Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poraz Dejana Radonjica i Stefana Jovica..To su ljudi koji su mnogo uradili do sada,i naravno da imaju kredita i dalje . Porazi su sastavni dio sporta i mnogo zabole.Ovaj sinoc je bas iziritirao i zabolio,al sezona i dalje traje.Izazov za Dejana Radonjica ce biti kako osvojiti ABU a neces imati domaci teren kao prednost,jos jedan veliki izazov,idemo dalje....Koriguj roster,mani se Lazica bre i malo vaspitnih za Jovica i bice u redu .


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Radonjić je teški dunster od trenera. Šablonac. Prva postava je šablonska, menja po šablonu, nema ni jednu akciju, i svaka ekipa koja postavi zonu on tri godine ne može da igra protiv iste. Prošle godine Zvezda je imala jednog Bobija, Kalinu, Djenku , Vilija koji su na suvi kvalitet osvojili sve. A ove godine takve igrače Zvezda nema. Sa prosečnim timom, sa dilejom trenerom, kojem Simonović, Lazić i Jović igraju više od Gudurića šta očekivati. Totalno promašena pojačanja, pa ova ova što su došla su diskutabilna. Koliko je dobijenih utakmica izgubio ove sezone? Jednostavno Radonjić nije trener ni za FMP a kamoli za Zvezdu.

      Comment


      • Kada smo mi Srbi strucnjaci da procenimo za koji je trener klub.Pre godinu dana je kalibar za Buducnost, a sada smo dogurali do FMP-a.NapreDNO

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Kada smo mi Srbi strucnjaci da procenimo za koji je trener klub.Pre godinu dana je kalibar za Buducnost, a sada smo dogurali do FMP-a.NapreDNO
          Pa Budućnost je bolji klub od FMPa ...

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Kada smo mi Srbi strucnjaci da procenimo za koji je trener klub.Pre godinu dana je kalibar za Buducnost, a sada smo dogurali do FMP-a.NapreDNO
            Kako iz tvojih postova izbija mišljenje jednog admina, pa slobodno se može reći bivšeg.

            I on isto tako preferira Deža vi-a.

            Kako moj brat Deža vi, vodi protiv Strazbura +22 izgubi u poslednjem napadu, vodi protiv Efesa +15 izgubi u poslednjem napadu, vodi protiv Cibone U PIONIRU +12 izgubi u poslednjem napadu....deža vi, deža vi, deža vi.....moj brat deža vi.

            Comment


            • Drago mi je sto sam saznao da za mene smatras moronom kada ne mogu da formiram svoje misljenje nezavisno od drugih.Drago mi je sto si se konacno otvorio, mrzim likove koji to kriju od mene i rade iza ledja.

              Da li ce ova sezona da bude uspesna za Zvezdu ili ne, odredice april tako da je Uroseva prica od pre nekoliko dana i vise nego legitimna.

              Comment


              • Hahah....šta ti pričaš čoveče ?

                Nestvarno majke mi Dragice Stvarn ne znam šta sad da ti napišem, totalno dečiji post osim ukoliko ne troluješ nešto.



                Za drugi deo posta se slažem, crta se uvek povlači na kraju.

                Comment


                • Na tebi je da izvalis o cemu je rec.

                  Comment


                  • Problem je sto mnogi misle da smo mi vanserijska ekipa koja treba da melje sve pred sobom ,iako smo odlicni .
                    Osvojicemo abu,jer smo najjaci.Kad dodje stani pani,mi smo ..pa,vanserijski


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Da nam je bila bitna tekma protiv Cedevite jeste, jer bi u top4 imali protiv njih prednost domaćeg terena, ovako valjda prvo dve gostujemo, pa dve kući i u eventualnoj masjtorici u Zagrebu.

                      A da smo ekipa koja je kadra da SAMELJE Cedevitu kod kuće, vala jesmo, msm da je svima jasno gde je, odn. na kojoj poziciji zakočilo.

                      Comment


                      • Polufinale se igra na 2 pobjede.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Polufinale se igra na 2 pobjede.
                          Još gore, ako je na dve.

                          Nego, zar mi nismo prošle godine preslišali PKK u 1/2 sa 3:1 ? Ili je to bilo finale domaćice ?

                          Comment


                          • Prošle se igralo na 3 i polufinale i finale, ove samo finale.

                            Comment


                            • Ne sprdajte se ljudi. Ako vas povrede zaobidju (Jovic i Kinsey) ne moze niko nigde da vas dobije.
                              Uz sve mane, ovo je fantastican tim...

                              Comment


                              • Slažem se brate moj Ljubašine da imamo fantastičan tim, ali osim Budućnosti kod kuće na početku mi nijedan derbi nismo dobili u ABA ove sezone.

                                Partizan kao derbi izuzimam iz te grupe, jbg pkk ne liči na sebe.

                                Comment

                                Working...
                                X