Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.kkcrvenazvezda.rs/simonov...0-09-2015.html

    Evo Zvezda i zvanično obajvila da su vratili Simonovića.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Radonja rekao da prati nekog Amerikanca na poziciji 3 i time ce biti zavrsena Zvezdina kupovina igraca.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Deshaun Thomas

        Comment


        • Nije rekao da prati Amera, već samo da prate stanje u Americi, u slučaju da neki u NBA ostane bez ugovora i angažmana, možemo doći do velikog pojačnja tim putem, barem je tako objavljeno na Mozzartu.

          Comment


          • Pa cim prate stanje u Americi verovatno ce nekog Amerikanca da uzme
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Pa postoji razlika između praćenja i kupovine.

              Comment


              • Rade kao sto je i Partizan pre par sezona, ceka se last cut iz NBA.Sigurno imaju par imena i cekaju kako ce situacija da se razvije.

                Comment


                • Jakovljević je sinoć rekao da u Zvezdu dolaze dva top igrača 99%, na poziciji 3 i 4. Ako mu Simon upada u tu kombinaciju onda je bolestan. Dangubić bez ideje u napadu.

                  Comment


                  • Kreće nova sezona lova na glupe streamove i mrtvu Arenu.

                    Ako neko ima stream koji barem radi nek postavlja, osim ovo tasha koji šteka svake 0,2 sekunde.
                    Last edited by Bastia33; 01-10-15, 20:09.

                    Comment


                    • Evo ga. Treba vam VLC player za ovo.

                      Skinite:
                      http://www.speedyshare.com/uReSF/WEB-TV-SF-FORUM.rar

                      idite na ono slow download, i kad se skine otvorite rar i instalirajte. Otvorite program, otvorite Arenu i eto.

                      Ako vam izbacuje kada uđete na Arenu "player nije pronađen", idite na podešavanja-VLC putanaj ili tako nešto, i nađite u programskim stavkama VLC player aplikaciju i podesite da vam tu ide. Zatim OK i otvorite program.
                      Last edited by Bastia33; 01-10-15, 20:33.

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        Evo ga. Treba vam VLC player za ovo.

                        Skinite:
                        http://www.speedyshare.com/uReSF/WEB-TV-SF-FORUM.rar

                        idite na ono slow download, i kad se skine otvorite rar i instalirajte. Otvorite program, otvorite Arenu i eto.

                        Ako vam izbacuje kada uđete na Arenu "player nije pronađen", idite na podešavanja-VLC putanaj ili tako nešto, i nađite u programskim stavkama VLC player aplikaciju i podesite da vam tu ide. Zatim OK i otvorite program.
                        Koji si ti car

                        Valjda ce sljakati ovo i za LP kada dodje ponovo

                        Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post
                          Pa postoji razlika između praćenja i kupovine.
                          Ma meni je to sve isto haha
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Bravo zvezdo uz malo muke al sigurna pobeda..Cirbes,bacanja da se poprave hitno,ocekujem dosta poena iz reketa ove sezone bas smo jaki tu,valjao bi nam jedan klasican suter...
                            sigpic

                            Comment


                            • Bas teska pobjeda ali protiv Mege je uvijek islo tako, baksuzi smo sa povredama na pocetku a utakmice sva 2-3 dana ali koji poraz u aba ligi sada nije ni bitan bitno je da budemo pravi na kraju...i da dobijemo Strazbur pod moranje

                              Comment


                              • Bleda partija, fale jedna kvalitetna trojka i četvorka. Dangubića bih sad menjao za Radeta. Očajan. Kako neko da te se plaši kad ne pogledaš koš, promašaj od igrača, čak mi je Blažić bolji umeo je da izvuče ulaz dobar.
                                Mitrović loše odigrao, fintira na prazno šut za tri jer nije ni pokušao koliko sam video. Pa šutni je majstore sam si. Mekel, Sofo, Rajan će tek ući u formu.
                                Simonović šuter maši bacanja. No ipak je on veći potencijal od Gudurića. Bravo Dejo stvaraOČE... I dalje imam utisak da ne koristimo FMP školu kako treba, prelako se otpisuju igrači i daje im se malaa šansa. Taj Gudurić je sad bolji od Simonovića. Borišu gurati po par minuta...
                                Radonjić negde uvek juri neki rezultat i nikad ne daje šansu mladima... Sa timovima koje je imao u Zvezdi morao je da pravi 20+ u ABA i da razigrava u mlade igrače. Tejić je igrao premalo.
                                Nemoj posle da bude mi nemamo Marinkovića... Imali smo mi 5 Marinkovića samo što se sa njim radilo a Gudurić će igrati u MZT, pa posle kad ga ovaj mali bude punio nemoj bude Gudura kriv

                                Comment

                                Working...
                                X