Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Willu je prva utakmica. Pravi igrač za Zvezdu i lider. Nama trebaju ti igraci sto ne forsiraju igru po obrascu nego iskacu i donose prevagu. Cekaj da udje u pravu formu...

    Ovde se zavrsavaju price o losem Simonu jer je odigrao utakmicu zivota, tj odbranu zivota, cuvali i on i Lazic nemoguce. Promasio si analizu po meni. Himki vrh pojedince. Sjajna utakmica.
    Last edited by Cassius Clay; 04-12-15, 21:18.

    Comment


    • Savršena pobeda.
      Bilo je teško, ali ovako je slađe.
      Uzgred, hoće li neko da skloni već jednom ovog mentola Kovačića sa prenosa Zvezde.
      On apsolutno ne zna ništa.
      Apsolutno ne razume ništa od dešavanja na terenu.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Willu je prva utakmica. Pravi igrač za Zvezdu i lider. Nama trebaju ti igraci sto ne forsiraju igru po obrascu nego iskacu i donose prevagu. Cekaj da udje u pravu formu...
        Ma takav je bio i kad je prvi put bio, odvratan igrač, ne bih ga doveo i džabe da igra.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Willu je prva utakmica. Pravi igrač za Zvezdu i lider. Nama trebaju ti igraci sto ne forsiraju igru po obrascu nego iskacu i donose prevagu. Cekaj da udje u pravu formu...

          Ovde se zavrsavaju price o losem Simonu jer je odigrao utakmicu zivota, tj odbranu zivota, cuvali i on i Lazic nemoguce. Promasio si analizu po meni. Himki vrh pojedince. Sjajna utakmica.
          Ja ne znam koju si ti utakmicu gledao, ali pogledaj reprizu, pa vidi koliko je poena doslo preko Simonovica, i koji je njegov doprinos u odbrani. To sto Kuzmanovic prica, o jednoj dobroj odbrani nad Rajsom, a da mu je pre toga izlomio dva puta clanke, kao da je Ajverson licno, to se ne gleda. Dragic i Monija se posprdali sa njime. Covek je apsolutna rupa, svakog relevantnog strucnjaka pitaj, videces sta ce ti reci. "Odbrana zivota", kakva smela izjava...

          Comment


          • Bravo Zvezdo!
            Ryan Thompson? Što prije out, osloboditi još više budžet.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Bledi View Post
              Ja ne znam koju si ti utakmicu gledao, ali pogledaj reprizu, pa vidi koliko je poena doslo preko Simonovica, i koji je njegov doprinos u odbrani. To sto Kuzmanovic prica, o jednoj dobroj odbrani nad Rajsom, a da mu je pre toga izlomio dva puta clanke, kao da je Ajverson licno, to se ne gleda. Dragic i Monija se posprdali sa njime. Covek je apsolutna rupa, svakog relevantnog strucnjaka pitaj, videces sta ce ti reci. "Odbrana zivota", kakva smela izjava...
              Procitaj malo moje postove na ovoj temi. Mislim da je ovo prvi put da ga hvalim u zivotu. Nije uzeo mnogo suteva, cuvao je igrace koji su teski za cuvanje. Da, NJEGOVA najbolja odbrana ikada, NJEGOVA, jer inace je prosek i pravi glupe faulove dok stize nogama. Ne slusam ja nikakve strucnjake, niti komentatore, kakva rupa ume da bude odigrao je sjajno. Pre svega jer mnogo cenim svakog igraca Himkija na spoljnim pozicijama, njih je vrlo tesko cuvati. Boli me uvo za clanke kad nije Rajs dao kos, dobro mu je mahao pred ocima i stizao ga. Razmisli sam koliko je to tesko. Nizi igrac i pri tom suter.

              Pricamo o Dragicu i Svedu...

              Pa nista Gokara daj da vratimo Mekela, on ce prevoditi. Ionako kos ne gleda, ne iskace iz sablona. To je to. Lazic i Simon odigrali dobroooo! Bio je to dobar pritisak a nemoguca je bekovska linija Himkija za cuvanje.

              Da su igrali protiv Igokee ili Strazbura pa da serem. Ovo je Himki koji je spolja u Top4 u Evropi, a meni uz Real najjaci.
              Last edited by Cassius Clay; 04-12-15, 22:07.

              Comment


              • Ja ti kazem samo pogledaj koliko je poena od pocetka utakmice doslo preko njega, i sve ce ti biti jasno. Standardno mnogo. Ako cemo da relativizujemo stvari, onda to ne moze biti njegova najbolja odbrana, ali ajde... Covek je jednostavno rupa... ALi ajde pobedili smo... IMamo sanse za prolaz velike, ako se ne iskomplikuje situacija pa da ulazimo u krugove u kojima ce biti Himki ili Real. Bajern moze da nam zavrsi posao u sledecem kolu, dobije Real u Minhenu, i dodje turisticki u Beograd, i Pesic ne zapinje protiv nas, i najveci glumci Evrolige ispadnu.

                Comment


                • SImonovic i odbrana - ko kravu da teras da na balet. Vezao mu čovek kolena u čvor.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Pa nista Gokara daj da vratimo Mekela, on ce prevoditi. Ionako kos ne gleda, ne iskace iz sablona. To je to. Lazic i Simon odigrali dobroooo! Bio je to dobar pritisak a nemoguca je bekovska linija Himkija za cuvanje.
                    Ne treba nikoga vraćati, Jović i Rebić su odlično uklopljeni, a ovaj indijanac će sada sve da poremeti.

                    Lazića Šved probijao ko ja da sam ga čuvao, u napadu potpuno bezopasan, ne preti ni šutom ni prodorom. Ne bi on meni ni minuta igrao pored živog Gudurića koji preti na oba načina, a ništa lošije ne igra odbranu. Simonović bar zna da poveže dve trojke, a ovaj baš ništa.

                    Comment




                    • sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by gokara View Post
                        Ne treba nikoga vraćati, Jović i Rebić su odlično uklopljeni, a ovaj indijanac će sada sve da poremeti.

                        Lazića Šved probijao ko ja da sam ga čuvao, u napadu potpuno bezopasan, ne preti ni šutom ni prodorom. Ne bi on meni ni minuta igrao pored živog Gudurića koji preti na oba načina, a ništa lošije ne igra odbranu. Simonović bar zna da poveže dve trojke, a ovaj baš ništa.
                        Ali Sved. Meni je Sved ubica, ne znam ko bi ga posteno sacuvao kad ga ide, a islo ga je.

                        Slazem se za Gudurica, to vec dugo pricam, ali dobro je da ga je i ovoliko ubacio. Menja Radonja konzervativan pristup i malo unosi neke novine sto se tice tajmova i izmena.

                        Inace, imala je igra smisla. Zato i ne kritikujem po obicaju. Na vreme smo im sekli seriju, usporavali ritam, itd. Onaj pik sto vrti Jovic sa Majkom je... perverzija. Strpljivo i elegantno. Majk se sjajno otvara, hvata loptu i daje kos, sto nije tako tipicno za centre, sem vrhunske. Obicno omase svaki drugi, treci zicer i ispuste par lopti. I bacanja suta odlicno. Igrac broj jedan ipak, pouzdan je jako, svaka lopta na njega je ili kos ili kos i faul, bar ovu tekmu i protiv Reala.

                        Comment


                        • Cestitam pobedu navijacima Zvezde, svaka cast, herojska pobeda !

                          Comment


                          • Pobjeda je svakako velika i važna. Ipak, ono što je po meni još važnije je da ekipa dobija duh. Igrači i na 10 za aktuelnog prvaka Evrope vjeruju u pobjedu. To može biti i slučajno. Zatim isto to ponoviti protiv preskupog ruskog kluba. E tu slučajnost prestaje, a počinje velika Zvezda!

                            Comment


                            • Kakvaa radost Kakva utakmica...Simonovic odigrao na Rajsa ,pa pojeo ga je za veceru!Markus se vratio i pokazao zasto ga svi toliko volimo ,i zasto nam je falio,organizacija napada pod njegovom palicom je toliko impozantna! Miler,Jovic,Markus,Cirbes,Gudura granitni Simon,povratak Luke..pa bre,Zvezda je najbolja!
                              Radonja nastavlja da rusi gigante,ekipa je sve sigurnija i tacnija! Mi mozemo sve...Idemo dalje,idemo po pobjedu u Turskoj,zasto ne...Ovaj trener,ovi momci mogu sve !


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                SImonovic i odbrana - ko kravu da teras da na balet. Vezao mu čovek kolena u čvor.
                                Ja mislim da se ti u ovaj sport ama bas ni malo ne razumijes ;)


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X