Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igokea i Olimpija zasluzuju gore atribute.

    Comment


    • E moj Cvele...

      Poštovao sam tvoju odluku da igraš za Partizan, jbg i ja bih, i svako bi isto uradio da je bio u tvojoj poziciji. Šutio sam i kad si pjevao ko zna šta pred tribinom, ali ovo je stvarno bilo jadno... Kontam da si sad na drugoj strani, ali imaj bar malo poštovanja prema onima koje si volio ne tako davno, i čije si pjesme pjevao pri dizanju pehara.

      Comment


      • Sramno izdanje ekipe. Osim Cirbesa i Lazića ostali ispod svakog nivoa. Ovakav Partizan trebalo je dobiti 20-ak razlike, ali ladno. Ne razumem da nemaju motiv da igraju derbi. Pa nema veze u kojem i kakvom je stanju partizan, derbi je derbi. Sramota. Cvetkovićev potez na kraju utakmice Kompleksaš.

        Comment


        • Ne kontam zasto svi govorite "ovakav Partizan je trebalo dobiti......". Partizan nema bas toliko losu ekipu. Stoji da ste vi mnogo jaci, ali Partizan nema ekipu za napucavanje, bas naprotiv. Uz to, imamo sigurno najboljeg trenera u ligi, uz perspektivnog Dekija Milojevica. To sto smo mi imali pacercinu za trenera do skoro, to je druga prica. Tadasnji i sadasnji Partizan su dva potpuno razlicita Partizana.

          Comment


          • Razlika je u tome što vaš trener zna da motiviše ekipu ( kao nekad DV) a naš ne zna. A naše igrače boli uvo za derbi a vaši igraju uvek kao u transu. Da je zvezda bar 50% napaljena u derbiju kao što je partizan bilo bi 20 razlike.
            To ne mogu da shvatim. Da im je svejedno kao da igraju protiv nekog tamo Tajfuna.
            Last edited by DZV; 27-01-16, 10:26.

            Comment


            • A kako su onda bili motivisani na proslom derbiju kada ste dobili 15 razlike?

              Nema to nikakve veze sa motivacijom, vec niste imali energije koliko i mi. Ispraznili ste se protiv Unikahe i fizicki i mentalno, a mi smo se odmarali i spremali 10 dana za utakmicu.

              Comment


              • Originally posted by Batman View Post
                A kako su onda bili motivisani na proslom derbiju kada ste dobili 15 razlike?

                Nema to nikakve veze sa motivacijom, vec niste imali energije koliko i mi. Ispraznili ste se protiv Unikahe i fizicki i mentalno, a mi smo se odmarali i spremali 10 dana za utakmicu.
                Ma kakva energija ove utakmice se dobijaju sa 30% snage, na suv kvalitet i iskustvo. Odigrali sa 10 puta jačim protivnicima ove godine, ovo je trebao da bude mačiji kašalj.
                Ovo je u realnom pristupu 20 razlike. Najmanje. Još Mitrovič kad se vrati, pa Miler na 3 a Kinzi na 2, biće teško, biće 30 razlike.

                Comment


                • Preambiciozan si...

                  Comment


                  • Batman,ne trudi se ..ne pali to odje



                    Danguba je od ovog trenutka moj brat ! Cvele ljigica,ljigaaa koja se tesko opisuje rijecima..


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ma kakva energija ove utakmice se dobijaju sa 30% snage, na suv kvalitet i iskustvo. Odigrali sa 10 puta jačim protivnicima ove godine, ovo je trebao da bude mačiji kašalj.
                      Ovo je u realnom pristupu 20 razlike. Najmanje. Još Mitrovič kad se vrati, pa Miler na 3 a Kinzi na 2, biće teško, biće 30 razlike.
                      Uzimate nas na kvalitet bez problema i u kupu ili u KLS ali Dzile nece dozvoliti da ga 30 razlike izgazi Dejo Radonjic a.k.a Srecko Krecar.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Batman View Post
                        perspektivnog Dekija Milojevica
                        Za tvrdnju da je Džile najbolji trener u ligi, se slažem 1000%, pogotovo za ovog našeg mucavca.
                        Međutim, Miloje, je već dugo u Megi, sa Zvezdom je odigrao previše utakmica, gde je izgubio dobijenu utakmicu.
                        To su trenerske greške koje mu se ponavljaju iz sezone u sezonu, nije samo stvar (ne)sreće ili mladih igrača.
                        Bilo je svih ovih godina u tim porazima u Megi i Marjanović, Dangubić, Jokić, Varda, Micić .... name it.

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi View Post
                          Uzimate nas na kvalitet bez problema i u kupu ili u KLS ali Dzile nece dozvoliti da ga 30 razlike izgazi Dejo Radonjic a.k.a Srecko Krecar.
                          Ma sa Dejom ništa nije sigurno. Pre bih se kladio da če u utakmici bez imperativa dobiti Real, nego Megu, ali da mu kažu MORAŠ DA DOBIJEŠ. Mi smo prali onu Laboral kuću, evo sad Unikahu. Leže nam Španci i taj njihov stil, ali npr neki Budiveljnik, Neptunas, Žalgiris, muka živa.

                          Ne plašim se ja za EL, već za osvajanje ABA. Nije isto biti gost i biti domaćin u završnici.

                          Batman brate pitaj tvoje grobare Partizan kad je ograo EL pre a Zvezda ne, mogla je Zvezda da vodi i celu tekmu, zna se ko pobeđuje. To je iskustvo igranja EL. Dobijaš na iskustvo. Fali Mitrović, prava četvorka. Kad se on vrati, biće vrh roster. Kinzi glavni igrač i lider. Inteligentan je. Miler malo ispao iz forme, na vreme. Cirbes sila. Moramo samo da ubrzamo igru i brže završavamo akcije, u nekim delovima igre, da na dobru odbranu i kontru napravimo serije. Ima ko i da vuče tu kontru sa Kinzijem, Jovićem i Milerom. Ne znam zašto kad Miler igra 4 ne igraju akciju da primi na penalu loptu pa da gleda ili Cirbesa, ili prodor pa da deli, ili na stranu pa pik, Miler ima mnogo potencijala u napadu, može da se koristi za sve.
                          Last edited by Cassius Clay; 27-01-16, 18:45.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Batman brate pitaj tvoje grobare Partizan kad je ograo EL pre a Zvezda ne, mogla je Zvezda da vodi i celu tekmu, zna se ko pobeđuje. To je iskustvo igranja EL. Dobijaš na iskustvo. Fali Mitrović, prava četvorka. Kad se on vrati, biće vrh roster. Kinzi glavni igrač i lider. Inteligentan je. Miler malo ispao iz forme, na vreme. Cirbes sila. Moramo samo da ubrzamo igru i brže završavamo akcije, u nekim delovima igre, da na dobru odbranu i kontru napravimo serije. Ima ko i da vuče tu kontru sa Kinzijem, Jovićem i Milerom. Ne znam zašto kad Miler igra 4 ne igraju akciju da primi na penalu loptu pa da gleda ili Cirbesa, ili prodor pa da deli, ili na stranu pa pik, Miler ima mnogo potencijala u napadu, može da se koristi za sve.
                            Nemam sta koga da pitam, pratim Partizan otkad znam za sebe. Ne samo da je Partizan gubio derbije, vec je znao da izgubi i od puno slabijih ekipa iz donjeg dela tabele. Seti se kako smo one godine, kada smo otisli na F4 evrolige, osvajali domace trofeje. U kupu gubimo od Hemofarma 20 i kusur razlike, vratimo se i jedva dobijemo. U polufinalu ABA lige nas namuci isti taj Hemofarm, a finale dobijemo Kecmanovom cuvenom trojkom od kosa do kosa. Finale domace lige opet uz dosta muke dobijamo protiv vas 3:2 (iako ste tada imali dosta slabiju ekipu). Ali smo zato znali da pobedimo nikada mocniji Panatenaikos u gostima, Barselonu kod kuce, Makabi u gostima i dva puta kod kuce, a o grupnoj fazi i da ne govorim, i to smo igrali samo 6 utakmica u top 16, a ne sada kao vi 14.

                            Sam si pomenuo jednu stvar: "Miler malo ispao iz forme", a upravo vam je to bio najbolji igrac u grupnoj fazi evrolige. Mora vremenom da dodje do pada u igri, svidelo se to nekome ili ne, jer igraci nisu roboti nego zivi ljudi. Pogledaj kako izgleda spanska liga, gde raspala Valensija drzi prvo mesto a ne Barsa ili Real. Nemoguce je biti konstantan kroz celu sezonu. Uz to, vi ste mnogo menjali sastav ove sezone, igraci su vam se smenjivali kao na traci tako da treba i to sve uklopiti. Da se razumemo, ja ne drzim stranu Radonjicu, daleko od toga, ne smatram ga dobrim trenerom, ali za neke stvari prosto covek nije kriv. Duleta su svi dizali u nebo a znao je da gubi i od MZT-a u Pioniru u vreme kada je Partizan igrao top 16, pa mu niko to nije zamerio.

                            Partizan je imao srece da je pogodio momenat kada ste malo vise istroseni, momenat kada je digao formu, momenat kada je dobio prvu tekmu na strani i momenat kada je doveo najboljeg trenera u ligi.

                            Da treba da vas brine osvajanje ABA lige, to stoji, ali ne zbog ove utakmice, jer cete Cedevitu lako proci, kako u ABA tako i u evroligi na oba terena. Po meni vam veca opasnost preti od Buducnosti koja ce imati prednost domaceg terena, imaju jacu ekipu nego prosle godine, doveli su dobrog i iskusnog trenera i odavno su ispali iz Evrope tako da se na to takmicenje nece vise trositi. Ali bez obzira na sve, vi na papiru imate najbolju ekipu i prvi ste favoriti, a to treba preneti na teren.

                            Comment


                            • Batman, u sezoni F4 nije bilo 3-2 za vas. To se desilo godinu ranije i nije Zvezda pod Pešićem bila puno slabija i odatle te muke. U F4 sezoni vas jesmo dobili na startu sezone košem onog Amera (zaboravio ime) koji je kasnije napustio ekipu, a vi ste finale igrali protiv Hemofarma, sjetićeš se one tuče u Vršcu i basketa 3 na 3.

                              Comment


                              • Pa kad je trebalo da se gubi od Partizana u regularnom delu prethodinih sezona, gde smo imali neke bolesne skorove tipa 20-0 u ligi, tad smo dobijali mnogo jačeg Partizana. Sad kad je Partizan u kanalu, ovo je trebalo da bude lagano, jer nam je bilo potrebno. Jesam ja ceo poraz preuveličao ali plašim se da nas ne košta skupo.

                                Comment

                                Working...
                                X