Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze Maricu, ja 2 meseca, ti 1 mesec avatar
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Imas plus kod mene Miko, bice od tebe covek.

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        Voleo bih jednom kada se utakmica završi da Štimac ima +/- u plusu, pa makar izgubili utakmicu.
        Protiv ove Darušafake smo vodili u 1/4 dok on nije ušao u igru.
        Možda je slučajno, i nema nikakve veze sa njegovim (ne)učinkom, ali eto ....
        Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        Kao što rekoh.
        Evo i kad pobedimo 20 razlike,
        čovek ima 14 minuta u igri i za to vreme mi gubimo 2 razlike ?!?!?!
        On je apsolutni šampion.
        Ne znam koliko treba da pobedimo da on ima +/- pozitivan ?


        Last edited by Jaqen Hghar; 07-02-16, 21:43.

        Comment


        • Ima čovek želju,volju,voli klub kao i svi mi,ali nije on za ovaj nivo takmičenja.Svaka mu čast na karijeri,kad pogledaš gde je sve igrao zapitaš se šta su oni tamo u njemu videli.
          Ne znam šta je sa Gudurom,baš slabo šutira trojke poslednje 3 utakmice,kao da mu je zabranio neko.Neću da lupam ali mislim da protiv Darušafake nije šutnuo nijednu.
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • K'o sto kaze cale od jednog mog prijatelja.. Stimac svaku utakmicu mora da igra 120% da bude prosecan igrac.

            Comment


            • Ma pusti index i +/-, da je meni samo jednom da on izađe na teren i odigra dobru odbranu, samo jednom, i ja ću biti zadovoljan, u napadu nek ima 0/10 onih serviranih polaganja iz sporog otvaranja posle bloka, da mi je da samo jednom podrži ostatak tima i odigra dobru odbranu, to nam treba sa postavom u rotaciji, ne da povećamo prednost/smanjimo zaostatak u napadu, već da tu dionicu vremena odbranimo što bolje možemo i sa što manjom koš razlikom sačekamo ulazak prve postave.

              Comment


              • Sad se vratih iz kladze, opet opalio 1 na Zvezdu. Jos ni jednom nisam puko na vas (1 protiv lokomotive, unikahe, mzta i 2 protiv panatenaikosa)

                Talicni ste mi, opario sam se nekoliko puta zahvaljujuci vama.

                Comment


                • Originally posted by Batman View Post

                  Talicni ste mi, opario sam se nekoliko puta zahvaljujuci vama.
                  Zapamti to i kada krenu neke druge misli da ti se motaju po glavi.... mislim koliko nas zapravo voliš
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne mrzim ja vas uopste. Cak i navijam da sto bolje prodjete u Evropi, nevezano za to da li igram kladionicu ili ne. Ne volim ljude koji vode vas klub i to je sve. Nisam od onih koji ce navijati da Hrvati ili Turci pobede u sred Pionira...Srbi smo, zar ne, bez obzira da li je u pitanju Zvezda, Partizan ili neki treci nas klub. Volim neke igrace koji igraju za vas, navijam da Gudura bude najbolji i da dobije poziv u reprezentaciju. Rebic mi je super, Dangubu obozavam (po nekim informacijama decko je Partizanovac )...

                    Naravno, kada igrate protiv nas, mrzim vas najvise na svetu.
                    Last edited by Batman; 10-02-16, 17:54.

                    Comment


                    • Šta li je Joviću Mislio sam da ga je izveo zbog faula, a Micić može lagano da dominira Gordića, ali sad izgleda izgleda nešto ne daj Bože ozbiljno. Nadam se da Radonja čisto eksperimentiše sa Rebićem.

                      Cirbes opet pravi faule i stavlja i sebe i nas u veliki problem.
                      A navijanje, ono što se čuje preko tv-a, očajno...

                      Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                      Comment


                      • Pa sta je ovo, sto nam Kinsi igra pleja
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Kakav crni futsal !!!!

                          Comment


                          • Ovo je pravi pristup, velika borbenost i bivamo nagradjeni- ponovo nas poterale trice.
                            Kad je jos i Miler ponovo proradio, onda bude dobro
                            Last edited by jovan; 11-02-16, 20:34.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Pjeske Zvezda i bez Jovica do pobjede. Top 8 lagano obezbjedjuje Radonja.

                              Tu je i Djokovic da pomogne oko A licence.
                              sigpic

                              Comment


                              • Biću finiji...

                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X