Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vraća nas Baniša

    Comment


    • Igrali smo protiv Fenerbahcea..ekipa u prvom iskidala,odbrana kakvu malo ko igra..samo 25 poena primljenih i to u plusu 9 poena da budes,san...ali pitanje je vrijedi li igrati ovo,kad imas sudijepoput Pereza koji puse kurceve za saku dolara npr..Raspali smo se posle izmisljenog faula Kinsija nad Bogdanovicem . OK,Fener je to,nije ni realno da se dobije,ali zamalo da se to i dogodi..ali sudija ,ono me peche od sinoc jos i to dobro..


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Daj, Duka budi realan, gde zamalo da dobijemo, odubali nas ljudi u drugom delu.

        Kako ti objašnjavaš da je sada već redovan pojava kod nas da na poluvremenu vodimo pozamašno i onda u drugom lagano ispustimo tu prednost ?

        Comment


        • U prve dve četvrtine primiš 25 poena a u druge dve po 25. U trećoj das 6 poena?? Brajkula i ja da igramo kao centar i plej i da nas Mamba vodi sa klupe dajemo više.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • S nama je sve moguce..jesi vidio kako nas bradonja oplodio sa Bogdanovicem..da ti suze na oci odu...ves masinu,sudoperu,wc solju sve bi ubacio Da tome,sa sve tus kabinom! Brate,samo da izbjegnemo CSKA,odosmo mi u Berlin i uz 10000 delija da se ovo vrati ..


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Igrao je taj Datome i prvo poluvreme.

              Comment






              • Skocko Bogdanovic


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Nisam ni gledao. Znao sam da Obradović ne bi dopustio sebi da izgubi od nas. Da igra protiv zelenih ili crno belih - lagano. Posebno je motivisan da nas ukopa kad god može. Legitimno.

                  Comment


                  • Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • PAO ekstra pripremio utakmicu, ubijaju nas odbranom, ne možemo prnuti.

                      edit Nećemo mi niđe ako nastavimo ovako, ajde Radonja dokaži mi se i promjeni nešto u igri kad treba.

                      Sent from my LG-H815 using Tapatalk
                      Last edited by Bastia33; 11-03-16, 19:23.

                      Comment


                      • Jesmo li u skoroj prošlosti ubacili ovako mali broj koševa, jedva smo prešli 20

                        Comment




                        • "Šmeker svetskog glasa za kim plače cela masa. Nikad otpisan i večno nacionalna klasa. Dragan Nikolić".
                          #Respect
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                            Jesmo li u skoroj prošlosti ubacili ovako mali broj koševa, jedva smo prešli 20
                            https://www.youtube.com/watch?v=9dgHoZBeF6g
                            sigpic

                            Comment


                            • Više nego jasno je da smo pročitani maksimalno od Đorđevića i njegove skaut ekipe.
                              Pripremili su se za ovu utakmicu maksimalno.
                              Uveli su utakmicu u ritam koji njima apsolutno odgovara.

                              Comment


                              • Koliko je onaj Miller glup igrač, još jednom je to dokazao. Prestao sam i brojati njegove gluposti što u napadu, što u odbrani...

                                Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X