Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Batman View Post
    Hteo sam da kazem sa daleko jeftinijom ekipom, a ne slabijom. Mada, ako se pogleda sastav:

    McCalebb, Rasic, Bozic
    Kecman, Mitrovic, Sinovec
    Veseli, Milosevic
    Roberts, Djekic
    Maric, Vranes

    ...vidi se da tu nema nekih Bog-zna-kakvih zvezda.
    Samo što je zbog načina kako se finansirao u Partizanu nemoguće doći do primanja koja je ostvarivao nego od igrača (dok se ne desi BAT situacija, recimo Klobučar), pa je samim tim i poređenje cijena ekipa besmisleno.
    Na stranu to što sada u moj rezervoar strane 60€ goriva, a tada je do čepa bilo za 40€. Naravno vozilo se nije promjenilo ;)

    Comment


    • Originally posted by Lord Aleksa View Post
      Znači ako kažeš neku lošu reč za nekog igrača Zvezde onda nisi navijač istog. Dobro Duka
      Ja ne znam kad se na ovoj temi lijepo nesto govorilo o Zvezdi i to na temi KK Crvena Zvezda.


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Duka, pusti ljude neka bar ovdje sebi daju oduška.
        Večeras je opet evroligaški praznik. Nije to lako podnijeti.

        Comment


        • Da,veceras imamo finu sansu da srusimo jos jednog velikana .


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Ja ne znam kad se na ovoj temi lijepo nesto govorilo o Zvezdi i to na temi KK Crvena Zvezda.
            +1

            Tema je mracnija od Salema(Masacusets).

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Da,veceras imamo finu sansu da srusimo jos jednog velikana .
              Velikana

              Možda mračna jeste, ali zato ovakvih gluposti ne manjka

              Comment


              • Koliko mracis na temi,to je nevjerovatno . Zvezda veceras dobija velikana Velikan ce pasti !Ovaj velikan ima enormno veliki budzet,uvjek je i imao,vjeciti evroligas.Velikan ima Zeljka Obradovica . Ovaj velikan ce ako Bog da pasti veceras !
                Dikson je u odbrani mnogo los i tu treba gledati jednu od sansi,nadam se da je Radonjic to snimio i da cemo na tu stvar obratiti paznju i preko tog segmenta gledati da ih na tom dijelu neutralisemo . Poziciono su oni strasni,al nam ne fali kvaliteta i volje !
                Last edited by Duka; 08-01-16, 13:49.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Sa Dukom uvek zanimljivo, koji si ti brat

                  Comment


                  • Veceras u Pioniru ili Arena ?

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      Koliko mracis na temi,to je nevjerovatno . Zvezda veceras dobija velikana Velikan ce pasti !Ovaj velikan ima enormno veliki budzet,uvjek je i imao,vjeciti evroligas.Velikan ima Zeljka Obradovica . Ovaj velikan ce ako Bog da pasti veceras !
                      Dikson je u odbrani mnogo los i tu treba gledati jednu od sansi,nadam se da je Radonjic to snimio i da cemo na tu stvar obratiti paznju i preko tog segmenta gledati da ih na tom dijelu neutralisemo . Poziciono su oni strasni,al nam ne fali kvaliteta i volje !
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • U Pioniru .

                        @Mark nisi prepoznao ironiju . To sam tako naveo,jer ocu da naglasim zbog nekih,da igramo protiv kluba koji je realno jaci od nas po mnogo cemu,te zbog trenera,ekipe,budzeta,iskustva ...Jer ono sto je karakteriisticno za ovu temu,sto se Radonjic i uprava izvrgva ruglu maltene,i mnogo je tamna tema ,a igramo kao nikad do sad,ne racunajuci sedamdesete kad smo i osvojili KPK i bili konstantni .


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Veceras u Pioniru ili Arena ?
                          U Pionir. U Areni je trenutno bazen počinje za vikend EP u vaterpolu.

                          @Duka, kad hoćeš da naglasiš nešto onda to i napišeš, a ne izmišljaš nekog velikana.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            U Pionir. U Areni je trenutno bazen počinje za vikend EP u vaterpolu.
                            Nisam znao I bolje sto je Arena zauzeta, u Pioniru je 5 puta bolja atmosfera, pravi se enorman pritisak sa tribine

                            Ocekujem ludilo ako udje 4/4 u egal

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              U Pionir. U Areni je trenutno bazen počinje za vikend EP u vaterpolu.

                              @Duka, kad hoćeš da naglasiš nešto onda to i napišeš, a ne izmišljaš nekog velikana.
                              Nebitno. . Bas nebitno ! Uglavnom, nisi recit nikad kad treba nesto lijepo da se napise o Zvezdi,al ajmo da se nastavimo rugati Radonjicu i Simonovicu,Stimcu,a i taj Jovic je los bio protiv Cedevite,mozda bi trebalo i njega razapeti, raspali Micic da igra pocetak..Vjerujem da su to ta razmisljanja


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Ristic,Jovic,Katai,Lazovic...oni ce nam titulu donjeti,imamo odbranu najjacu..najmanje golova smo primili u ligi,ne sumnjam!
                                To su ta čuvena predviđanja i loženja. A šta ćemo sa ovim što priča Mekel? Drago mi je što zarađujemo i što imamo odličan skauting. Pazi, mene ne čudi što se javljaju navijači Partizana i što govore da se ne mrači. Oni su se Duka ložili kao ti i bili slepi kod očiju godinama, pa sad kad ne može Sutjeska da se pobedi, krste se. Kriva je država, ali i rad i organizacija Partizana su bili 0, u svem sem u delu gde se pitao Dule a to je sportski rezultat.

                                A ja neću da za 3 godine gledam Zvezdu kako igra protiv Tamiša. Je l ti sad malo jasnije u toj tvojoj glavi, da su nijanse odlučuju hoćemo li biti evropski li seljački klub, a te nijanse su npr osvajanje drugog mesta u ABA. Posle toga, nemam ja ništa od tvoga "trudili su se" "dali su sve od sebe" "biće bolje"... Od tog nemam ništa, tvog loženja.

                                Comment

                                Working...
                                X