Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Radonjic da prodje u top8
    Хехе
    На целом свету само Црвена звезда оооо..

    Comment


    • Ide Radonja i dalje od Top8.
      Iz druge grupe samo je CSKA prejak, ali zato ćemo njih da otresemo kada se bude igralo na jednu ;)

      Comment


      • Dobro je što će domaće prvenstvo malo sačekati. Ipak je Top8 značajna stvar ne samo za Zvezdu nego i za cijelu srpsku košarku koju na najbolji način predstavljamo.

        Comment


        • Ma idemo i na F4 bre,cim ne idemo na CSKA,idemo na F4,uvjeren sam !!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Postali smo tim od kog strahuje cijela Evropa,to nacisto! A jadan Radonjic se sinoc nije mogao ni radovati ko covjek na konferenciji,nego istraumiran od pritisaka kako medija ,tako i svega slicnog...ali ajde,jos malo da izdrzi...


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Ma idi bez finala neću da pričam.
              istraumirano
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...nav_id=1106774



                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Nema sumnje da strahuje cela Evropa, a to sto mu dva puta prave serije 15:0 to nema veze. Sto na +10 menja Jovica za Micica i za 3min gubio 5 razlike. Sto u kontri 4:1 Miler nece da izbaci loptu nego dribla covek. Sto Micic osvoji 2 lopte a izgubi 3. Miler sutira 3ku u 5oj sekundi napada?! Stimac masi sa pola metra kos?! :S I jos hiljadu takvih stvari.. A on ne reaguje ni za jednu..

                  Kada dobijemo dobio je Radonjic, kada izgubimo zakazali igraci. Previse oscilacija imamo, i to mi se nikako ne svidja. Svaka cast za 6 pobeda, ali svaku tekmu covek pravi iste greske. Uvek kasni sa izmenama, sa time-outom. Ne mogu protiv sebe, ali ovo mi previse smeta.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Bogami i selektor juče kasnio sa tajm-autima, ono u 3/4...a ume to, znamo već
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Njega cu da komentarisem kada bude igrala Repka, do tada .

                      Mene zanima Zvezda.

                      I da onaj crnja sto je dobio 5tu licnu, kako se smorio da nije dobio kapiram da bi smo izgubili. Covek nam je 5napada za redom dao poena na isti nacin.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Nemoj da si bukvalista Marli.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Nema sumnje da strahuje cela Evropa, a to sto mu dva puta prave serije 15:0 to nema veze. Sto na +10 menja Jovica za Micica i za 3min gubio 5 razlike. Sto u kontri 4:1 Miler nece da izbaci loptu nego dribla covek. Sto Micic osvoji 2 lopte a izgubi 3. Miler sutira 3ku u 5oj sekundi napada?! Stimac masi sa pola metra kos?! :S I jos hiljadu takvih stvari.. A on ne reaguje ni za jednu..

                          Kada dobijemo dobio je Radonjic, kada izgubimo zakazali igraci. Previse oscilacija imamo, i to mi se nikako ne svidja. Svaka cast za 6 pobeda, ali svaku tekmu covek pravi iste greske. Uvek kasni sa izmenama, sa time-outom. Ne mogu protiv sebe, ali ovo mi previse smeta.
                          Oscilacije,uvjek ih ima...Ima ih Radonjic,ali brate koliko je trenera bacio do sad,treba li da brojimo..evo ga u TOP 8 ,a i na F4,sigurno...da li je normalno da opet neko dodje i stavlja akcenat na greske koje pravi,svi ih prave...ajmo akcenat na ono sto je pozitivno,vidis kako koristi Dangubica,Gudurica..jeste sinoc znao da kasni sa tajmom,jeste..ali sigurno da ne zasluzuje da se pljuje,mogu zamislit sta bi bilo da smo pukli sinoc haha....da li je to ljudi moji normalno e da,rekoh ,koliko je trenera do sad nadmasio,vidi mu rezultate...samo mu vidi detaljno unazad dvije godine,koliko je trenera nadmasio...inace,Stimac sinoc zakucao iz pika Kinsi ih izuo...a Danguba igrao na Wiliamsa ko grom..strasno


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Bogami i selektor juče kasnio sa tajm-autima, ono u 3/4...a ume to, znamo već
                            Rekao je na presu da je namerno to radio, čekao televizijski tajm-aut, štedeo svoj....ima logike, po mom mišljenju.

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Oscilacije,uvjek ih ima...Ima ih Radonjic,ali brate koliko je trenera bacio do sad,treba li da brojimo..evo ga u TOP 8 ,a i na F4,sigurno...da li je normalno da opet neko dodje i stavlja akcenat na greske koje pravi,svi ih prave...ajmo akcenat na ono sto je pozitivno,vidis kako koristi Dangubica,Gudurica..jeste sinoc znao da kasni sa tajmom,jeste..ali sigurno da ne zasluzuje da se pljuje,mogu zamislit sta bi bilo da smo pukli sinoc haha....da li je to ljudi moji normalno e da,rekoh ,koliko je trenera do sad nadmasio,vidi mu rezultate...samo mu vidi detaljno unazad dvije godine,koliko je trenera nadmasio...inace,Stimac sinoc zakucao iz pika Kinsi ih izuo...a Danguba igrao na Wiliamsa ko grom..strasno
                              To bacanje trenera automatski pada u vodu kad se pomene Kup i Aleksandar Džikić.

                              Lepo sam rekao, sve ću da mu oprostim, ali da izgubi ova tri "domaća" takmičenja vala neću, tako da on je za mene ispričana priča.

                              Comment


                              • ima dana za megdana...nije to bas omjer jbt
                                sinoc em neizvjesno,em bitno...pa do skoro se moglo cuti,da ne zna dobiti pod pritiskom,kad mu treba,pa i to je prevazisao..al ajde opet se provlace neke druge stvari..


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X