Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitke. Da ne budem baksuz, ali jedva čekam da gledam instituciju kako nas dere sledeće sezone. Čekaj, valjda je institucija to i bez dve godine EL za redom? Pričao sam davno, nisam nista otkrio, lako je biti "institucija" u ovim uslovima, i mi cemo samo rasti a oni samo padati bez EL i rezultata. I isto smo prozivljavali samo sa mnogo više dostojanstva. Sledeći ključni potez je povratak KK Crvene Zvezde tj odmrzavanje

    Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Klik na sliku da pustite video...






      Comment


      • Comment


        • Udarali ljudi po tuborgu







          Comment


          • Dokazao se konačno Radonja, sada je valjda onaj pravi a hteli smo da ga teramo skoro, šta ti je život časkom se desi preokret.

            Gde je Duka majstor, nedostaju mi prepirke između njega i Uroša

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Čestitke. Da ne budem baksuz, ali jedva čekam da gledam instituciju kako nas dere sledeće sezone. Čekaj, valjda je institucija to i bez dve godine EL za redom? Pričao sam davno, nisam nista otkrio, lako je biti "institucija" u ovim uslovima, i mi cemo samo rasti a oni samo padati bez EL i rezultata. I isto smo prozivljavali samo sa mnogo više dostojanstva. Sledeći ključni potez je povratak KK Crvene Zvezde tj odmrzavanje

              Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
              Istina je sve što si napisao.

              Njihov nedostatak dostojanstva ima i racionalno objašnjenje. Prosto, na našem primjeru znaju šta ih čeka.
              Mi kada smo daleke '99 ostali bez titule nismo baš bili svjesni šta nas čeka, pa smo i poraze lakše podnosili.

              Realno, uspjeli smo vratiti najviše zahvaljujući njihovim greškama koje su napravili valjda iz prevelike opuštenosti. Ovdje ne mislim na teren nego na stvari van njega, porez, ugovori, nerad sa mlađim kategorijama, sumnjivi zakupi Arene,...
              Da sve ovo nisu napravili pitanje je koliko bi i ovaj naš povratak bio moguć bez obzira na sve uloženo.

              Oni sada imaju možda i težu situaciju i zbog Zvezde i zbog sebe.

              Zbog Zvezde zato jer smo trenutno dominantni i u svim mlađim kategorijama.
              Zbog sebe jer su sa svojim stavovima zatvorili mnoge puteve oporavka. Dolazak novih ljudi za njih je sada čista kapitulacija, a bez toga će teško ići svaki plan reorganizacije i povratak sponzora.
              Praktično jedina prilika za povratak je ili WC EL ili da i Zvezda ispadne iz iste. Ovo drugo je i moguće ukoliko ULEB ne prihvati novu ligu. Ovo prvo teže jer EL to nije uradila ni prošle sezone kada je imala sve argumente da to i učini. Oni prosto ne žele više od jednog učesnika sa Balkana, a dva iz Srbije nikako!

              Činjenica je da Srbija ima kvalitet za 2 ravnopravna učesnika EL ali to ne vjerujem da će ULEB/FIBA više ikada sebi dozvoliti.

              Na kraju, prekinuta je serija Partizana, ali je nastavljena serija u kojoj učesnik EL osvaja i ligu Srbije.

              Comment


              • hahahaha sa više dostojanstva,ljudi bojkotovali utakmice
                e šta sve neću da pročitam ,jbt pa neke delije kao da su rodjene JUČE
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  hahahaha sa više dostojanstva,ljudi bojkotovali utakmice
                  e šta sve neću da pročitam ,jbt pa neke delije kao da su rodjene JUČE
                  Ovdje se radi o igračima i tome da su igrači komšija, vjerovatno po direktivi napustili parket prije dodjele pobjedničkog trofeja. A neki su čak odbili da stave medalju za poraženog u finalu.
                  I ovo se desi nakon prvog izgubljenog finala poslje 13 godina!

                  Slično se desilo i na finalu EP Atina '95 i sasvim je legitimno.

                  Meni to lično ne smeta, čak nisu uopšte morali da se pojave u finalu. Mogli su to izbjeći što je bio slučaj u kupu prije par godina.

                  Bojkot utakmica od strane Delija odnosi se na ABA ligu i nažalost traje još uvijek bez obzira što se Zvezda ove godine prošetala tom ligom. Bojkot je još besmisleniji ako se zna da te iste Delije idu na sve utakmice EL do kojih se stiglo upravo kroz ABA.

                  Comment


                  • Originally posted by forum1nick View Post
                    Ovdje se radi o igračima i tome da su igrači komšija, vjerovatno po direktivi napustili parket prije dodjele pobjedničkog trofeja. A neki su čak odbili da stave medalju za poraženog u finalu.
                    I ovo se desi nakon prvog izgubljenog finala poslje 13 godina!

                    Meni to lično ne smeta, čak nisu uopšte morali da se pojave u finalu. Mogli su to izbjeći što je bio slučaj u kupu prije par godina.
                    Oladi malo. Pravis se lud i pises gluposti.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Oladi malo. Pravis se lud i pises gluposti.
                      A ti si?

                      Comment


                      • Novi snimak šampionskog slavlja iz svlačionice, autobusa i sa navijacima -tek da ne zaboravimo

                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Spanulis - Ove sezone smo dva puta igrali sa Zvezdom i nikada neću zaboraviti te mečeve. Atmosfera je bila neverovatna i zauvek ću je pamtiti. Imam ugovor sa Olimpijakosom i mislim samo na njega. Znam i da su navijači u bratskim odnosima, tako da bih bio srećan i u Zvezdi.
                          Čoviću reaguj

                          Comment


                          • ^ zanimljivo. Mada bi pored Marcusa teško imao mjesta. Možda da ga čuvamo za domaćicu, KLS

                            Comment


                            • Cirbes ostaje!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X