Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo se ne da gledati.
    Ovi pogađaju s vrha table frljoke, odakle bace pogode.
    Mi N I Š T A.

    Comment


    • Ma nebitna utakmica, ko ga j.....

      Nego mene samo čudi kako ovaj Lazić svaki meč pravi iste faulove i uvek se iščuđava, ne kapiram kako čovek ne može da prevegla preko mozga to.

      No ajde....kako je igrao ove godine i valja.

      Comment


      • Ovaj basketaš nam pravi malu decu

        Comment


        • Brajkula brate kako misliš nebitna utakmica?


          Ovaj Wilson preslikani Bobby Dixon, ali kompletno, samo što je malo viši...
          Last edited by Bastia33; 25-01-16, 21:28.

          Comment


          • Pa šta će promeniti jedan ili drugi ishod ? Ništa.

            Comment


            • Pa možemo mi jako lako izgubiti i ovo treće mjesto ako večeras izgubimo i onda još jednom ili dva put kiksamo do kraja. A da ne govorim o motivaciji, nije isto ići u utakmicu kao pobjednik i kao gubitnik derbija...

              Comment


              • Mene blam. A i navijači Partizana su se prosrali sa dramaturgijom
                Nit im je mlad tim, uopšte, niti katastrofalno loš. Sasvim solidan, u top 5.

                Comment


                • Mora da se ubacuju sutevi,dobro te smo u igri i to kako, sa samo 2 Laziceve trojke
                  sigpic

                  Comment


                  • Mi kako igramo imamo odličan rezultat.
                    A šatro se ložimo kao Cedevita će izgubiti negde do kraja.
                    Mi poene proizvodimo sa penala.

                    Comment


                    • Sa ovakvim timom koji imamo na raspolaganju, mi moramo da ubijemo ovaj Partizan od 10 -20 razlike.
                      Minimum.

                      Comment


                      • Jebem li ti Simonoviću sve glupo, zagradi magare jedno. Šabani obični. Maši Radonjiću glup si čovek veruj mi
                        Last edited by Cassius Clay; 25-01-16, 21:50.

                        Comment


                        • Jeste malo smešno da nas uzmu Grobari sa Cvetkovićem i Vitkovcem, no ajde, gubili smo ove godine i od Igosa, Olimpije....ne iznenađuje ovo, dosta potroši EL.

                          Da u F4 bude sve kako treba, dotle ajde i da praštam jer stvarno me sramota više da pljujem po Radonji.

                          Čestitke Grobarima.

                          Comment


                          • Da vam jebem milu majku da vam jebem.
                            Od ovih da primite 86 poena !!!!!!!!!!!!!!!!!
                            Govna mater vam milu jebem.

                            Comment


                            • Ajde smirite strasti malo.

                              Izgubili, bože moj, uzećemo sve titule i pesma na kraju. Šta je vama ljudi.

                              Comment


                              • Pa ako ne upadnemo u EL zbog gostovanja u Zagrebu lupam... poserem se ja na sve od uprave do trenera. Izvinjavam se na vulgarnostima, ali mi se smučilo. Debili glupi igraju kao devojčice. Nije isto biti 2 ili 3.

                                Daj Brajkula ne možeš razmišljati tako, nije ovo zato što nas je Partizan dobio nego zato što nismo smeli da izgubimo zbog pozicije.
                                Last edited by Cassius Clay; 25-01-16, 21:59.

                                Comment

                                Working...
                                X