Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misli se na abu



    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Casiraghi View Post
      U Berlinu, hrvatski analiticari prognoziraju Radonji krov Evrope i nagradu Gomeljski.

      Vidi se da stvarno ne poznajes kosarku.
      Ipak nije. Duka je nakon tebe objasnio da se F4 igra u ABA ligi samo nije precizirao mjesto odigravanja a to me najviše zanimalo.

      Comment


      • Valjda Play off.
        Last edited by miloolja; 19-01-16, 12:40.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mislim da ova tema zasluzuje kvalitetnije upise,pozitivnijeg tipa,jer ove provokacije i cisto trolovanje pocinju ozbiljno da se namecu da ovu temu pretvore u ruglo . Sramota .


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Parafraziraš moje reči Duka, a zahvaljujući najviše tebi ova tema ne liči više ni na šta. Jedno golo ništa je postala.
            Pozitivnije postove? O čemu ti ti dođavola pričaš? Pa šta je ovo? Psihološko savetovalište za mlade i bacanje afirmativnih rečenica tipa.. ti to možeš, najbolji si, samo napred u nove pobede ili forum?
            Kvalitetnije upise?? A tvoji se sastoje samo od pljuvanja po drugima jer drugačije misle, govoriš ljudima da nemaju pojma, a prvi ne znaš da je pravilo pormenjeno još pre 2 god (valjda) da se u Abba ligi ne igra više F4, već Play off, brojiš nam ovde krvna zvrnca... jer boga ti samo ti navijaš za Zvezdu.

            Dosta više!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Mislio sam na to,nego rekoh f4,ne cepidlacimo,dlake u jajetu,naravno da je play off ...Pa oni mene konstantno provociraju ...samo zato sto podrzavam Covica i Radonjica....ok,nema svrhe,povlacim se odavde . Ladno sam ja po tebi kriv,e majko moja...
              Veliki pozdrav,pa evo vam tema pa nastavite da pljujete po Dejanu Radonjicu i Covicu . Ja vise na forum ne ulazim,pa nek vam bude srecna pljuvacina .
              Last edited by Duka; 19-01-16, 12:59.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Ma podržavaj koga hoćeš, ko ti brani, ali ne možeš isto tako ljudima uskraćivati pravo da te iste ne podržavaju.
                Šta su Radonjić i Čović? Bogovi? Možda tebi, meni nikada.... da ne lajem mnogo šta je sve ovaj drugi. Najgori šljam.
                I ne izugravaj žrtveno jagnje, isto si i ti sve to radio drugima i provocirao i često otvoreno vređao.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nije Covic cvjecka nikad ni bio,al dok god radi dobar posao u Zvezdi,mene drugo to ne interesuje . A meni se odje svaki dan upucuju provokacije,mimo Brajkule,to se moze lako utvrditi,samo prelistati unazaad..mnogo je..Nikad nista lijepo odje da se ne napise,samo se meni spocitava sto podrzavam ovu dvojicu ..Svaki bozji dan.


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ala me Duka nacrnio . Samo sam izneo svoj stav o analiticarima, a Radonjica ti nisam ni spomenuo.
                    Stavicu i ja ispod nick-a analiticar, pa eto ti prilike da i moje mudrosti siris na drugim mestima .
                    O Radonjicu sam ovde jos odavno pisao, i dalje mislim isto, a to ce se i potvrditi na ovom tvom f4.
                    Limoz

                    Comment


                    • 'Ala me Duka nacrnio' ..tu snishodljivost ostavi za nedje drugo,nemoj to meni.
                      Uzivajte u temi,ova tema je postala mjesto za praznjenje .



                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne nego ova tema je postala ono što treba da bude. Prvo, ne forsira jednoumlje. Drugo, nema vređanja, i svedeno je na minimum. Treće, navijači Partizana učestvuju što znači da je postalo zanimljivo. Dalje, nismo mi plaćeni da pišemo stručne komentare pa da tema treba zaboga da bude prepuna nekih logičnih komentara.
                        Okvir je da se ne vređamo, da se trudimo da poštujemo jedni druge koliko toliko. Jer ne postoji forum sebe radi, nego nas radi da ovde kuckamo u okviru dozvoljenih pravila. Piše crvenim slovima ko je glavni, ja samo dajem svoje viđenje. I da pohvalim da je pdf napredova otkako nema Mladena(valjda tako) ili kako god se zvao, za moda. Pišite ljudi i uživajte pozdrav svima, a najveći za Duku!
                        Last edited by Cassius Clay; 19-01-16, 18:41.

                        Comment


                        • Bravo za Zvezdin dvojac
                          Sajt “Eurohoops” svake godine pravi spisak igrača koji su napravili “proboj”, tj. koji su najviše napredovali, u odnosu na prethodne sezone, i koji su postali bitan šraf u igri svojih klubova.

                          Zvezdini košarkaši Stefan Jović i Majk Cirbes dobili su veliko priznanje – Cirbes je na trećem mestu, dok je Joviću dodeljeno prvo mesto, uz epitet Zvezdinog “mozga, srca i kompjutera”.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Kakva mrtva atmosfera u Pioniru

                            Poslato sa htc
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Večeras posle utakmice šaljem e-mail Sport Klubu, dosta samo više slušali ovog amatera kako prenosi mečeve jedinog domaćeg predstavnika u EL, a ujedno vjerujem i najgledanije košarkaške prenose na SK. I sve to dok Plavšić prenosi strance u isto vrijeme, ili još gore, ne prenosi ništa.

                              Comment


                              • Vise individualnim kvalitetom pojedinaca odrzavamo ovo vodjstvo nego nekim sistemom u igri
                                Takodje, Guduric sve vise stice iskustva i postaje igrac za respekt.
                                Borbenost i odbrana na visokom nivou,i vrlo bitno da smo zaustavili Kuzminskasa-sada smo napravili par bezpotrebnih gresaka, i izgubili momentum.
                                Bravo jos jednom za Gudurica, sada nas bas drzi u igri.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X