Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Оd onakvog malog Šeka je bolji i Nastić realno.

    Radonja se baš ispromašivao sa svojim pojačanjima ove godine, priča se da je on vršio selekciju svakog ponaosob.

    Ovaj Tompson verovatno ne može da igra ovu našu košarku gde se akcenat stavlja na jaku odbranu, cenim da je tamo u Nemačkoj pičio taj neki njihov stil sa dosta koševa, dosta poena iz tranzicije i odatle statistika, stvano ne vidim drugačiji ishod.

    Mekel sa EP i ovaj danas, nebo i zemlja....takođe baš razočaranje.

    Sve ih lepo pustiti, dati mesto Rebiću i eventualno Vilijamsa za pojačanje od zime i Bog da nas vidi na Balkanu.

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Ja jos proslo i ovo leto govorio za Simonovica da on ne sme imati vise od 50 sekundi po mecu u knockout fazi u reprezentaciji, i to samo u slucaju kad treba napraviti faul ili se vodi 15+ razlike. U odbrani osim visine nema nista, svako nisko i visoko krilo moze braniti ono sto on brani, cak i neki bekovi. O napadu ne treba ni pricati. Siguran sam da bismo protiv Litvanije bili efikasniji bar za 2 poena da nije taj kloc igrao.
      Ti si prvi govorio da je bolje voditi njega nego Mitra ili Dangubica.
      Kad sam alergican na neke igrace to je zato sto su odbojni, glumci, prljavi, ne svidja mi se stil igre. Ali na Simonovica sam jer je neznalica najveca koja je igrala kosarku na ovom nivou jos od Smush Parkera. Promasio profesiju.
      Gledao sam iz ugla logičnog i kako će Đorđević izabrati. Tu je izbor sužen, pogotovo što se ne računa na Micova i Lučića.
      Zato ovamo imaš milion košarkaša i dovedeš onoga koji to nije. Šta vrijedi pričati kad je u međuvremeu došao još jedan koji to nije i koji će svoje koševe slaviti kao golove. Pogubljeni Radonjić i sumanuta uprava oko njega bez skautinga prihvataju ono što im Miško uvali. EL je i definitivno otpisana.

      Comment


      • Stimac...probleme izgleda resavamo u hodu,jer smo prinudjeni,zahvaljujuci Sofu koji je kriminalan..Nece to biti pojacanje,al zna se koji je Stimac borac i emotivac kad je u pitanju Zvezda..Vjerujemo svi da ce ovo donjeti neki rezultat,al ne treba ocekivati spektakularni rezultat.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Ma Štimac će biti drugi centar, Cirbes će tu da igra 25-30 minuta po meču, a Štimac da pokrije ostatak zajedno sa Nastićem. Ne treba sada praviti neki hendikep, Štimac svakako ne može biti loš onoliko koliko je Sofo to bio.

          Ali da nema skautinga, nema...no sa druge strane da nije bilo tog Miška ni prošle godine ne bi imali ekipu kakvu smo imali, jbg čovek drži tržište. On se pita....šef.

          Comment


          • Prajs je tu zajebao stvari. Da smo doveli njega, lanac dovodjenja igraca bi bio skroz drugaciji.

            Doduse Sofo bi dosao i ovako i onako...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post

              Radonja se baš ispromašivao sa svojim pojačanjima ove godine, priča se da je on vršio selekciju svakog ponaosob.
              Originally posted by Brajkula View Post
              Ali da nema skautinga, nema...no sa druge strane da nije bilo tog Miška ni prošle godine ne bi imali ekipu kakvu smo imali, jbg čovek drži tržište. On se pita....šef.
              Nadam se da vidis uzrocno-posledicnu vezu.

              Comment


              • Ма Мiško će uvek da nudi igrače, problem je smao u tome što niko te igrače nije preterano pratio, pa da se kaže "E Miško ovaj nam odgovara, ovaj ne", nego se eto tako dovode ljudi reklo bi se na ime i prezime, i pohvalu u kafiću uz večericu.

                A što se tiče dela da se Miško pita, nije bilo u smislu da on određuje ko će u Zvezdu da dođe, već u smislu što on vaga koju će ponudu za svog klijenta da prihvati.

                Comment


                • Naravno, gleda sta je najbolje za svog klijenta.Misko je i Radonji agent ako nisi znao, na to sam implicirao.

                  Comment


                  • To vidiš nisam znao. Ima smisla...

                    Comment


                    • Zvezda i Sofo se i zvanično rastali. Ugovor je raskinut sporazumno.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Fala Bogu....imas pp Olja


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne pita se Misko nista, Zvezda je duzna da odradi skauting i posalje ponudu za zainteresovanog igraca. Kad posalje njegov agent (bio to Misko, Raskovic ili neko deseti) zajedno s njim procenjuje da li je ta ponuda najbolja za igraca.
                          Isto sto se tice reprezentacije, zabluda je da Misko sastavlja (ili je sastavljao istu). Ovo sto se desavalo na relaciji Djordjevic-Misko jeste nazalost proizvod zabluda kod nekih ljudi, vaoma vaznih ljudi...pa je i Sale postao paranoican.
                          Info iz prve ruke.

                          Sto se tice Miska generalno, covek je potpuno ostvaren, gospodin. Mogu mu svi...
                          Last edited by Black Mamba 24; 28-10-15, 19:33.
                          sigpic

                          Comment


                          • E a kad se sjetim hypa kad su ga ozvaničili, lele, kakva sam očekivanja tada imao, mislio sam ima da razgrće ove slabiće po ABA ligi malim prstom. Mislio sam da ćemo imati najjaču, ili jedno od najjačih centraskih linija u Evropi. A vidi sad...

                            Ali hajde barem smo se sabrali i razišli, koliko sam shvatio nećemo mu isplaitit ono što smo trebali do kraja sezone, znači imamo još dosta para. Ali meni se već sezona ne sviđa, svi ti silni sastanci sa pojačanjima, traženje izlaza iz ugovora, priča se da ni Tompson a ni Mekel nisu sigurni za nastavak sezone.

                            Eto kao žedni vode čekamo tog Williamsa koji navodno nije ni trenirao (očekivano) 4 mjeseca i ko zna u kakvoj je formi, svi u njega gledaju kao u svetca i izbavitelja, ali ja stvarno ne razmijem kako će nas taj jedan Williams izbaviti iz svih problema koje imamo. Ali barem će biti zanimljivo vidjeti kakva će mu statistika biti kad nema Bobija na terenu da mu upisuje silne asistencije.

                            Ako ništa, barem postava Mekel-Lazić/Tompson ako uđe u formu koju navodno ima a još nije našao-Gudura-Miller-Cirbes ne izgleda nimalo loše.

                            Comment


                            • I da, Williams ne dolazi 99%, cisto da ga ne cekate.

                              Sve sto se pojavi u ovim nasim medijima vezano za transfere (a Miskovi igraci), znajte da su minimalne sanse, nikakve.
                              Last edited by Black Mamba 24; 28-10-15, 19:39.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                E a kad se sjetim hypa kad su ga ozvaničili, lele, kakva sam očekivanja tada imao, mislio sam ima da razgrće ove slabiće po ABA ligi malim prstom. Mislio sam da ćemo imati najjaču, ili jedno od najjačih centraskih linija u Evropi. A vidi sad...
                                Pa onaj doček što su mu priredili navijači sa onim autobusom

                                Comment

                                Working...
                                X