Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da bi noćeš i šampion NBA pao u ovakvoj atmosferi.

    Svaka čast!!!

    Comment


    • Sada će Duka da se naslađuje

      Bravo za momke, dobro je da smo ostvarili jednu veliku povedu..

      Comment


      • Jako bitna pobeda, odlicna igra i odlicna atmosfera, nemam nista drugo da kazem sem bravo momci i hvala vam za ovo veceras.
        sigpic

        Comment


        • Gudura ladno uđe i izdominira. Ako je zajebo protiv Strasbourga večeras je se iskupio. Ko što je Darko reko u jednom djelu utakmice Rebić igra kao veteran. Svaka čast i za ostale momke naročito za Millera i Zirbesa.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Šta li jeJovic rekao pa ga poslao u svlačionicu?

            Poslato sa htc
            Videlo se da je Jović kad je seo na klupu, rekao Radonji; "Šta je bilo?", ali onako drsko.

            Da li je nešto bilo pre i posle toga nemam pojma.

            Guduriću se u svakoj kretnji, u svakom pokretu vidi da je igračina ili će to biti.

            Comment


            • ...ti trening i sve, propusti utakmicu decenije zbog basketa. AAAAA ko će ponoć dočekati za reprizu, bravo Zvezdo moja, bravoo!!

              Comment


              • Bravo momci za pobedu, Miler je igracina a onaj Tompson veze nema, odmah raskinuti saradnju i gurati Gudurica sto vise pa sta bude. Vazna pobeda veoma, sad nam odgovara jos jedna pobeda za prolaz ili?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Bravo momci za pobedu, Miler je igracina a onaj Tompson veze nema, odmah raskinuti saradnju i gurati Gudurica sto vise pa sta bude. Vazna pobeda veoma, sad nam odgovara jos jedna pobeda za prolaz ili?
                  U životu ništa nije crno ili belo, pa tako i priča o Mileru i Tompsonu, može se to lako okrenuti. Niti je Miler toliko dobar koliko se čini, a ni Tompson toliko loš koliko sada izgleda.

                  Guranje Gudurića neće biti greška, loše ne može biti.

                  Koliko još pobeda treba to niko živi ne zna. U ovoj grupi je toliko zajebana situacija da zajebanija ne može biti. Zvezda ako dobije Himki i Bajern kući, s porazom od Fenera u gostima je na 5-5, sa tim skorom ne bi smela ispasti. Već sa 4-6 je čupavo, u ovoj grupi će sigurno jedna ekipa sa tim skorom ispasti, a možda i dve jer je Real sad na 2 pobede, realno je da budu na 4. Sve zavisi sa kim će biti u krugu. Od Strazbura i Bajerna će imati bolji skor, sa Realom i Himkijem neće. Himki je sad na 4 pobede, a lako može i ostati na 4, gostuje Zvezdi i Strazburu, a čeka Fener.

                  Comment


                  • Tomson ne moze gore realno,prvi obruc pogadja cesto, kao da nije video kosark,loptu,pokusava da nadje ritam al ne vredi,ne znam koliko cemo jos strpljenja imati,vraca se Markus za sledecu utakm.da ne zaborivimo,videcemo kako cemo onda izgledati....I na kraju mozda i ne bitna stvar,al stvarno pionir je druga prica u odnosu na arenu,pa meni se soba tresla,naravno arena moze da bude korisna iz drugih razloga ,al ja sam uvek za pionir
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Ocekivano jbg. Ne moze on Sutjesku dobiti a ne prvaka evrope.
                      Igra bez ikakavog gameplana.


                      Ok,sta reci posle carobne noci...Ima li vece pobjede, nego dobiti jednog prvaka evrope koji se zove Real Madrid,alo Real Madrid ..Da zadvoljstvo bude kompletnije,dobili smo ih sa nikad manjom rotacijom,bez pola igraca..sa Rebicem ,Guduricem...vratili se sa minus 10 (protiv njih se nikad niko onako ne vrace)...Ono sinoc je bilo magicno. Onakvo srce nema niko ! Radonja rizikovao ali,ponovicu,sa Rebicem i Gudurom onako igrati i vratiti se sa minus 10,poezija!..E sad,u momentu tehnicke Jovicu,Radonja izvodi iz igre Milera i Cirbesa jer imaaju po 3 faula,Tompson ,Rebic Lazic Stimac i Simonovic na parketu,mislio sam da je krah blizu,al onda nastupa rapsodija,sugestije Radonjica su bile izvanredne.Laziceva odbrana nad Fernandezom je bila ..pa fantasticna,nije puno igrao,ali to sto je igrao,Laza je ugusio..Takodje,nasi centri su nekoliko puta bili matirani,jer su nam mnogo poena dali u reketu,ali zavrsavali su posao u napady ..Nestvarna pobjeda!Radonjic Dejan dobio utakmicu sa golobradim mladicima,Milerom koji je totalni ubica!
                      Radonjic Dejan je prosle sezone pravio rezultate sa kako kazu neki,zato sto je imao onakav tim...a ove Ove sa Rebicem,Guduricem,Jovicem maestrom Jovicem,sa Simonovicem ....Pametnom dosta!

                      Napred Zvezda,samo napred Zvezda!!!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Gledam sinoć obe konferencije...kakav gospodin i šmeker Pablo Laso, kulturno odgovara, a ovaj naš razdrljen, zavaljuje se na onoj stolici ko u kafani, pravi neke nadobudne izraze u stilu "šta sad imate da kažete,a?"...scc..

                        Poslato sa htc
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post


                          Ok,sta reci posle carobne noci...Ima li vece pobjede, nego dobiti jednog prvaka evrope koji se zove Real Madrid,alo Real Madrid ..Da zadvoljstvo bude kompletnije,dobili smo ih sa nikad manjom rotacijom,bez pola igraca..sa Rebicem ,Guduricem...vratili se sa minus 10 (protiv njih se nikad niko onako ne vrace)...Ono sinoc je bilo magicno. Onakvo srce nema niko ! Radonja rizikovao ali,ponovicu,sa Rebicem i Gudurom onako igrati i vratiti se sa minus 10,poezija!..E sad,u momentu tehnicke Jovicu,Radonja izvodi iz igre Milera i Cirbesa jer imaaju po 3 faula,Tompson ,Rebic Lazic Stimac i Simonovic na parketu,mislio sam da je krah blizu,al onda nastupa rapsodija,sugestije Radonjica su bile izvanredne.Laziceva odbrana nad Fernandezom je bila ..pa fantasticna,nije puno igrao,ali to sto je igrao,Laza je ugusio..Takodje,nasi centri su nekoliko puta bili matirani,jer su nam mnogo poena dali u reketu,ali zavrsavali su posao u napady ..Nestvarna pobjeda!Radonjic Dejan dobio utakmicu sa golobradim mladicima,Milerom koji je totalni ubica!
                          Radonjic Dejan je prosle sezone pravio rezultate sa kako kazu neki,zato sto je imao onakav tim...a ove Ove sa Rebicem,Guduricem,Jovicem maestrom Jovicem,sa Simonovicem ....Pametnom dosta!

                          Napred Zvezda,samo napred Zvezda!!!
                          Ne znam što potcenjuješ Gudurića, dečko je vrlo verovatno naš najkompletniji igrač i biće otac igre, to svi vide sem Radonjića koji ga izbaci iz rotacije za ovaj meč, dečko ladno ne bi igrao da nije bilo problema sa faulovima, igraju poluproizvodi Lazić i Simonović, dva najlimitiranija igrača u istoriji Eurolige, zajedno sa ovim Džefri Tejlorom iz Reala. Likovi baš onako budaci.

                          I na kraju, neko je već rekao, ovo je pobeda Pionira u smislu da se Kvinsi napali i krene tri napada od svog koša do njihovog i anulira to....kakav crni Radonja i BBRS priče, pokazao je on više puta ove godine šta je i ko je.....Olimpija i Igokea u Pioniru, Strazbur sa +20, pametnom dosta.

                          I na kraju slažem se sa Oljom, čovek nema ni harizmu, pokušava da bude šmeker na tim konferencijama, a u stvari....slično nešto radi Grof u fudbalu samo što Grofu to stoji čovek je harizmatičan izlaže rečenice cinično i pravi odmerene gestikulacije, a ne ko ovaj baci neki sarkazam i ona faca "JA SAM ŠERIF U SELU"

                          Jedino gde se slažemo NAPRED ZVEZDO, SAMO NAPRED ZVEZDO.

                          Comment


                          • [QUOTE=miloolja;1446725]Gledam sinoć obe konferencije...kakav gospodin i šmeker Pablo Laso, kulturno odgovara, a ovaj naš razdrljen, zavaljuje se na onoj stolici ko u kafani, pravi neke nadobudne izraze u stilu "šta sad imate da kažete,a?"...scc..

                            Svaka ti je na mestu, sve govori o "doticnom" treneru
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ne znam što potcenjuješ Gudurića, dečko je vrlo verovatno naš najkompletniji igrač i biće otac igre, to svi vide sem Radonjića koji ga izbaci iz rotacije za ovaj meč, dečko ladno ne bi igrao da nije bilo problema sa faulovima, igraju poluproizvodi Lazić i Simonović, dva najlimitiranija igrača u istoriji Eurolige, zajedno sa ovim Džefri Tejlorom iz Reala. Likovi baš onako budaci.

                                I na kraju, neko je već rekao, ovo je pobeda Pionira u smislu da se Kvinsi napali i krene tri napada od svog koša do njihovog i anulira to....kakav crni Radonja i BBRS priče, pokazao je on više puta ove godine šta je i ko je.....Olimpija i Igokea u Pioniru, Strazbur sa +20, pametnom dosta.
                                Koji je opet prodao dve bitne lopte protiv Strazburga.Publika koliko god moze da mu da vetar u ledja, isto tako zna zesce da zasere zato sto je klinac i neiksusan i puca pod pritiskom publike.#samokazem

                                Nije valjda da te meceve uzimas za ozbiljno i smatras da su to veliki kiksevi?Strazbur jeste tezak fejl, ova dva meca nisu ni priblizno bila bitna kao taj u FrancuskojTakvi mecevi su se desavali i Partizanu, Ciboni i Olimpiji u evroligaskim sezonama pa su na kraju imali 6-8 poraza.Nije bilo tako svaki put, ali kad god su se borili za vrh nisu imali vise od 8 poraza.Zvezda je na putu da ima 5-6.

                                Comment

                                Working...
                                X