Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci,igrace Simon veceras


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Krece magija
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Ali ovaj Savanovic, covek odigra 2 najbolje partije protiv Zvezde, na ostalim utakmicama ga nema nigde. Vec dao 11 poena u ovoj cetvrtini.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Potpuno smo izgubili organizaciju igre, ne ide ovo sa Markusom
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Ali ovaj Savanovic, covek odigra 2 najbolje partije protiv Zvezde, na ostalim utakmicama ga nema nigde. Vec dao 11 poena u ovoj cetvrtini.
            Otac je Duško.

            Comment


            • A koliko smo šuplji u roatciji, ono kad su na terenu u isto vrijeme Williams, Thompson i Štimac, pa može li gore, duva promaja na sve strane...
              A od svega, najviše mi je krivo kad pored Cirbesa i Millera ne uhvatimo skok pod našim košem, tad mi dođe toliko muka, uf...

              I stalno nam prodaju forice da Duško ostane ili sam ili na centru, ne može to

              Comment


              • Steta sto nismo iskoristili momentum, i napravili pristojniju razliku. Mada je mozda bolje ovako, da nasi drze maksimalnu koncentraciju.
                Nemci igraju bez padova, u obe cetvrtine po 2o koseva.
                Pred nastavak postoji strepnja jer su nas isle trojke-plus ona vanzemaljska Gudurica, i opet imamo samo minimalnu prednost
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Hugo vise golova u sezoni nego Tomson koseva Ajmo da stegnemo malo odbranu i da se odlepimo
                  sigpic

                  Comment


                  • Markusa oterati sa Radonjom u paketu, ne znam šta oni rade na treninzima, osim pika sa Cirbesom ne postoji ništa više organizovano, svi poeni se postižu u tranziciji ili klasiča igra 1:1. Treba ga oterati i zbog Gudurića, dečko sabija, a Radonjić misli da će mu keva umreti ako Guduri da neke normalne minute.

                    Comment


                    • Originally posted by gokara View Post
                      Markusa oterati sa Radonjom u paketu, ne znam šta oni rade na treninzima, osim pika sa Cirbesom ne postoji ništa više organizovano, svi poeni se postižu u tranziciji ili klasiča igra 1:1. Treba ga oterati i zbog Gudurića, dečko sabija, a Radonjić misli da će mu keva umreti ako Guduri da neke normalne minute.
                      Sve sve, ali stvarno nema logike da ti Tompson ima svaki meč više minuta od Gudurića. To je van mozga.

                      Ajmo, ajmo, ajmo zgazi ih sve....

                      Comment


                      • Pesic zatvorio Cirbesa i sad ne mozemo nista da uradimo, jer nas sabijaju odbranom.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Može da priča ko šta hoće, Lazić je dečko dijabola.

                          Daj Jovića, daj Guduru, daj Simona, daj Kvinsija i Majka i uzimamo četvrtinu.

                          Comment


                          • Teraj Williamsa u kurac, daj bre Guduru stalno.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ako dobije Bayern, najvece zasluge idu za Pesica, koji je postavio vrhunsku odbranu. A mi kao amateri, previse izgubljenih lopti i evo ih na +11 sad.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Sad možemo da se vratimo samo ako opet podivlja neko kao Miler protiv Reala, dve četvrtine nam se svode na napade dribling sa kapice i 1 na 1 ili 1 na gužvu u reketu.

                                Comment

                                Working...
                                X