Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skok u odbrani wtf is that?
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Mhm. A videćeš Džikiću kako će da proskaču kao Veseli svi. Sve je u treneru. Jer da ograči treba da vode utakmicu, trener ne bi postojao.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Jači je Fener nema šta, a i Zvezdu nije išlo u ključnim trenucima mogla je da bude manja razlika.
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Ma u pravu si. Ja sam za to da se ne trošimo protiv jačih, nema veze što nas pune 30 razlike svako 3 kolo.

            Ovo je bilo verovatno planski izgubljeno sa dosta poena, da ne gubimo u poslednjim sekundama, da ne opada moral ekipi.

            Comment


            • Mi smo kao stolarska radionica.
              Zamislite stolarsku radionicu, i sad tu ima raznih masina i drvene gradje, greda, dasaka, letvica... Od svake daske mozes napraviti nesto, svako parce drveta ima potencijal da postane nesto vise u procesu obrade. U celoj toj radionici Lazic bi bio ona panjcina koja drzi vrata kako se ne bi stalno zatvarala.
              Last edited by Indigo; 08-01-16, 20:55.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Hahahahahahahahahahahah

                Comment


                • Stvar je jasna kao dan, Radonjić je trener za prosečnog ABA ligaša, a Čović ga drži jer dotični nema autoritet i Čović je onda glavna zvezda kluba. Može da radi šta hoće, dovodi igrače, otpušta ih, Radonjić se tu ništa ne pita. Čoviću je to bitno jer je iskompleksiran i ego manijak.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Mi smo kao stolarska radionica.
                    Zamislite stolarsku radionicu, i sad tu ima raznih masina i drvene gradje, greda, dasaka, letvica... Od svake daske mozes napraviti nesto, svako parce drveta ima potencijal da postane nesto vise u procesu obrade. U celoj toj radionici Lazic bi bio ona panjcina koja drzi vrata kako se ne bi stalno zatvarala.
                    Problem je što je jako malo stolarskih radionica koje rade sa drvetom danas, koje možeš da obradiš kako hoćeš... već isključivo rade sa pločastim materijalima, jeftiniji su, a od njih se seče samo pravolinijski, nema obrade, nema duboreza, nema farbanja... nema ništa, ravno i pravo... i cepaj.

                    Htela sam da kažem, od tog panja bar neka valjda.
                    Last edited by miloolja; 08-01-16, 23:32.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by gokara
                      Jel zna neko koja je ono pesma bila na početku sa koreografijom srpske zastave?

                      Comment


                      • Pa fin gest.
                        Inače koregrafija bila vezana za 100gošnjicu Mojkovačke bitke.
                        I zbog toga je bila stara CG zastava.

                        Comment


                        • Pored svih promašaja sa transferima i otpuštanja igrača uspjeli su da plate obeštećenje za jednog Štimca, za kojeg se zna da ne može ni Brajkulu s foruma odbraniti a Brajkula ni dvokorak ne zna napraviti kako treba. Za Simonovića je sve rečeno, slijepac samo ne vidi kako ga trpaju, niko ništa nije promašio preko njega kao i protiv Cedevite. Puna podrška upravi i treneru, vidi se da znaju šta rade

                          Comment


                          • Marko Guduric je igrac koji treba biti lider ekipe , koji bi imao veliku pomoc od strane Crbesa i Millera , i ta trojka bi nosila najveci teret u napadu.
                            Iz jednog prostog razloga pricam za Guduru.
                            Jednostavno , igrac koji ima najveci pedigre u ekipi , i kome se u svakom potezu vidi da je vanserijski talenat , i neko ko ne preza od uloge lidera.

                            Pored ove trojice , imao bi iz drugog plana Jovica i Kinzija, a svi oni bi imali veliku pomoc od "igraca zadatka" - Lazic,Simonovic,Micic i ajde da kazemo Stimca.

                            Nasa najpotetnija ofanzivna petorka - Jovic,Guduric,Kinzi,Miller,Cirbes
                            E sad problem nam predstavlja protiv ekipa kakav je Fener ,a koje dobro brane pik ,a recimo to isto odlicno radi i Oly , sto nam u potpunosti neutralisu Cirbesa , a mi u vecini slucajeva krecemo sa petorkom Jovic,Lazic,Simonovic,Miller,Cirbes ,koja je previse "impotentna u kreiranju , sposobnosti igre 1 na 1 , i manjak ofanzivnih opcija" zbog Lazica i Simonovica , nama totalno uguse Maika.Naravno to je u vecini slucajeva bilo protiv Fenera ove sezone.

                            Ova petorka koju sam naveo kao "najpotetnija ofanzivna" , treba dobijati oko 30 minuta , a ostalo se rasporedi medju ostalima , jer u nasem ritmu cetvrtak/petak - nedelja/ponedeljak , svaki igrac ukoliko su dobro pripremljeni fizicki moze istrpiti.Da je nas ritam , kao u NBA , onda bih razumeo potraznju za sto vecom rotacijom.

                            Veca rotacija moze i treba da se koristi u aba ligi , jer bi imao ostale igrace u pravom takmicarskom ritmu.

                            Evo upravo primer sa vecerasnjeg meca , a Fener je ipak Fener.
                            Ekpe Udoh - 29 minuta / Bogdan Bogdanovic 28 minuta / Jan Vesely 28 minuta / Boby Dixon 31 minut / Luigi Datome 29 minuta / Pero Antic 20 minuta , dakle njihova prva petorka u proseku 28-29 minuta , plus Antic 20 minuta , i Kalina,Hickman i Ugurlu po 10 minuta.Rotacija sa 6 igraca + 3 igraca sa 10 minuta ,a dobili nas 20+ razlike.

                            E to kad nas jedino ima duo Miller/Cirbes i Jovic dok nije dosao Micic.To je najveci problem sto forsiramo vecu rotaciju ,sa pogresnim ulogama pre svega.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Pored svih promašaja sa transferima i otpuštanja igrača uspjeli su da plate obeštećenje za jednog Štimca, za kojeg se zna da ne može ni Brajkulu s foruma odbraniti a Brajkula ni dvokorak ne zna napraviti kako treba. Za Simonovića je sve rečeno, slijepac samo ne vidi kako ga trpaju, niko ništa nije promašio preko njega kao i protiv Cedevite. Puna podrška upravi i treneru, vidi se da znaju šta rade
                              Imam ja brat odličan šut, skoro ko Gudurić, karao bih masnog Štimaru na step bek bilo bi cirkusa

                              Comment


                              • Originally posted by blanco View Post
                                Marko Guduric je igrac koji treba biti lider ekipe , koji bi imao veliku pomoc od strane Crbesa i Millera , i ta trojka bi nosila najveci teret u napadu.
                                Iz jednog prostog razloga pricam za Guduru.
                                Jednostavno , igrac koji ima najveci pedigre u ekipi , i kome se u svakom potezu vidi da je vanserijski talenat , i neko ko ne preza od uloge lidera.

                                Pored ove trojice , imao bi iz drugog plana Jovica i Kinzija, a svi oni bi imali veliku pomoc od "igraca zadatka" - Lazic,Simonovic,Micic i ajde da kazemo Stimca.

                                Nasa najpotetnija ofanzivna petorka - Jovic,Guduric,Kinzi,Miller,Cirbes
                                E sad problem nam predstavlja protiv ekipa kakav je Fener ,a koje dobro brane pik ,a recimo to isto odlicno radi i Oly , sto nam u potpunosti neutralisu Cirbesa , a mi u vecini slucajeva krecemo sa petorkom Jovic,Lazic,Simonovic,Miller,Cirbes ,koja je previse "impotentna u kreiranju , sposobnosti igre 1 na 1 , i manjak ofanzivnih opcija" zbog Lazica i Simonovica , nama totalno uguse Maika.Naravno to je u vecini slucajeva bilo protiv Fenera ove sezone.

                                Ova petorka koju sam naveo kao "najpotetnija ofanzivna" , treba dobijati oko 30 minuta , a ostalo se rasporedi medju ostalima , jer u nasem ritmu cetvrtak/petak - nedelja/ponedeljak , svaki igrac ukoliko su dobro pripremljeni fizicki moze istrpiti.Da je nas ritam , kao u NBA , onda bih razumeo potraznju za sto vecom rotacijom.

                                Veca rotacija moze i treba da se koristi u aba ligi , jer bi imao ostale igrace u pravom takmicarskom ritmu.

                                Evo upravo primer sa vecerasnjeg meca , a Fener je ipak Fener.
                                Ekpe Udoh - 29 minuta / Bogdan Bogdanovic 28 minuta / Jan Vesely 28 minuta / Boby Dixon 31 minut / Luigi Datome 29 minuta / Pero Antic 20 minuta , dakle njihova prva petorka u proseku 28-29 minuta , plus Antic 20 minuta , i Kalina,Hickman i Ugurlu po 10 minuta.Rotacija sa 6 igraca + 3 igraca sa 10 minuta ,a dobili nas 20+ razlike.

                                E to kad nas jedino ima duo Miller/Cirbes i Jovic dok nije dosao Micic.To je najveci problem sto forsiramo vecu rotaciju ,sa pogresnim ulogama pre svega.
                                Moram ti priznati da odavno nisam pročitao bolji post na ovoj temi, a iskreno ova tema vapi sa ovakvim tekstom. Baš deficit.

                                Comment

                                Working...
                                X