Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na koga idemo u Top8?
    Silni smo.

    Comment


    • Idemo Delije, idmeo cigani, ginemo

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        Bravo Zvezdo!!

        Pao je drugi najbolji tim Evrope
        A taman sam ti zaboravio Darussafaku Još jedna rutinska pobjeda i odlično vođenje s klupe. Svrha stranaca i jeste da prave razliku a ova trojica nose ekipu. Sva sreća da se imalo para za ispravljanje početničkih grešaka. Naredna 3 kola su ključna.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          A taman sam ti zaboravio Darussafaku


          Zaboravio sam ju i ja Koji promašaj

          Comment


          • Samo da nas promaše naredno kolo. Pokušaće da se maknu sa nule a nas pobjeda vodi jednom nogom u 8, teška utakmica u najavi.

            Comment


            • Jović me polako podsjeća na Tea, asistencije doktorirao, p'n'r igru odavno prešao, ustvari svaku igru sa centrom, tvrda odbrana, šut mu se popravlja i sada počinje gađati trojke, tako da ga više ne smiju braniti ispod bloka kako su bili počeli jedno vrijeme, poludistancu ima, ima i prodor kada zatreba, iako ga doduše malokad vidimo... A ni taj IQ mu nije loš, koliko ja mogu ocjeniti.

              Comment


              • Koliki licemer moraš biti da imaš barjak blic laže ljude, a onda na osnovu njhovog članka sereš po Anđusu? Očigledno je da par ljudi gura svoj interes kroz masu, ebe nam se svima za Anđusa.

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post
                  Jović me polako podsjeća na Tea

                  Comment


                  • Kako je danas lijep i suncan dan...

                    Jos jedna carolija u Pioniru od navijanja do prikazanog na parketu. Igra i vodjenje utakmice - nivo max ! Od 00 do 40 00 se nije sumnjalo,bilo je sigurno! Granica se ne zna.Sve smo drcniji,protok lopte je munjevit,odbrana koju malo koji tim ima ...Jedna od najljepsih situacija,meni...finis utakmice kad su nasi momci stizali svako ono brzinsko dodavanje igraca Lokomotive ne dajuci im ni sansu da upute kos,neprocjenjivo!
                    Bastia ..Miler je imao zapazenije crossovere Kinzi jeste takodje pokidao utakmicu sa sigurnim sutem sa distance i polu,ali Milerovi crossoveri su bili fantazija

                    Urose,to za Andjusa,pa brate znas i sam,da ne prodje emisija da se ne posere po nekom iz naseg kluba bas bas....


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      Kako je danas lijep i suncan dan...

                      Jos jedna carolija u Pioniru od navijanja do prikazanog na parketu. Igra i vodjenje utakmice - nivo max ! Od 00 do 40 00 se nije sumnjalo,bilo je sigurno! Granica se ne zna.Sve smo drcniji,protok lopte je munjevit,odbrana koju malo koji tim ima ...Jedna od najljepsih situacija,meni...finis utakmice kad su nasi momci stizali svako ono brzinsko dodavanje igraca Lokomotive ne dajuci im ni sansu da upute kos,neprocjenjivo!
                      Bastia ..Miler je imao zapazenije crossovere Kinzi jeste takodje pokidao utakmicu sa sigurnim sutem sa distance i polu,ali Milerovi crossoveri su bili fantazija

                      Urose,to za Andjusa,pa brate znas i sam,da ne prodje emisija da se ne posere po nekom iz naseg kluba bas bas....
                      Pa upravo rade pod tom parolom, a nije zbog toga. Prozivao ih on kao "momke sa Bezanije", oni ga čekali pre negde kako je on pričao jednom... više je to jer je prozivao njih pa su jedva dočekali.

                      Comment


                      • Comment







                        • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post

                            Dooooođi.
                            Williams igrao za Lokomotiv, jedan od boljih stranaca tada, oduševio se navijačima, godinu dana kasnije...došao, osvojio.

                            Comment


                            • Delaney je svojevremeno bio opcija za dolazak iz Ukrajine, Pešić ga oteo. Sad je cijena previsoka, a njega će juriti ovi najbogatiji za narednu sezonu.

                              Comment




                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X