Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo nikad neću razumeti.
    Ide ti sve od ruke i na ruku.
    Imaš poslednji napad u 3/4 na 17 sekundi do kraja. Vodiš 62:45,
    i umesto da potrošiš vreme, ili da šutneš u poslednjoj sekundi, pa makar promašio celu halu.
    Jović ne daje loptu sa strane Guduriću koji stoji na trojci,
    nego siluje sa Mitrovićem u reketu koji se zabio u 3 čoveka, na 2.5 sekunde gubimo loptu,
    i onda njihov indijanac pogađa trojku sa 222 metra.
    Umesto 17 razlike (ili da je bilo pameti možda i više, jer je Strazbur imao 7 timskih još 2.5 minuta do kraja kvotera),
    mi idemo na 14.

    U ovoj utakmici verovatno to neće imati značaj.
    Ali od takvih poteza se naprosto ježim.

    Tako bi i da je napad za pobedu.

    Comment


    • Gudura finu minutazu dobio Bas lepo odradjujemo utakmicu osim prve gde smo se kao ugravali jos,ostale tri bas odlicne,Cirbes je zver
      sigpic

      Comment


      • Oldično.. Za prvi meč u Evroligi je odlično, važno je da dobijamo ovakve mečeve, jer ne smemo da pravimo kikseve pogotovo kod kuće..

        Comment


        • Samo se mali Nidža nije upis'o u strelce.



          Last edited by Jaqen Hghar; 15-10-15, 20:02.

          Comment


          • Trebaće nam jedno iznenađenje i ove sigurne domaće partije za TOP16.
            Arena večeras baš dobro izgledala.

            Comment


            • Razbili smo prvo kolo,protivnik demoliran i pregazen..Gudurica smo dobili,novog Cirbesa,Jovic je bio prelud,Tompson se probudio..Inace,MW nas bas prati,uh samo nek se vrati,aoooo sta ce to tek da bude


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Radonjić mi jako ide na živce sa ovim rečima i izjavama sa pres konferencije. U smislu može lako da se desi da izhubimo narednih par utakmica. Tako nešto je rekao.
                Tu se vidi njegov odvratan kukavički karakter, alibi trener. Naravno, nije smak sveta i da izgubimo, ali takve izjave se ne daju.
                Da se ne ponavljam, džaba lavovi kad ih ovca vodi.
                Drugo, da se ja pitam, meni bi Gudurić bio pre Dangubića. Inteligentniji je 3x, gleda koš, opasan je non stop, ima šut. Dangubić ima samo bolje fizikalije ali i njih ne koristi. Gudurić je 3 puta bolji igrač već sad, i to sam pričao i pre sinoćne utakmice.

                Zvezdaška masa uzdiže Radonjića, trenutno sem izjava i kukavičluka, nemam šta da mu zamerim, ali sa timom od prošle godine dovoljan je i prosečan trenerski IQ i znanje da dominira ligom. Da se ne lažemo. Tako da nije Radonjić nikakva trenerčina već ima dobar tim i ima i sam prosečne sposobnosti što daje kakav takav rezultat.
                Ne treba ga terati, to bi bilo suludo, ali usraće i on kad tad. Da ne nabrajam nedostatke, dovoljno je reći da mu je Neptunas u Beogradu pravio seriju 19-0 ako se sećam, Cibona pre 2 sezone, čupava finala u kupu sa klincima iz Mege itd. On ako bude imao ozbiljnu Cedevitu izgubiće ako ne budemo imali predominantne igrče kao prošle godine, zato, čekajmo pojačanja.

                Comment


                • Odavno cudniji post nisam procitao..ovo je katastrofa..Ne mogu da vjerujem da ovakvih ljudi ima sa ovakvim vidjenjem stvari.Ne poznajess se ti dovoljno u ovu materiju da bi mogao da tako pricas za trenera koji maltene svake sezone napravi ili doradi gotovo igrace koje imamo..Pricati tako za trenera koji sa Zvezdom radi velike stvari ..osvajanje svega moguceg i igre same u EL i doci i napisati ovako nesto,to je cisto bezobrazluk ili forumaski kompleks da budes primjecen na forumu.
                  Nevjerica.


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne, već jednostavno iznosim svoje mišljenje. Ovo je forum. Ali SK forum, a ne neki drugi obojeni forum gde vlada jednoumlje. Pluralizam mišljenja je uvek poželjan. Dakle, imam jake argumente protiv Radonjića i to iznosim ovde, jer je to mesto za iznošenje.
                    Dejan Radonjić je čovek koji je doveo pod upitnik celu sezonu duelom sa Cibonom pre 2 godine. Čovek koji je pre 2 godine jedva pobedio Radnički i Megu, u polufinalu i finalu KRK. Zašto kažem Radonjić?
                    Pa zato što je od kako je u Zvezdi imao jaču ekipu od bilo koje druge ekipe u regionu. Utakmice za KLS kada je Dule izgubio prvu pa posle oprao Radonjića, greške u EL(mnogobrojne), pospanost sa tajmovima, neprepoznavanje momentuma za igrače, nepoznanica su mu i razvijanje mlađih igrača. Jer vodi protiv Tamiša i itd 40 razlike i ne ubacuje klince.
                    Nekad pomislim da ti klinci imaju više minuta u EL nego u nekim delovima regionalnih i domaćih takmičenja da bi mu to bio alibi.
                    Budiveljnik smo jedva dobili, zahvaljujući Jenkinsu lično, isti taj Budiveljnik Partizan je te sezone samleo u jako bitnoj utakmici.
                    Evo ti primer njegovog razmišljanja...Da je, a nije, i neće nikad ako Bog da, vodio Srbiju na Sp prošle godine, pred finale(do koga nikada ne bi stigao) sa USA bi se doslovno ukakio, i na preskonf bi izjavio da ćemo gotovo sigurno izgubiti, ali gle stigli smo do finala. To je ista priča kao sa Uniksom. Čim je otišao tamo i trebao da ih dobije "spale gaće".
                    Nemam ništa lično protiv njega, čak mi je i simpatičan, ali mislim da ne možemo da dosegnemo svoj puni potencijal pod njim.
                    Drnda se na mlađim igračima btw, i nije im nešto omiljen ali ne smeju da pisnu zbog Ćorketa. Vujoševića su gledali kao oca, njega gledaju kao zapovednika bez autoriteta. itd itd itd sve u svemu ocena 0 za stvaranje i prepoznavanje mladih igrača i ocena 2+ za vođenje tima.

                    Eto ti Duka

                    I da, nemoj da mi kažeš da je napravio Bobija i Kalinu molim te..Hemofarm + Milojević, Vojvodina, Muta, Radnički, on je bio samo šlag na tortu
                    Last edited by Cassius Clay; 16-10-15, 15:54.

                    Comment


                    • Nista,nista mi nisi dao,apstraktno je! Pobogu coece,pa oces li tako reci i za 2-3 sezone kad bude sve osvajao,i ti ces doci tako sa necim i to ces da izbacis ,jer je ovo Boze moj forum,dje mozes dati svoje misljenje ccc Neozbiljno je.Trener ima rezultate i nemas pravo ,tako ga pljuvati.Ustvari imas,pises na forumu,ok...ali neozbiljno je i bezobrazno jbt...Ako cemo tako onda ni Gvardiola nije neki trener,jer sve vodi neke drim timove! e pa svasta,o cemu mi pricamo


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma sad nam je trener nebitan i bez trenera možemo da osvajamo ono što se od nas očekuje da osvojimo.

                        Niko da postavi pitanje oko strnaih pojačanja ove godine, npr.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Ne, već jednostavno iznosim svoje mišljenje. Ovo je forum. Ali SK forum, a ne neki drugi obojeni forum gde vlada jednoumlje. Pluralizam mišljenja je uvek poželjan. Dakle, imam jake argumente protiv Radonjića i to iznosim ovde, jer je to mesto za iznošenje.
                          Dejan Radonjić je čovek koji je doveo pod upitnik celu sezonu duelom sa Cibonom pre 2 godine. Čovek koji je pre 2 godine jedva pobedio Radnički i Megu, u polufinalu i finalu KRK. Zašto kažem Radonjić?
                          Pa zato što je od kako je u Zvezdi imao jaču ekipu od bilo koje druge ekipe u regionu. Utakmice za KLS kada je Dule izgubio prvu pa posle oprao Radonjića, greške u EL(mnogobrojne), pospanost sa tajmovima, neprepoznavanje momentuma za igrače, nepoznanica su mu i razvijanje mlađih igrača. Jer vodi protiv Tamiša i itd 40 razlike i ne ubacuje klince.
                          Nekad pomislim da ti klinci imaju više minuta u EL nego u nekim delovima regionalnih i domaćih takmičenja da bi mu to bio alibi.
                          Budiveljnik smo jedva dobili, zahvaljujući Jenkinsu lično, isti taj Budiveljnik Partizan je te sezone samleo u jako bitnoj utakmici.
                          Evo ti primer njegovog razmišljanja...Da je, a nije, i neće nikad ako Bog da, vodio Srbiju na Sp prošle godine, pred finale(do koga nikada ne bi stigao) sa USA bi se doslovno ukakio, i na preskonf bi izjavio da ćemo gotovo sigurno izgubiti, ali gle stigli smo do finala. To je ista priča kao sa Uniksom. Čim je otišao tamo i trebao da ih dobije "spale gaće".
                          Nemam ništa lično protiv njega, čak mi je i simpatičan, ali mislim da ne možemo da dosegnemo svoj puni potencijal pod njim.
                          Drnda se na mlađim igračima btw, i nije im nešto omiljen ali ne smeju da pisnu zbog Ćorketa. Vujoševića su gledali kao oca, njega gledaju kao zapovednika bez autoriteta. itd itd itd sve u svemu ocena 0 za stvaranje i prepoznavanje mladih igrača i ocena 2+ za vođenje tima.

                          Eto ti Duka

                          I da, nemoj da mi kažeš da je napravio Bobija i Kalinu molim te..Hemofarm + Milojević, Vojvodina, Muta, Radnički, on je bio samo šlag na tortu
                          U mnogo čemu si u pravu.
                          I ja sam bio njegov veliki protivnik.
                          Posebno ta sezona gde smo igrali protiv Budiveljnika, i skandalozna utakmica protiv Cibone na našem parketu u okviru polufinala F4 ABA lige.

                          Međutim, kako vreme prolazi, mislim da je napredovao i on kao trener.
                          Naravno da uvek postoji opcija da nas vodi kvalitetniji trener,
                          ali za takvu ekskurziju mi više nemamo para.
                          Bolje je sve eventualne veće pare dati za platu nekog Amera, koji će doneti kvalitet,
                          nego da dovedemo Božu Maljkovića ili Karija ili štatijaznam koje trenersko ime koje
                          opet ne mora da garantuje uspeh, i napredak u igri, posebno u EL.

                          Ovu tezu zastupam od momenta kada je u fudbalu Berluskoni rešio da dovede u to vreme anonimnog,
                          stručnjaka Ariga Sakija, a da tim napuni porebnim zvezdama (mislim da je u to vreme bilo dozvoljeno 3 strana igrača).
                          Ostalo je istorija.

                          Daleko je od toga da Zvezda sa Radonjom može bilo šta od toga,
                          ali svrha mog poređenja (Milan/Zvezda, Saki/Radonja) je da je bolje imati što jači tim,
                          i solidnog trenera na klupi, koji ne košta mnogo.

                          Comment


                          • Pa ovi bi lakše polaganje promašili nego šut za tri...

                            Comment


                            • Strasna povreda Mitrovica

                              Comment


                              • Pa ovo je sjajno, ne može bolje, ne može.

                                Comment

                                Working...
                                X