Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je favorit za osvajanje EL?

    Comment


    • Darušafaka.

      Comment


      • Nemoj se zezati s tim Ima bar 10 ekipa boljih od njih. Imaju šansu za osvojiti EL koliko i mi.

        Comment


        • Ma ne zezam te
          Imaju oni finu ekipicu pojedinaca, sezona je duga, ima prilike za njih da se uigraju. Po meni svakako favoriti za F4.

          Comment


          • Sklopili su stvarno dobar tim, ali treba im njima uigravanje... TOP 8 ekipa su sigurno, za F4 je rano... ima boljih timova od njih, mada ponekad ima i "iznenadjenje" sezone

            Comment


            • Veliko je pitanje jesu li i za 4 najbolje u Turskoj, vrijeme će pokazati. Dosta isluženih igrača i igrača koji su popunjavali mjesto domaćih u Turskoj i time podigli svoja imena. Juče ih je Fener dobio s drugim timom.

              Real, Barcelona, CSKA, Khimky, Olympiacos, Panathinaikos, Efes, Fener, Maccabi, sve su ovo ekipe koje imaju daleko veće šanse od njih. Oni mogu u onu drugu klasu timova sa Milanom, Pinarom, Žalgirisom, Unicajom, možda i s nama ako bude sreće i dođe još 1 dobar igrač. Ne može ekipa u kojoj je Arslan prvi plej juriti titulu, pa bolji je ovaj naš

              Comment


              • Nisam gledao meč ali sam pročitao koji im je roster, ništa spec. sad toliko da odu do najbolja 4. Bar ono što se ja razumem.

                Ko je gledao neka mi napiše nešto u vezi sa Gudurićem, kako izgleda, vidim krompir ? Je l igrao uopšte ?

                Comment


                • Igrao je Marko podosta, ali nije dobijao loptu. Par šuteva koje je promašio i to je to, većinom je učestvovao u akcijama, i igrao solidnu odbranu.

                  Comment


                  • Kad ste se dotakli Evrolige, meni su CSKA i Real sigurice za F4, sto se tice ostalih zavisice od forme, povrede i naravno match-upa.

                    Comment


                    • Evo prilike da se Bastia obogati https://tonybet.com/betting-categories/euroleague

                      Comment


                      • Opaa, idem odmah sutra da stavim pare na turke

                        Comment


                        • Simonović najvjerovatnije ponovo u Zvezdi.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Jeste. Bez pojačanja na 3 i 4 nemamo šta da tražimo, ne računam ovog Simonovića prevaru, koji ne ume u dribling loptu da spusti. Neka ga tu neka igra, ali da ne guši klince. Gudurić apsolutno pre Simonovića. Dangubić nažalost stagnira i loš je za prvu trojku.

                            Ne mogu više ovog Radonjića da trpim, ako ove sezone ne izgura igrače koje treba stvarno je lud. Uz prošlogodišnju ekipu nije bilo teško, ali koliko vidim tradicionalista je tipiča, gura istu igru a nema iste igrače. Taj se ne menja
                            Last edited by Cassius Clay; 30-09-15, 12:55.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Dangubić nažalost stagnira i loš je za prvu trojku.
                              Jeste. I mora da radi na šutu. I to mnogo.
                              Kad pogledaš roster tu nam je najbolji šuter taj Thompson, al' i to kad krene.

                              Za mene je misterija da igrači koji igraju na pozicijama 2 ili 3 imaju grdih problema sa šutom.
                              To je neverovatno.
                              Odbrana je stvar volje, ali šut je stvar treninga, prvenstveno individualnog.

                              Što se tiče tog Simonovića
                              Slavio sam kad je otišao.

                              Bilo je ono pre 2 sezone kad su na parketu Lazić, Blažič, Nelson, Simonović to niko živ ne može da pogodi koš.
                              Last edited by Jaqen Hghar; 30-09-15, 13:08.

                              Comment


                              • Dobro je što smo savatali Marka, znam da nije baš ono što se očekuje, i bolji je od ostalih što bi inače umjesto njega igrali na 3/4, tako da je odlično što smo ga našli za ovo vrijeme dok se ne pronađe neko kvalitetniji.

                                Čini se da Gudurić ide na pozajmicu u MZT, što je također dobra vijest (na dugoročnom planu Zvezde).
                                U svakom slučaju ako hoćemo uopšte prismrditi top 16, obavezno po još jedno dobro počajanje na 2/3 i 4.

                                Comment

                                Working...
                                X