Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čovićevi galaktikosi

    www.facebook.com/MilanVesti sigpic

    Comment


    • Hajde da sačekamo zvaničnu potvrdu, mada je Prajs završen koliko vidim. Onda posle toga još 2 i 3 Opet će izgleda Dejo imati takav tim da neće moći da usere i da hoće. A valjda je i nešto naučio, možda se i osili malo

      Comment


      • @Dzeki

        Ko su sa slike ovi na 2 i 3?
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • James Feldiene i Chris Wright, da nije bivseg forumasa sa kojim pricam redovno znao bih ko ti.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            James Feldiene i Chris Wright, da nije bivseg forumasa sa kojim pricam redovno znao bih ko ti.
            Koji bivši forumaš? Da nije
            admin?

            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Dzeki otkud ti te informacije, pošto vidim da si tu sliku postavio noćas, a evo Mozzart maloprije objavio da je Zvezda zagriana za Wrighta?

              Još samo Erceg fali u toj priči pa da idemo po F4

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Koji bivši forumaš? Da nije
                admin?

                Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                NebojsaNS, bio je admin ali mu nikad nije pisalo ispod nika.

                Ti verovatno mislis na Meka(sada T-Snell), njega zarobila "zena" i sam je pricao kako ima ogranicen pristup netu.

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post
                  Dzeki otkud ti te informacije, pošto vidim da si tu sliku postavio noćas, a evo Mozzart maloprije objavio da je Zvezda zagriana za Wrighta?

                  Još samo Erceg fali u toj priči pa da idemo po F4
                  Moraju nešto objavljivati i ako nešto ubodu znali su Dzekijeva slika se neće obistiniti, a Ercega ne treba ni komentarisati.

                  Comment


                  • Trebalo bi ako sve bude kako treba.
                    Videćemo, pregovori su u toku..
                    www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      NebojsaNS, bio je admin ali mu nikad nije pisalo ispod nika.

                      Ti verovatno mislis na Meka(sada T-Snell), njega zarobila "zena" i sam je pricao kako ima ogranicen pristup netu.
                      Daa, mislio sam na Meka. On kad je bio ovde druga se politika vodila. a dobro znam, i Nebojsi da je pisalo da je Covicevac...

                      Forum je izgubiio dva uticajna zvezdasa, sad smo nezasticeni i prepusteni vama na milost :-D

                      Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Dzeki View Post
                        Trebalo bi ako sve bude kako treba.
                        Videćemo, pregovori su u toku..
                        Nisu, ne nasjedaj na gluposti od raznih forumaša, B92 i ostalih što imaju neku potrebu da se ističu i proslave.

                        Comment


                        • Price nije završen, i. nemam pojma šta se tu dešava. Selektor je napisao na RSB da se prvo bira plej pa tek onda igrači na pozicijama 2,3.
                          Po toj logici uz Pricea koji je koliko sam video više poenter, tj prvo gleda koš pa saigrače, mislim da bi uz njega išao Wright. A ako bi doveli nekog pleja sa dobrom asistencijom i manjim košgeterskim skilom, mislim da bi pokupili neku trojku poput Šilba i dvojku sutera. Nagađam, videćemo.

                          Ono što je po meni sigurno je da nećemo imati prošlogodišnji skakački potencijal. E sad ovaj dečko što pipa vrh table bi promenio stvari, ali mislim da je Wright očajan šuter.

                          Čekam da ode Blažić, vreme je. Loš. Dangubića očekuju svi ove godine. Nažalost, mislim da će se razočarati, mnogo nizak igrački IQ pogotovo u odbrani. Igra je na nivou kadeta kada krene da preseca loptu, stiže kolenom u stavu i pravi mizerne faulove. Baš me razočarao. Gudurić IN. Teja x factor, mora ubijati za 3, i širiti... a Sofo da lomi uh..

                          Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Daa, mislio sam na Meka. On kad je bio ovde druga se politika vodila. a dobro znam, i Nebojsi da je pisalo da je Covicevac...

                            Forum je izgubiio dva uticajna zvezdasa, sad smo nezasticeni i prepusteni vama na milost :-D

                            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                            Nema vise ni Ljubasina puno(a ni Ape), isti hendikep i za Grobare.Vise puta smo se uverili kako u ovom podforumu vlada anarhija.Uglavnom sve zavisi koliko divljaju individualci, jedno je sigurno a to je da obe strane nastradaju.

                            Comment


                            • 5 dana do početka priprema a sva ona imena su još uvijek samo potencijalna pojačanja... Nadam se da će se sve riješiti na vrijeme.

                              Comment


                              • In Radonja We Believe!

                                Radonjić najavljuje vrhunska pojačanja: Navijači, strpite se, skautiramo veliki broj igrača

                                Comment

                                Working...
                                X