Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bastia33 View Post
    Pa ovo je sjajno, ne može bolje, ne može.
    Izvinjavam se, ipak može bolje.

    Comment


    • Više bih voleo da smo izgubili 30 razlike nego što se ovo desilo.
      Taman je Luka ušao u formu

      Radonja reče posle Strazbura, da obzirom kakav je raspored možemo da uđemo u seriju od 7 poraza.
      Naravno, to je rekao da ne bi previše relaksirao situaciju posle uspešnog i ubedljivog starta u Evroligi, ali...

      Biće gadno.

      Nadam se da grešim, ali sa svim ovim nedaćama, ne piše nam se dobro u nastavku sezone.
      Naredna utakmica protiv Reala u Madridu može dodatno da poremeti ionako složenu situaciju.

      Naravno da je Real jači u startu za 15-20 razlike, i da su svi toga svesni kod nas,
      ali nije nikako dobro za samopouzdanje da te odelju tamo 30 razlike.
      3 poraza u poslednje 4 utakmice je jako loša slika.

      Ali i to je deo sporta, i porazi i povrede.
      Najbitbije da se u ovoj ABA ligi domognemo finala, što je i sa ovakvim sastavom ipak realnost.

      Comment


      • Dobro ti nama došao u Zvezdu!

        Comment


        • Hvala upravi za brzu rekaciju! Dobrodošao nam, ja prezadovoljan!

          Plata 200 hiljada, znači ostalo je još toliko za još jedno jako solidno pojačanje.

          Comment


          • Ovaj Amer izgleda moćno, kako sa lakoćom poentira, zakucava

            Comment


            • Originally posted by Ser Aleksa View Post
              Ovaj Amer izgleda moćno, kako sa lakoćom poentira, zakucava
              I deluje da je jak ko crna zemlja
              Sad smo vec ekipcina

              Spoiler
              Nasem mezimcu Luki brz i srecan oporavak
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post

                Naravno da je Real jači u startu za 15-20 razlike, i da su svi toga svesni kod nas,
                ali nije nikako dobro za samopouzdanje da te odelju tamo 30 razlike.
                3 poraza u poslednje 4 utakmice je jako loša slika.
                Ja se izvinjavam na optimističkim prognozama poraza

                Comment


                • Par stvari... Loše otvaranje utakmice, Nastić kao da igra razvojnu, dečko se ispucava, a Radonjić niti ga izbacuje niti seče seriju Reala. Očajan osećaj za tajm. Sofo valjda ima neki uslov u ugovoru, inače... Mekel i Tomson nevidljivi.
                  Gudurić, Simanić... budućnost. Pogotovo ako ode ovaj (sm)Radonjić... Usranko jedan kao dere se on na Guduru, uvek se i izdrndavao na našim klincima. Imbecil bez autoriteta, kao skulptura stoji, ali važno je da on ima alibi. Pa ne smeju igrači najbolji tako da ti igraju, prvo jer ti njih treba da organizujesš a drugo treba da se ne usereš više od njih. Kakva ovca od čoveka. Drže ga tu iz puno razloga a malo koji je sportski, ali otići će i on.
                  Kao najuspešnija sezona ikad zbog Radonjića a ne zbog igrača koji sada igraju u Armaniju, Feneru i San Antoniju, Laboral kući, i jedan vođe koji se preduva, a koji je maestralan + ostali.
                  Jedno je kad vodi Vilijamsa i Kalinu, Blažića itd koji imaju m do poda...
                  RADONJIĆU MRŠ

                  Comment


                  • Dodao bih da je ovaj prelazni rok njegovo maslo, a preko Simonovića se ne može preći. Čim je potpisao kratkoročni znao sam da ćemo se teško riješiti te spodobe. On je juče 2x spustio loptu na parket i oba puta izgubio loptu, omiljeni košarkaš našeg Deje. Za to vrijeme se iživljava na mlađima i glumi neki autoritet dok mu ove neznalice kolo vode u ekipi.

                    Nakon 2 kola minimalne su šanse za prolazak u top 16, sa ovim timom skoro nikakve Ne radi se tu o debaklu protiv Reala, nego generalno o timu i "pojačanjima" koja su dovedena. Miller nije James da može sve sam preokrenuti i neophodan je još 1 igrač, pravi igrač ako hoćemo bilo čemu da se nadamo u Evroligi. Tog igrača neće biti, imamo Simonovića

                    Comment


                    • Ja jos proslo i ovo leto govorio za Simonovica da on ne sme imati vise od 50 sekundi po mecu u knockout fazi u reprezentaciji, i to samo u slucaju kad treba napraviti faul ili se vodi 15+ razlike. U odbrani osim visine nema nista, svako nisko i visoko krilo moze braniti ono sto on brani, cak i neki bekovi. O napadu ne treba ni pricati. Siguran sam da bismo protiv Litvanije bili efikasniji bar za 2 poena da nije taj kloc igrao.
                      Ti si prvi govorio da je bolje voditi njega nego Mitra ili Dangubica.
                      Kad sam alergican na neke igrace to je zato sto su odbojni, glumci, prljavi, ne svidja mi se stil igre. Ali na Simonovica sam jer je neznalica najveca koja je igrala kosarku na ovom nivou jos od Smush Parkera. Promasio profesiju.
                      Last edited by Black Mamba 24; 23-10-15, 16:20.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ove godine otkrovenje Simanic...Miler izgleda mocno! To ce biti dovoljno za trofej u Abi,a nadam se i TOP 16...Tuga zbog Luke,a resenje za Skorcinaitisa ce biti veoma brzo.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Udjem na tviter i procitam da je Stimac potpisao za Zvezdu.Cim je Breza to napisao, verovatno je istina.

                          To znaci da su glasine oko Sofovog odlaska tacne.

                          Comment


                          • Zvezda je i na zvaničnom sajtu potvrdila da su doveli Štimca do kraja sezone.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Stimara Bolji nas bucko nego Grcki Al Cirbres je prvi centar tu nema dileme,Stimac je bio dobar na pripremama repke bese..,donece enegiju,atmosferu,svakom timu fali malo toga Znaci jedan stranac otisao,dal se otvorilo mesto za Markusa
                              sigpic

                              Comment


                              • Ok, nećemo reći da smo uznapredovali ovim pojačanjem, ali bar znam da će Štimara kidati za svaku loptu, i sigurno će pokazati više nego što je Sofo do sada pokazao.

                                Comment

                                Working...
                                X