Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Večeras u pola 10 na Prvoj naši košarkaši kod Ivana Ivanovića.



    Comment


    • Originally posted by Ser Aleksa View Post
      Što se tiče odlazaka, danas sam nešto pročitao da ide Jaka ali msm da će barem jedan Amer da nas napusti.
      Ove sezone Jaka, sem nekoliko utakmica, daleko od igraca koji donosi prevagu-cak je nazadovao. Za njega nisam da ostane, ali Amere treba zadrzati svakako-sveukupno gledajuci
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Iživljavanje

        Comment


        • Bravo momci!






          Zvezda ponovo u finalu Evrolige, za titulu opet protiv Reala
          Zvezdino crveno usijanje: Dečurlija Slobodana Klipe pregazila Sparse 48 razlike!

          Nedjelja 12:00 SK2, prenos finala.

          Comment


          • Kakva igračina mali Aranitović, strašno šta dečko radi...

            Comment


            • Igraju decaci odlicno ovu 4/4 svi su skocni i imaju lidera Aranitovica/podseca me na Nedovica/
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Steta sto nisu uspeli, ali i vice sampion Evrope je veliki uspeh
                Generacija sa strasnim potencijalom, bas me interesuje da li ce Sale nekoga da uvrsti u spisak
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Posle ove scene, nema trika da nas Djenka napusti
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                      Comment


                      • Djenka danas bio kod mene u zgradi pola dana komsa vatreni navijac, obecao mu ovaj da ce doci na rodjendan njegove klinke i ispostovao

                        Comment


                        • Last edited by miloolja; 24-05-15, 21:36.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • E, to je to!

                            Comment


                            • Ovaj Guduric je bas potencijal-ovo vredi videti/kako izlomi "veselog Jaku/


                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Al šuka Pavlović, nogom da šutne pogodio bi. Ludo gađaju trojke...

                                Ja i dalje ne kontam zašto se lopta spušta Bobiju 3 metra od koša, nemoćan je u postu, kao i cijele sezone, a imamo toliko puno boljih napadačkih opcija.
                                Isto tako ne razumijem zašto Dangubić ne dobija više minuta.

                                Comment

                                Working...
                                X