Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Daj Pariću, kažeš da je Lovernj bio prosek u Khimkiju, čovek im bio najbolji skakač ekipe, a i sada bi im legao ko budali šamar pored Hanikata i Monije. Ako su oni kvalitetnija 4-ka od Lovernja onda uz onu stvar.

    Za mene je klub Klivlend, otpuste ljudi Blata čovek imao 80% pobeda skor, jednostavno na oko bilo vidljivo da ne igraju kako bi onakav tim trebao da igra. Isto tako i Zvezda, jednostavno onakav tim ne sme da izgubi kup od Mege i Pkk, ako izgube ABA i domaćicu, Radonjića treba proterati iz zemlje i zabraniti mu ulazak 10 narednih godina.
    Za evropske visoke standarde to sto je odigrao je nista posebno, ne verujem ja da bi on mogao bolje od starteta u Himkiju ili bilo kom klubu slicnih ambicija.Bilo bi me sramota kada bih ga stavio u istoj ravni sa onom trojicom, jer nije jos taj nivo.Nije uopste bio tako bitan lik.Ako nisi primetio stavio sam sve igrace za koje mislim da su prerasli ovakav Panatenaikos.Tu bih jos samo pridodao Pekovica.Kada bolje pogledas svi igraci koji su se probili su oni mladi koji imaju potencijal za NBA ligu.A i ovi koje za sada neke stvari limitiraju su se isto smatraju NBA prospektima(Betrans)Mnogo vise su se tome okrenuli u Duletovom drugom mandatu.Mekejleb je imao boljih ponuda i znalo se i pre nego sto je dosao u Partizan da bi mogao da postane jedan od najboljih igraca na svojoj poziciji.Mnogo je on vec tada iskakao u Mersinu.

    Otpustili ga par dana nakon sto ih je GS razvalio, smena je pala jer je bilo jasno da sa njim ne mogu do kraja.A i ne samo to, lik je bio sprdnja i nije imao nimalo postovanja.Mada poraz je bio prelomna stavka.Vise postuju i slusaju Lua nego sto su njega, mada bice problema ako njemu okrenu ledja.Bilo je jasno da se neki igraci okrecu protiv Blata, Lav im i sada ostaje goruci problem.Blat nije generalno doraso zadatku, dosao je da vodi ekipu koja se bori da udje u PO i kako bi razvijao mlade igrace a ne za sampionski trofej.Sve je to doslo u njegovom slucaju prebrzo.Ta dva trofeja ako izgubi, slazem se da treba da ide.Tim pre sto se igra na vise utakmica i gde kvalitetniji tim uglavnom prolazi dalje.Mozes da ih brejknes i iznenadis u jednom mecu, ali pre ili kasnije kvalitet dolazi do izrazaja.

    Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Paric je robocop
    Ti uopste nisi procitao nijedan moj post do kraja, necu ni da se zamlacujem vise tobom.To sam tek sad izvalio kad sam video sta si mi pisao.

    Comment


    • Nedaj se Kvinsiiii.

      http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-...-kluba/gpyj1xv
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Dva puta zaredom se izvlačimo čudom u zadnjim skeundama napada, nakon bezbroj neuspješnih pokušaja pnra. Još uvijek se puno vrtimo oko centra, još kad je Štimac u igri...

        Comment


        • Cara nas Cirbes.

          Comment


          • Štimac nit' zna napasti Bilana, nit' ga zna braniti.
            U p. materinu.
            Uvališe nam 29 poena u ovom kvoteru.

            Comment


            • Sad slučajno prebacujem kanale, pa pustili Zvezdu na RTS2? Šta će to biti?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Meni je prosto neverovatno da 5min juri neku tranziciju i je možemo da se povežemo. I neće da traži time out. Sva sreća se ovi pogubili već 4ti napad.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Kakvi su ovo amateri u režiji RTSa
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • 3 faula rade u jednom posjedu lopte Cedevite.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Koliko mi znamo izgledati očajni i kao amateri, nije ovo prvi put ove sezone da uzimamo milion šuteva za tri konstantno i da ni jedan ne ulazi. Isto tako, večeras postotak bacanja kao tim, gori od Jordana i Drummonda...

                      Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                      Comment


                      • Koliko preteruje Miller sa šutom, sačekaj malo čoveče šta opališ odmah

                        Comment


                        • ZIRBES!!!!

                          Ali naravno Lazić mora sve da pokvari sa ovim faulom
                          Last edited by Lord Aleksoni; 15-03-16, 19:40.

                          Comment


                          • Ne secam se da sam video dva smesnija dosudjena faula.Ovo sto su svirali Jovicu i Lazicu se skoro nikad ne svira.

                            Comment


                            • Sta sad o Radonjicu reci? Dobija veliki Panatinaikos, a ne moze Cedevitu evo vec drugi put, mozda bi da je EL u pitanju.

                              Paricu, sudjenje je skroz korektno, nemoj molim te...
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako se ne varam, naši prvi produžeci ove sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X