Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isaiah garant

    Pa Deshaun, onaj iz Barse.

    Comment


    • Bobi Marjanovic dobio dete,neka je zivo i zdravo

      Dobro bi bilo pojacanje Thomas,a ako se i Markus vrati u Decembru...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Nije ga trener ubacio u igru na pripremnom mecu sezone,ni minuta...tog trenutka je bilo jasno da ce postati nas igrac,sacekajmo jos i zvanicno jbg...

        Last edited by Duka; 10-10-15, 06:23.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Dobro nam ide ova saradnja sa SA

          Comment


          • Luka igra za trojicu, koliko će tek on napredovati ovu sezonu.

            A Rajan za sada ništa nije pokazao, a očkivao sam dosta od njega, valjda će se probuditi u nastavku sezone, što prije tačnije.
            I evo dok ga je blatim, trojka kao kap

            Comment


            • Zaslužena pobjeda Cedevite.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Kako smo danas izgubili tako smo prošle godine pobedili u Zagrebu, tako da.....whats goes around comes around.

                Comment


                • Samo da ne bude kao sa Lipovijem. Nikad veće euforije, a na kraju se ispostavilo nikad goreg igrača. I ne najavljujte Tomasa, ništa to nije sigurno. Kapiram ja da se čita RSB ali i tamo se lupeta svašta. Ja bih voleo da potpišemo u decembru MWill-a, mislim da može da igra i na 2 lagano, par minuta..

                  Comment


                  • Comment



                    • Comment


                      • RA-TA-TA-TA!



                        Ovako i večeras da cepa mrežicu.

                        Comment


                        • Sezona nezaboravnih komentara Ilije Kovačića se vratila.

                          Comment


                          • Nakon lošeg početka ovo sada deluje mnogo bolje, Cirbes i Tomphson odlični..

                            Comment


                            • Divim se Guduriću, ne toliko u napadu koliko u odbrani, koja će to igračina da bude, uf.
                              Maik

                              Opet igramo kamenu odbranu, ima dosta rupa ali ih popunjavamo.

                              Comment


                              • Previse izgubljenih lopti imamo...Nije ovo lose,ali moramo mnogo mnogo bolje.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X