Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam da li je neko napisao.. protiv Efesa u Vršcu 26. feb.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ponovo problemi sa našim skokom u odbrani.
      Poslali smo Efes dva-tri puta na liniju slobodnih bacanja,
      dok smo imali još malih faulova.
      Ponavljamo konstantno iste greške.

      Comment


      • Ali će kazne da pršte zbog lasera i ubacivanja flaša i gluposti... Nažalost opet nam seljačine dolaze na utakmice, a mislio sam da se potrejalo sve na stadione.
        Možda čak i Stefana oderu za psovke.

        Comment


        • Ne znam sta je gore veceras, navijanje, ponasanje navijaca, sudije ili igraci koji rade dosta jeftinih gresaka, ili pak dezurni krivac Radonja sto ceka da Duda zovne tajm-aut da prekine Zvezdine greske.
          sigpic

          Comment


          • Neverovatno je da nas sudije kradu i drugi put protiv Efesa.
            Ponašanje navijača je "fudbalsko/huligansko", a igrači su se u sve to ukopili.

            Biće teško u nastavku.

            Comment


            • Micic nam najsigurniji igrac vcras,ko bi rekao...Cirbesu moraju da guraju vise sad,idemo,mora pobeda navijaci gledaju tekmu vise,zacutali
              sigpic

              Comment


              • Velika rezultatska klackalica, biće ovde zajebano ima još puno da se igra. Igramo kući, ne bi valjalo da izgubimo večeras, ajde momci!

                Comment


                • Napravise od Ertela amatera.

                  Zvezda ne smije samo prolaz da trazi, mora pucati na drugo ili trece mjesto.
                  sigpic

                  Comment


                  • Gudura uvek kad treba,bravo mali,Kinsi nije ni ulazio u 2pol,ja mislim,Odlican odg,u 2 pol,idemo bre
                    sigpic

                    Comment


                    • Odlično, odlično

                      Comment


                      • Kakva igra nase Zvezde u drugom poluvremenu-za ponos
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Zvezda je bila bolja i u prvoj utakmici, trebalo je i tada da dobije
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Mnogo bolje drugo poluvreme i zasluzena pobeda. Idemo dalje korak po korak do Top 8.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sad imaju tri pobjede vise u odnosu na Efes maltene i docekuju Darusafaku sto se racuna u sigurnu pobjedu. Obradovic ce vjerovatno pustiti Dudu kao i Djordjevica sto je juce, nije to njemu strano, ali je najvaznije da sve od Zvezde zavisi. Unikaha i Cedevita se svakako mogu dobiti na strani, ali je najvaznije poslati Pao na CSKA, sa ostalima se moze igrati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Micić polako hvata ritam, sve je lepršaviji i bolje kreira, i sve izgleda dosta bolje, nije savršeno, ali je dosta bolje..

                                Comment

                                Working...
                                X