Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kari je rekao da je svaki Zvezdiiin uspeh i njegov uspeh... drugi put više maši ručicama, maši ručicama... Auf Wiedersehen!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Mnogo losa utakmica Zvezde ali eto kao sto ste vec napisali dobili smo na individualni kvalitet u poslednjoj cetvrtini, u svakom slucaju hvala momci i idemo dalje.
      sigpic

      Comment


      • Samo individualni kvalitet Radonje.

        Comment


        • Tompson nije toliko loš, on će se dizati tokom sezone.

          Ova pobeda nema nikakve veze, Radonju oterati pod hitno. Sramotna igra, čovek kojeg je držao zakucanog na klupi cele sezone mu je doneo prolaz u 16. Sad će da se ceri na koferenciji umesto da se pokrije ušima.

          Ono kad gledaš Radonjinu postavku igre.

          Comment


          • Veliki Kari, ovacije dobio, sjajna konferencija, ali i on dao ovacije Radonji.
            sigpic

            Comment


            • Konačno i Radonja nešto da dobije

              Žao mi Karija ali ko mu je kriv što nije dobio Real prošlo kolo.

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                Konačno i Radonja nešto da dobije

                Žao mi Karija ali ko mu je kriv što nije dobio Real prošlo kolo.
                Kriv mu je Radonja.

                Comment


                • Guduricuuuu, dodji mi na slavu!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Neka grmi, sve nek se trese!!!

                    Last edited by miloolja; 18-12-15, 20:39.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Jel samo ja imam problem da uđem na forum?

                      I Augentaler lično



                      Jedan od navijača Zvezde u "Pioniru" na utakmici sa Bajernom doneo je zanimljiv transparent.
                      - Mnogo hvala, gospodine Augentaler - pisalo je na nemačkom.
                      Last edited by miloolja; 18-12-15, 21:36.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Neka grmi, sve nek se trese!!!

                        Legendarno, šmekerski.
                        Opet prolazimo grupu u kojoj nije bio dozvoljen negativan skor.
                        Čestitke momcima, napravili su veliku stvar za srpsku košarku!

                        Comment


                        • Mekel i Tompson OUT, jedno pojačanje na 2 kao Miler i ideeeemoooooo!!!
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Sad puniti Arenu, igrati opušteno, Mekel ide, cenim da je to taj roster. E sad da smo bili pametni pa da nije produžen Simonu, da smo doveli neku praćku na 3...

                            Comment


                            • Radonja nepobjedivi,super hrabri Simonovic ,sjajni Marko Guduric ,fenomenalni Miler,snazni Cirbes,hvala vam svima do neba . Ovi moomci ne odustaju nikada! Sjajni gospodin Bog Kari,bio odlican na konferenciji i izmedju ostalog kazao da je Cirbes u ovom trenutku mozda najbolja petica u Evropi,Simonovic da je vrhunski bekap ,jedan od naboljih,a Dejanu Radonjicu pohvale .Kari kralj ,bio je i srecan zbog nas siguran sam To se vidjelo !

                              Evo raspored :

                              1. Efes - Zvezda
                              2. Zvezda - Fener
                              3. PAO - Zvezda
                              4. Zvezda - Unikaha
                              5. Zvezda - Lokomotiv
                              6. Darušafaka - Zvezda
                              7. Zvezda-Cedevita

                              Startuje se 29 odnosno 30 decembra..Super grupa,idemo bre do kraja!

                              edit:

                              Simonova noga na dan utakmice , heroj !!!

                              Last edited by Duka; 19-12-15, 07:32.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by duka View Post
                                radonja nepobjedivi,super hrabri simonovic ,sjajni marko guduric ,fenomenalni miler,snazni cirbes,hvala vam svima do neba . Ovi moomci ne odustaju nikada! Sjajni gospodin bog kari,bio odlican na konferenciji i izmedju ostalog kazao da je cirbes u ovom trenutku mozda najbolja petica u evropi,simonovic da je vrhunski bekap ,jedan od naboljih,a dejanu radonjicu pohvale .kari kralj ,bio je i srecan zbog nas siguran sam to se vidjelo !
                                ]
                                tako je duka brate moj njarođeniji, samo radonja !!! Radonja !! Radonja !! Radonja !! Radonja !! Radonja !! Radonja !! Radonja !! Radonja !! Radonja !!

                                Comment

                                Working...
                                X