Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve to pada u vodu jer Radonjić ne može bez svojih sinova Lazića i Simonovića.

    Comment


    • Zanimljivo je da retko kad igramo zonu. Naravno, večeras bi to Fener razbio, ali i inače. Zonski presing isto može da se odigra svaki 15 napad, nek se ukrade lopta po utakmici. Čovek ni malo ne eksperimentiše i totalno je u fazonu da ono što zna zna, dalje ne treba ni probati, a kamoli praktikovati. Milera može da koristi uvek da ima mm, prednost... Ili je brži, ili je viši, ako mu se odmakneš, može da šuta. Dalje, akcije za šutere. Ja bih protiv Fenera probao šutem, neki uzastopni blokovi, da se malo širi ta odbrana Fenera, samim tim ima više mesta i u reketu. Sa tako malo rešenja, evo 3-4 put protiv Fenera, Obradović ga je pojeo. Fener je i napad igrao odlično, dobar protok lopte, uvek su imali igrača samog u ćošku koji ili šuta ili probija uz aut liniju i dalje deli. Građenje naše očaj. Napad statičan, prepoznatljiv. Ovakav tim se ne dobija odbranom, jer su davali i preko ruke, par puta Bogdanović, Datome već... Trebalo je menjati tempo, probati na sve razičite načine, a Radonjić je izabrao najgori, to je taj njegov konzervativni princip, sve isto i sve po starom, pa ako izmisle igrači, dobro je.

      Gudurić može i Bogdana da odvali 1 na 1, jer je levoruk a može i na levu i na desnu, i produženim korakom čudo pravi, ima dobar pregled. Navukao je Bogdana na faul jednom kao klinca. Non stop on i Miler treba da igraju 1 na 1. Samo iz te igre dolazi više prostora ili za šutere ako skupljaju ili za reket.

      Milion rešenja a Dejo se drži verovatno onoga što je nekad davno naučio dok je igrao košarku pa bukvalno može i sa tribina da gleda dok ovi vrte jedan isti šablon. Izmene pravi automatski. X utakmica da Miler ima 3 lične na poluvremenu. Pa izbaci ga jebote kad dobije drugu ako znaš da je pravio 5 utakmica prošlih i da će igrati na njega. Mnogo nelogičnih poteza, i očajan ofanzivni set akcija. Može to mnogo brže i brži protok loopte. Ili drugačije sve po potrebi. A ne jednolično, isto, sa istim izmenama, sad i zauvek.

      Comment


      • Originally posted by gokara
        Jel zna neko koja je ono pesma bila na početku sa koreografijom srpske zastave?
        Stara himna Crne Gore .




        Fener mnogo jaci....Radonjic i ekipa u kanalu . Cekacemo novu sansu,doci ce stvari na svoje .


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Pa i nisi rečit kao inače što umeš..
          Očekivao sam više od tebe . Zanimljive su izjave da se ekipa uigrava još. Sad se Duka odluči je l kriv Radonjić ili Čovič što ga je doveo u tu situaciju? Nema da vrdaš sad.

          Mitrovič fali zbog borbenosti i skoka. Sa njim je ovo brutalna ekipa. Jović, Kinzi, Miler, Mitar, Cirb. Ja bi Milera tad lagano na 3 koristio. A Gudura 20 minuta.. najmanje. Meni je ovo kad se uigra, ne mogu reći jači sastav nego prošle godine ali raznovrsniji i širi.

          Šalim se Duka. Izvini što te terorišem, ako ništa bar si dosledan uvek. Da nema tebe ne bih nista ni pisao. Brat si najveći. Činiš ovu temu boljom. Šta bi grobari dali da imaju svog Duku
          Last edited by Cassius Clay; 09-01-16, 11:48.

          Comment


          • Ma Duka nas troluje sve, misli on isto ko mi, namerno tera kontru

            Comment


            • Tesko je bilo sta reci,jer smo u losem periodu,ali Fenerbahce je sinoc bio gorostasni div i tu se nista nije moglo .
              Evo Dusan Duda Ivkovic sinoc imao citavu utakmicu prednost koja je isla i do 13 poena prednosti i izgubio..a trener Lokomotive Barcokas branio poslednji napad na +1...eto covjek je promasio ,a protiv nas pogodio..takvih komentara nema npr a nekako mi to poznato,na sta neodoljivo podsjeca..Taj napad se branio odlicno al eto covjek je poogodio tezak sut i sad imamo 0-2
              Glavu gore,sve ce doci na svoje!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                a trener Lokomotive Barcokas branio poslednji napad na +1...eto covjek je promasio ,a protiv nas pogodio..takvih komentara nema npr a nekako mi to poznato,na sta neodoljivo podsjeca..Taj napad se branio odlicno al eto covjek je poogodio tezak sut i sad imamo 0-2
                Glavu gore,sve ce doci na svoje!
                Jesi li ozbiljan kad porediš našu odbranu koja je pukla i jučerašnju od Lokomotive? Ako imaš želju da nešto naučiš i ne živiš u svijetu gdje nismo imali sreće, rado ću ti detaljnije objasniti. Više ne znam da li troluješ ili stvarno misliš ovo što pišeš, djeluje nestvarno. Kad te počnem ispravljati onda mračim

                Comment


                • Trenerska struka u Evropi je otisla u onu stvar(ima par izuzetaka koji uspeju da isprate kvalitet ekipe), takvih poput Radonje ima na izvoz.Pre godinu dana sam pricao da bi Pesic i Obradovic bili upgrade u odnosu na njega, sada smatram da bi to bio samo Sasa Obradovic.

                  Dule je bio jedan u milion i takva se situacija poklopila da on ostane u Srbiji, a ne ode u inostranstvo.Veoma mali broj ljudi bi krenuo njegovim putem.Mozda je i pomalo iluzorno ocekivati trenera da vodi neciju klupu duzu od 3-5 godina.U sustini ko god dolazio posle Radonje nece da bude nista bolji od njega(sem ako to ne bude Sasa Obradovic) i moze da bude samo gori od njega

                  Jel neko zna do kada mu traje ugovor as Svabama?

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Jesi li ozbiljan kad porediš našu odbranu koja je pukla i jučerašnju od Lokomotive? Ako imaš želju da nešto naučiš i ne živiš u svijetu gdje nismo imali sreće, rado ću ti detaljnije objasniti. Više ne znam da li troluješ ili stvarno misliš ovo što pišeš, djeluje nestvarno. Kad te počnem ispravljati onda mračim
                    Izvini,okrenucu se diskusiji sa covjekom koji zna nesto o kosarci,Ricma....Tebi svaka cast,ali volim diskutovati sa onima koji nesto znaju o ovom sportu

                    Maricu brate,Sale ima valjda ugovor do kraja sezone,ako se ne varam..On bi svakako trazio velike pare,a dobar kvalitetan roster da imamo i plus vrrrhunskog trenera,mislim da nismo tako finansijski jaki.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Trenerska struka u Evropi je otisla u onu stvar(ima par izuzetaka koji uspeju da isprate kvalitet ekipe), takvih poput Radonje ima na izvoz.Pre godinu dana sam pricao da bi Pesic i Obradovic bili upgrade u odnosu na njega, sada smatram da bi to bio samo Sasa Obradovic.

                      Dule je bio jedan u milion i takva se situacija poklopila da on ostane u Srbiji, a ne ode u inostranstvo.Veoma mali broj ljudi bi krenuo njegovim putem.Mozda je i pomalo iluzorno ocekivati trenera da vodi neciju klupu duzu od 3-5 godina.U sustini ko god dolazio posle Radonje nece da bude nista bolji od njega(sem ako to ne bude Sasa Obradovic) i moze da bude samo gori od njega

                      Jel neko zna do kada mu traje ugovor as Svabama?
                      Ja stvarno ne znam šta ti pišeš više čoveče. Čuj Kari ne bi bio upgrade u odnosu na ovo stvorenje. Konstantno već, mesecima, podržavaš Radonju iz meni nekih nepoznatih razloga. Sa veoma dobrom ekipom za naše prostore neozbiljno bi bilo očekivati išta manje od osvajanja ABA lige. Kažem veoma dobrom, ne i odličnom. A on gubi od Cedevite posle izgubljene prednosti.
                      Niko ne očekuje od njega da dobije Fenrbahce, Real, Cska... ali druže kada ti imaš 15 poena prednosti i četiri ili pet puta ti se desi da to prokockaš i izgubiš u poslednjem napadu nikako igrači ne mogu biti krivi. Očajna raspodela minuta, forsiranje cepanice Lazica i poltorna Simonovica, šablonski poziconirani napadi... i tako sve u krug, ništa novo u igri.

                      Ja sam za to da on ide. Eto ti ga nek dodje umesto Dzikića pa uživajte u bravurama Crnogorskog maga košarke.
                      Last edited by Indigo; 09-01-16, 16:39.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Trenerska struka u Evropi je otisla u onu stvar(ima par izuzetaka koji uspeju da isprate kvalitet ekipe), takvih poput Radonje ima na izvoz.Pre godinu dana sam pricao da bi Pesic i Obradovic bili upgrade u odnosu na njega, sada smatram da bi to bio samo Sasa Obradovic.

                        Dule je bio jedan u milion i takva se situacija poklopila da on ostane u Srbiji, a ne ode u inostranstvo.Veoma mali broj ljudi bi krenuo njegovim putem.Mozda je i pomalo iluzorno ocekivati trenera da vodi neciju klupu duzu od 3-5 godina.U sustini ko god dolazio posle Radonje nece da bude nista bolji od njega(sem ako to ne bude Sasa Obradovic) i moze da bude samo gori od njega

                        Jel neko zna do kada mu traje ugovor as Svabama?
                        Nije da Dule nije probao preko, ali se nekako brže vratio nego što je otišao....jbg samo u pkk je moglo da bude on taj koji se pita, dok i ovima u pkk nije dokurčilo. Mada ima tu dosta i drugog teksta...

                        Što se Obradovića i Pešića tiče, ako ti je pandan ova sezona ni Obradoviću baš ne cvetaju ruže ove sezone, gubi on dosta mečeva tamo. Mada i tim mu je nako, Kikanović na centru npr.

                        Inače, meni je ovo prva sezona da je Svetislav flopovao u Evropi.

                        Comment


                        • @Duka, napravio si dvije iste situacije od naše odbrane i jučerašnje ruske, pokušavajući da opravdaš nešto. U zadnjoj našoj odbrani sve je bilo dobro dok Lazić nije ispao iz čista mira očekujući kretnju Huertela prema lijevoj strani (valjda) gdje je bila lopta. Huertel je ostao na mjestu i nismo stigli preuzeti, Gudurić je zakasnio. Šarić je ostao sam na šutu, to je njegov šut koji uzima od kadetskih dana, normalno je da će pogoditi. Da je Lazić ostao na svom igraču vjerovatno bi dobili jer bi išla neka cigla iz očaja na koš, tako da to nema veze sa nesrećom. Juče su Rusi odigrali sve kako treba, Brown je uzeo šut za 3 preko čovjeka, on te šuteve ne uzima kroz igru.
                          Pretpostavljam da je i ovo mračenje

                          Valjda si nakon ovoga naučio da nije isto kad igrač šutira sam sa svoje pozicije i kad uzima težak šut preko ruke. Nadam se da ćeš u budućnosti što manje pisati o nama na forumu, a što više o košarci, ali zaista ono što se dešava na terenu, a ne da smo odigrali dobru odbranu koja je pukla ili da su Simonović i Kecman isto.

                          Comment




                          • Idemo Zvezdo dalje,bice bolje bre!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Samo Kari Obradović...pa bolje onda da ostane Radonjić. Manje je prohtevan i jeftiniji je. Ja kapiram da Radonju možeš u sve da ubediš jer nema stav pa radi za neke smešne novce, kad se uporedi sa ostalim pomenutim imenima.
                              Uopšte Obradović nije ta klasa. To ako Pešića ne ide, ništa ne znači. Košarka se menja, ljudi stare, ali svakako bi sa Zvezdom čudo napravio.

                              Ja se sećam kako Tegi tepa Deji Dejooo, to mi je ostalo urezano, i tad sam, evo ima dve godine prošlo...znao da je to grobarima najomiljeniji trener Zvezde. Uvek im je bio potajna nada, prvo da će ga Dule razneti, što i jeste, a sad Džikić, što ne bi čudilo da Partizan ima još dva jaka igrača.
                              Last edited by Cassius Clay; 09-01-16, 19:54.

                              Comment


                              • hahhahahahahahhhaha nevjerovatno


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X