, mi smo krivi, mi smo govna.
                    Umorni smo verovatno. Zamisli. Ne smeta mi poraz uopšte, već to što će da nas oderu. Daj izgubite pristojno sa 10-12 razlike i ćao.

                    Comment


                    • Kombinacija umora posle Cedevite, malo loše sreće, gostovanja naravno, invalidske igre Simonovića, manjka koncentracije (npr Cirbes maši dva potpuna otvorena polaganja), smiješnih faula pojedinaca, sve to dovodi do igre bez ikakvog ritma i ideje u napadu, ajde u odbrani smo barem izgledali dobro 2-3 minute(!), ali napad očaj. Nećemo ovo dobiti, to se zna jbg, ako dobijemo, odmah da nas šalju na F4.

                      Comment


                      • Ma top 8 je vrh. F4 bi me bio blam da odemo. Ekipa koja je najviše nakantavana u gostima.
                        Naravno F4 je nemoguća misija.

                        Comment


                        • Mora bar neko da proradi.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Krenulo nas je, ajde sad preokrećite ovo

                            Comment


                            • Kad je tesko Gudura,idemo ..Daj Cirbesa sad red je on malo da proradi
                              sigpic

                              Comment


                              • Odbrana! Odbrana! Odbrana!

                                Comment

                                Working...
                                X