Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sudija objasnio

    sigpic

    Comment


    • Dangubic napredovao mnogo..drcniji je,bezobrazniji,kvalitetniji sut,malo po malo Danguba postaje zvijer..Micic sve bolji,Guduric fenomenalno radi promjene 1 na 1 ...Ispade ova generacija cak i bolja od prethodne Lazic se uozbiljio,Simon drzi sut..ne znam,sve lici na neku caroliju ove sezone,mislim sve ide ko u snu,carolija ce biti na kraju


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment




      • Grmi na Lazica kad je ovaj faulirao Hrvata uz kos


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Maricu ja sam rekao da Panata prolazi a ti Zvezda, sta ako prodju oboje?
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Maricu ja sam rekao da Panata prolazi a ti Zvezda, sta ako prodju oboje?
            To i ja ocekujem
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              Maricu ja sam rekao da Panata prolazi a ti Zvezda, sta ako prodju oboje?
              Obojica nosimo avatar po sedam dana zato sto smo uboli ko prolazi.

              Comment


              • Neki link ili app za andorid da se gleda Arena? Riknuo mi računar, na servisu je pa sam u problemu...

                Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post
                  Neki link ili app za andorid da se gleda Arena? Riknuo mi računar, na servisu je pa sam u problemu...

                  Sent from my LG-H815 using Tapatalk
                  Orion tv app
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zero View Post
                    Orion tv app
                    ... više nema AS u ponudi

                    Comment


                    • Nema Arena na Orionu.. Ali skuno sam neki My Total TV valjda ce biti dobro, radi stream za sad.

                      Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                      Comment


                      • Hahahahah. Gle kad izgubi brat.

                        Comment


                        • Opet Miller tri licne... tacno nema nista u glavi...

                          Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                          Comment


                          • Glupander. Tipičan.

                            Comment


                            • Bravo Radonjiću. Sjajan si lider. 14-0 prevaro jedna. Lazić šabanezi.
                              Last edited by Cassius Clay; 20-02-16, 20:30.

                              Comment


                              • Ne zelim da budem 'onaj' koji ce se pozivati na sudije, ali vec nam dva-tri faula nisu svirana sto na skoku sto u odbrani, i cini mi se Vilson je uradio identicnu stvar na Micicu kao Lazic maloprije u prvoj cetrvitini i dobio je samo faul, a povukao ga za ruku gdje nije bila lopta i to kad je bio metar iza..
                                Ponavlja se sve isto kao i prethodnih 20ak dana, Miller i Zirbes ulaze u probleme s faulima, sut ocajan, klupa ocajna i.sad jos nemamo pleja

                                Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X