Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezda se trenutno ponasa isto kao Partizan za vreme Vlade Jovanovica.

    1. Dovodi se mnogo stranaca od kojih su neki potrebni a neki bas i ne.
    2. Menjaju se Amerikanci na pola sezone.
    3. Trose se pare kao da ih imate jos 10 puta toliko.
    4. Gomilate mlade igrace kojima vreme prolazi.
    5. Saljete ih na pozajmicu u nizerazredne klubove.

    Isto se tako ponasao Partizan 2011-te i 2012-te i iz tog perioda vuce najvece dugove i probleme. Posle F4 evrolige Partizan dobija Telekom za sponzora pa su se malo preracunali misleci da imaju para ko blata pa mogu da ih trose na Klobucare, Ejsi Loove, Gistove itd itd. Za to vreme Bogdan Bogdanovic greje klupu, Besovic greje klupu, Miljenovic greje klupu, Lucic dobija sansu na kasicicu, Bertans po par minuta na svakoj utakmici itd itd. E tako vi radite sada isto misleci da cete uvek imati puno para na raspolaganju i da mozete da ih bacate kroz prozor zbog loseg skautinga. Neko ce jednoga dana doci i ubaciti vam trojku u poslednjoj sekundi na utakmici za plasman u evroligu i eto vas jako brzo na dnu. To tako ide u kosarci kod nas.

    U pravu je @Uros sa svojim konstatacijama. Svi se ljudi pale kada sve ide po loju, a kada ne ide onda vecina zaboravlja svoje ponasanje i svoje izgovorene reci pa onda krece pljuvacina onih koje su nekada dizali u nebo.

    Da su i Zvezda i Partizan pametni pa da razviju sistem u kojem ce se forsirati mladi igraci. Uz njih se doda par stranaca i onda igras evroligu sa jeftinom ekipom a opet imas sanse da pucas na top 16 i top 8 uz malo srece umesto sto se trose nezaradjene pare pa se onda kasnije pitamo zasto nam klubovi propadaju. Tako je radio Partizan sve vreme dok je Dule bio trener i u zabludi ste svi vi koji mislite da je Partizan uvek imao neke pare. Tek posle F4 i posle Duletovog odlaska je pocelo rasipanje jer je trener bio pajser Vlada Jovanovic koji je tu negde rame uz rame sa vasim pajserom Radonjicem. Obojica rade na isti nacin - obezbedi mi jak skup tim pa cu mozda da ti udjem u top 16.
    Last edited by Batman; 08-01-16, 18:51.

    Comment


    • Sablonac. Simone nikako loptu dole, nikako. Ja ne znam zasto Lazic igra i sta on igra. Datome ce nas inace lagano unakaziti.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Dajte Samardžinskog umjesto Štimca, ovo je očaj, ne znam gdje je gori, u napadu ili u odbrani...

        Kinsey se opasno naložio u odrbani, neka neka, treba nam malo tog. Sve u svemu loše poluvrijeme, često nam prodaju neke gluposti u napadu a naši se jadnici naprosto pogube. Kad na parketu nije prva petorka, jako jako loše izgledamo. Miller ako u 3/4 dobija faul, možemo slobodno zaključiti utakmicu, vidjeli smo kako su izgledale ove zadnje dvije minute...

        Comment


        • Fali još jedan centar Zvezdi.
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Điđi samo preko Simona poentira.

            Poslato sa htc
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Gudura kad šuta pogađa. Inače, da dođe LBJ, morao bi da se uklopi u sistem i šablon. Mislim da ko god mu igrači bili on ne menja i cepa isto :-D željko ga čita i uvek ga pere. L lagano

              Comment


              • Ahhaahahahahahahaj Lazić airball sa metar

                Comment


                • Zašto niko ne šutira trojku to im je jedina šansa da pokušaju da nešto urade.
                  Last edited by Dekson; 08-01-16, 20:24.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Ko je Lazic, ko je taj covek? Jel on igra za Zvezdu?
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • More ko su svi ovi što nose tu svetinju od grba na dresovima...i odelu?

                      Poslato sa htc
                      Last edited by miloolja; 08-01-16, 20:27.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ma jel ovo moguće, šta je ovo? Štimac, pa Miler ispod kosa ko dva amatera...cccccc

                        Poslato sa htc
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Uveo lik Dangubića neznalicu. Gudurić, Miler, Cirbes pa 5 mesta prazno.

                          Comment


                          • Dangubic nije los toliko nego mi uvek ima tu facu kao klinac iz drugog razreda kome su upravo uzeli pare za uzinu. Veseli pisa po nama kao u Partizanu dok je igrao.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ljudi imaju napad 3minuta, ne moze niko da zagradi. E moja trenercino, sta ti decko radis, veze ti sa kosarkom nemas...

                              EDIT: Dzikic izmislio kosarku za Radonju, a Dule je doktor za ovog amatera.
                              Last edited by Brian McShtull; 08-01-16, 20:42.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Dangubić je bio dominantan kao junior i malo posle zbog fizikalija. 0 igrač veruj mi, igrački iq u minusu.

                                Comment

                                Working...
                                X