Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znao sam da ne možemo da držimo 10 razilke do samog kraja, morao se desiti neki pad. Važno je da još imamo prednost, bilo bi extra da dobijemo ovaj meč i to u gostima..

    Comment


    • Treća utakmica koju gubimo u drugom poluvrememu u gostima, ako izgubimo. Gradiš nešto 30 minuta i raspadne se za 3. Ko je kriv?

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Treća utakmica koju gubimo u drugom poluvrememu u gostima, ako izgubimo. Gradiš nešto 30 minuta i raspadne se za 3. Ko je kriv?
        Dejan Jebeni Radonja

        Comment


        • Lazić maši zicer. Kad se usereš a vodio si , protivnik nema šta da izgubi i onda kreće ludilo. Samo se ludilo zaustavlja na 4-0 a ne na 7-0.

          To je to, znao sam. Nepisana pravila košarkaške igre. Nisam ja nezadovoljan, ali ako ćemo ziheraški uvek razmišljati onda ok rezultat. Ovo mora da se dobije. Sramota
          Last edited by Cassius Clay; 30-12-15, 18:54.

          Comment


          • Ma tako je, pusti Šarića da šutira

            Comment


            • Bravo bre Radonja brani prednost na 25 sekundi do kraja....
              Ajde Duka reci nam da su igrači govna koji ne umeju da ispoštuju i ispune taktičke bravure ovog genijalca
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ovo je bio moj poslednji post na ovoj temi. Dok se ne smeni trener. Uživajte u diskusiji poz

                Comment


                • Znaci ne verujem.
                  sigpic

                  Comment


                  • Radonja ponovo nadmašio sebe Jedan je Dejan Radonja

                    Comment


                    • E moj Radonjicu dokle ces biti jos trener ,kakve sve utakmice u kosarci ovaj covek ne ume da dobije nije skoro videno u kosarci
                      GIFSoup

                      Comment


                      • Au tuga


                        Samo ću da istaknem to da se večeras pokazalo da Gudurić ipak nije ze veću rolu trenutno i da mu je uloga iz regularnog dijela sezone bolja, večeras se dosta inatio u napadu.

                        Comment


                        • Hahaha, kriv je Radonjic, a nije Jovic, a izgleda ni momci koji na skok idu onako mlako. A dobro, volio bi neki drugi trener da dodje da i Zvezda proigra.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zvezda ima roster za top 8, ali trener je nula.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Nemoj samo da neko kaže da nismo imali sreće, drugo je kada je utakmica na konstatnoj rezultatskoj klackalici pa tas ode na jednu ili drugu stranu ali ovo kada je prednost suštinski 38 minuta na našoj strani a ti izgubiš zbog crne rupe u napadu gde se akcije prave za Lazića, e to se može nazvati nedostatkom taktičkih sposobnosti našeg neprejebivog maga.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Klasična krađa u finišu utakmice, Joviću sviraju aut, a čovek dodao loptu, pa onda stao na liniju. Cirbesa jedan gura, a drugi udara po ruci u poslednjem šutu i nema faula, ali to je sve očekivano.

                                Radonjić mora da dobije otkaz zbog mnogo stvari. Nije to samo što gubi dobijene utakmice, ne oseća kada da zove tajm aut, nema nikakvog sistema igre, ne oseća kad ko treba da igra. Gudurića prerano vadi u prvom, a išlo ga, u drugom ga drži, a on nema ritam. Na stranu to što nema nikakvih blokova i akcija za takvog šutera, ne postoje izolacije za igru 1:1.

                                Totalna katastrofa, ovu ekipa sa ovoliko talenta je zločin dati takvom diletantu. Ova ekipa verovatno ima kvalitet mnogo veći nego što se mislilo, kad uprkos ovoj dileji postiže ovakve rezultate.

                                Comment

                                Working...
                                X