Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam imao kad :-) a sinoc se slavilo breeeeee!!
    Nova dinastija je stvorena!!!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Kako mi ovaj deo teksta vređa inteligenciju

      'Čovek koga mediji danas dovode u vezu sa nemilim događajem u hodniku Pionira i na koga je nasrnuo Duško Vujošević je Stevan Sojić, član Skupštine KK Crvena zvezda, a na tu funkciju je izabran još 12. 08. 2011. godine. Fakultetski je obrazovan, ima diplomu marketing menadžera u sportu, nije osuđivan niti se protiv njega vodi bilo kakav krivični postupak, kako neki mediji to pokušavaju da predstave valjda samo zato što navija i voli Crvenu zvezdu. U halu je došao sa ekipom, kao član rukovodstva kluba', rekao je Ninković i potom dodao:
      Na stranu incident, koga boli uvo za tu glupost zvanu "mali u porazu", ali ovaj boldovani deo ne mogu nikako da svarim, kakav bre crni fakultet, kakvo bre crno obrazovanje sa tom školom, klasično prodavanje magle, tuga za državu što se sve i svašta danas zove fakultetom, a gotovo svako sa parčetom papira "fakultetski obrazovanim građaninom".

      Comment


      • Pa kad su ti vodeći i glavni, sa izuzecima sa sličnim i gorim "diplomama"... mislim da onda to vređa i mnogo više od inteligencije.

        Ah Duka, pa još bi slađe slavio da si ovih dana malo ovde svraćao, a sinoć smo svi pili, mislim slavili...da se razumemo..

        .
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Odlicna psihologija Radonje priprema igraca i izvukao maksimimum iz svakog...Lavovi
          !!
          kuku,sta procitah prije haha e greote kompleksa :-)
          Radim sad pa kad zavrsim s poslom..objasnicu.
          Olja nisam mogao :-(
          Last edited by Duka; 20-04-15, 16:57.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Comment


            • Sestra vaseg Jovica

              http://yooying.com/jovicmasa
              sigpic

              Comment


              • Kakav si ti perverznjak
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Kako bi inače ti došao nešto da prokomentarišeš ovde ...juče te nema nigde.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment




                  • Ђенка ооооо!
                    На целом свету само Црвена звезда оооо..

                    Comment




                    • Jedna od zanimljivijih

                      Jovicu oprosteno ti je sveeee aaa
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Spoiler


                        Jedna od zanimljivijih

                        Jovicu oprosteno ti je sveeee aaa
                        Kalina i MW najjači

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Kako bi inače ti došao nešto da prokomentarišeš ovde ...juče te nema nigde.
                          Komentarisao sam u KK Partizan, ali vezano za utakmicu generalno, slobodno baci pogled.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Komentarisao sam u KK Partizan, ali vezano za utakmicu generalno, slobodno baci pogled.
                            Hahhahahaahaha

                            Inače, mislila sam na limenog prozivao ga je Avram pred poslednji meč, a njega nije bilo, ali zato kada je cica tu ..eto njega ..hop
                            Doduše moglo je da se shvati za obojicu, ali kako sam pisala odmah posle njega, bez citiranja, pretpostavljala sam da se podrazumeva ....

                            u svakom slučaju velko'M i "kod nas" makar i zbog Madone with big..:P
                            Last edited by miloolja; 21-04-15, 06:47.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Urose

                              Osjecaj je odlican,kad znas da si prosto najjaci,a da su drugi nemocni i sve neko koprcanje njihovo,udaranje,stiskanje,stipanje,gepekovanje,a mi samo izadjemo na teren i odradimo posao



                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment




                              • hahahhaha


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X