Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • najbolje bi bilo za partizan da ga se rjese dok jos nije kasno...stvarno covjek nema kontrolu u poslednje vrijeme

    Comment


    • Originally posted by duka79 View Post
      najbolje bi bilo za partizan da ga se rjese dok jos nije kasno...stvarno covjek nema kontrolu u poslednje vrijeme
      On je KK Partizan. Pre će on da otera Danilovića nego ovaj njega. Kad DV sam odluči da ode tada će tražiti klub novog trenera ili će im ga DV naći...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Ali Vilijams, pa majstore zbog toga si doveden, i on i Jenkins odigrali maestralno. Ali očekivano, bez neke euforije, samo polako.
        I da ispoštujem proceduru, da kritikujem standardno, da Dangubić pod hitno mora da odluči u glavi hoće li ozbiljno da se bavi košarkom ili će da ide da se takmiči u skoku u vis.
        Početničke i ishitrene greške, a nije više mlad, a ni juniori ne prave takve. A Blažić, koliko god bio omiljen, ako težimo boljem rosteru iz godine u godinu, mora da napusti klub. Borac je, ali stagnira i nekonstantnost ga ubija, vruća glava, prevelika želja i ćao.

        Sad malo pohvale, Kaliniću SVAKA TI ČAST! Kakav borac i kakav igrač, neverovatan. I Lazić sa odbranom, Bobi ubica, Mitrović kapitenčina, Jović legenda biće sve bolji, Cirbes standardno, cela ekipa, kao što sam pisao i do sada - lavovi.

        Radonja će nadam se, posle ovoga postati energičniji i prodrmati se malo, čovek se uči dok je živ. Nadam se da mu je sad lakše i da će u budućnosti imati bolje rekacije, navijam za njega. Jeste loš trener, ali dok bude imao rezultate, ćutaću kao zaliven.
        Živ mi bio cleoo
        Last edited by Cassius Clay; 19-04-15, 23:28.

        Comment


        • Чарлс Џенкинс против Партизана у овом плеј-офу:
          Прва утакмица - 19 поена.
          Друга утакмица - 19 поена.
          Трећа утакмица - 22 поена.
          Четврта уткамица - 19 поена.
          Đenka dominator

          Comment


          • Ova ekipa je pokazala da ima karakter, a velike zasluge ka tome idu Radonji koji pokazuje da je napredovao kao trener.Proslogodisnji Radonja bi izgubio ovu seriju.Ko ne vidi da je vece ucesce imao on u prolasku ovom finalu, ne razume kosarku i treba da se zapita zasto je gleda.


            Edit:Pohvale Mitrovica za onaj sportski potez kada su on i Muric zavrsili na parketu, pruzio mu je ruku sto je publika prepoznala i aplaudirala mu je na tom potezu.
            Last edited by Ricma; 19-04-15, 23:53.

            Comment


            • На целом свету само Црвена звезда оооо..

              Comment




              • Spoiler

                Comment


                • ....
                  Last edited by tuta bugarin; 28-01-19, 21:54.

                  Comment


                  • Cestitke svim navijacima Zvezde/kao i Kerdsu, koji je najdobronamernije ukazivao ne eventualni problem-ali sve je proslo odlicno/, ipak je ovaj tim mocan, da nije cini mi se ni svestan svojih vrhunskih mogucnosti
                    Komsijama cestitam na sportskoj borbi, i zelim im da zadrze ovaj tim, pa da sledece godine i oni udju u EL
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      takooooooooo...laganoooooooo.....
                      Cestitam i kako ti imas obicaj da kazes-#peske
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment




                      • Нов уговор одмасадодма!!

                        Comment


                        • Originally posted by Bonomo View Post
                          Ne pisem ovde cesto ali nema veze imam lep povod da pocnem da pisem. Bravo momci! Pobedili ste kao tim i izneli ste ovu seriju na jedan fantastican nacin. Samo napred do titule!

                          Meni je isto poseban utisak ostavio tim
                          Pored odlicnih pojedinaca, timski su odigrali vrhunski, sto me je prijatno iznenadilo
                          Skoro celo 2.poluvreme cetvrte utakmice, kada je bila rezultatska neizvesnost, odrzavali su razliku 4-6 koseva/iako je Partizan davao maksimum/ i suvereno resili mec i plasman u EL
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Originally posted by jovan View Post
                            Cestitam i kako ti imas obicaj da kazes-#peske
                            To Vladan kaže.. #pješke
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • :-) Uspjeli smo! Previse smo jaki i mocni,jednostavno! Previse sam i srecan takodje :-D
                              Pokazali i dokazali! ....Rutinski cak i vrlo sigurne 3 pobjede plus pred onakvim grotlom grobara!
                              Nisam sumnjao,jok...Kalina Jovke Luka Djenka Bobi MW...naklon do poda!!!
                              Urose ,posto si izgubio opkladu..znaci koji god zelis avatar sa slikom Radonje :-)


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Da poginemo ovde, a tebe nigde nema.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X