Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ilija Kovačić, kada se izdere znam da je Simon ubacio trojku, ne moram da gledam

    Comment


    • Srđan navija za Partizan i nikada nije prenosio Zvezdu osim derbije, kad su on i Darko radili zajedno prenos. Njega ni ne očekujem da prenosi Zvezdu, ali napisao sam već nekidan na poluvremenu, stvarno mi nije jasno zašto Ilija prenosi, a Darko u isto vrijeme se troši na utakmici stranaca (a nekad uopšte ni ne prenosi ništa), dok im vjerujem najgledaniji košarkaški prenos, i prenos našeg jedinog predstavniak u Evropi(znači prenos koji bi trebao biti najbolje pokriven) prenosi onaj amater... Ove sezone je Plavšić prenosi samo kad smo igrali protiv Reala, i čini mi se protiv Fenera ili Efesa, ne sjećam se najbolje.

      Comment


      • Jutro uz nasu Zvezdu

        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Mali Aranitović potisao profi ugovor do 2020. Odličan posao! Mali je odbranom zajebo Kavaija Lenarda. Još da smo poduzeli nešto u vezi Voje Stojanovića, a ne da ga agent voza kako on hoće pa da se posle i vucaju po sudovima, imali bi strašnu bazu mladih i pretalentovanih igrača u timu.

          Za godinu-dvije da dođe i onaj David Miladinović, koji je sad valjda u FMPu, nemam pojma, inače jako mlad i strašan centar.

          Sent from my LG-H815 using Tapatalk
          Last edited by Bastia33; 25-01-16, 15:24.

          Comment


          • Ajde igraj na Cirbesa jesi lud bre? Ko će da ga čuva?

            Comment


            • Katastrofalni smo ofanzivo večeras.
              I pored skoro 40 poena.

              Comment


              • Da l' je realno da ovi ovako gađaju trojke ?!?!?!?

                Comment


                • Ne znam da li su nam ubacili 3 koša iz reketa večeras, sve sami šutevi...
                  U napadu smo brate očajni večeras, sve nešto nabacano, i kad krenemo u akciju, poremeti se sve na pola napada, u 1/4 smo baš fino igrali, u drugoj jako loše. Gledam već pola godine kako u napadu sve lopte idu u reket na Cirbesa i ostale centre, večeras, kad to baš treabmo i raditi, ništa, ovi driblaju bekove na 7 metara a Cirbes ugurao Jonesa ili Đumića pod koš.

                  A ovi se pogube posle svakog pika sa Jovićem ili Vasom, ajde barem to da počenom igrati, svaki put kad su igrali 2-na-2 sa centrom, ubacili smo nešto, pa makar to bio i koš iz ofanzivnog skoka.
                  Last edited by Bastia33; 25-01-16, 20:51.

                  Comment


                  • Ide ovo lako u dvocifreno sada u drugom kada krenu da maše sa distance.

                    Comment


                    • Partzan da ima igraca koji podseca na centra bila bi ovo egal utakm.do kraja,ovako Cirbes i Stimara poenima i otvaranju prostora u reketu bi trebali da resimo na miru utakmicu..
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa, mi smo ih i puštali najčešće, provocirali im šut, a njih išlo.
                        7/17 trojke, mi 2/11.
                        Obe Lazić.
                        Ne verujem da nećemo završiti bar sa 7-8 trojki meč.
                        Njih mora da stane, a mi ne verujem da nećemo pogađati sa distance.
                        Baš me nerviraju.

                        Comment


                        • Pa glupo smo ušli u utakmicu sa odbranom, odmah smo ih branili ispod bloka, a kad bolje pomisliš, šta se može desiti ako se neko otvori iz bloka i dobije loptu? Doće u reket gdje će uvijek biti ili Cirbes ili Miller, glavni razlozi zbog koji oni i ne idu u reket večeras...

                          Comment


                          • Bravo Radonjiću izvedi Milera kad dobije četvrtu ličnu. Kako nam je trener glup pojma nema.

                            Comment


                            • Smem li da primjetim da je ovaj Miller baš čudan igrač

                              Comment


                              • Bice ovo interesantno do kraja. Vidi se da ste umorni, ali ipak ste i dalje veliki favoriti.

                                Comment

                                Working...
                                X