Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka me neko uštine Mi smo dobili Partizan u seriji do tri pobede

    Konačno je došlo naše vreme, konačno smo dobili Partizan u seriji, bravo momci

    WTF!

    Comment


    • Kalina

      od reprezentacije me kupio, pravi sportista
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Comment


        • Svaka čast, konačno!!!! i ti Dejo da ubodeš jednom ebem mu, čestitke. Duka da mi se javi na PM, da mi izabere avatara. Na moju veliku radost izgubio sam opkladu. Duka, na potezu
          Last edited by Cassius Clay; 19-04-15, 22:50.

          Comment


          • Stranci pokazali zašto su dovedeni, da prelome neki bitan meč.

            Bravo crnci.

            Comment




            • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Brajko
                A slameni šešir.. gde nestade?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Cestitke zasluzeno idete dalje, bili ste bolji celu seriju. Ja ako sam nekoga uvredio tokom serije se izvinjavam nije bilo namerno sve je bilou zaru ovih utakmica. Ulog je bio da pobednik dobija sve a porazen gubi, mislim da je ovom pobedom zvezda posle mnogo godina porasla u veliki kosarkaski klub. Zelim vam da osvojite aba ligu. Vidimo se tokom sledece sezone ako partizan tada bude postojao.
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Brajko
                    A slameni šešir.. gde nestade?
                    Prelistaj postove Olja, rekao sam da ću povući sve kad osvoji, nije još to, ali cenim da hoće, 3:0 u finalu, jednostavno imamo tim iznad kvaliteta za ovo područje.

                    Comment




                    • Tenziija koja prevazilaci sve granice po završetku četvrte utakmice Crvene zvezde i Partizana u polufinalnoj seriji Jadranske lige. I kao po pravilu rafal sa tribina. Navijači Partizana tvrdim predmetima su zasuli večitog rivala, a jedan predmet je pogodio tim menadžera Nebojšu Ilića.

                      On je bio na ušivanju, a potom je novinarima otkrio da je pogođen "unučićem" vinjaka?!
                      "Čokanjče", kroz osmeh je rekao uvek raspoloženi Ilić.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • dobro, šta se drndaš...baš me briga, zezala sma se..koliku si buku dizao...pitam samo

                        "prelisataj postove Olja"... jest kako da neću...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ova dobra

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            dobro, šta se drndaš...baš me briga, zezala sma se..koliku si buku dizao...pitam samo

                            "prelisataj postove Olja"... jest kako da neću...
                            Pa s obzirom da si pravnica, kolega, a ta kategorija baš i ne priča puno bez osnova....msm ne durim se, radujem se uspehu, napokon da ih izbacimo, dakle postoji osnov da tom čoveku napišem bravo, kao što je posojao osnov kada ga je izbacila Cibona prošle godine i polumrtav Partizan, polumrtav u smislu da im je falilo podosta igrača, da su se neki vratili iz ozbiljnih povreda, da mu kažem da je slamenko.

                            Prosto Olja, a što se tiče zezanja, možeš ti to na dosta duhovitiji način

                            Comment


                            • Sa tobom nema više zezanja ... shvatila sam to odavno..

                              Nego...

                              Last edited by miloolja; 19-04-15, 23:06.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Eto dosli u taj njihov “Mordor” i dobili obe i zatvorili seriju... I dobili seriju na 3 dobijena meca u kakvoj je inace njihov trener nepobediv...
                                I obezbedili sebi Evroligu...
                                Veliko vece zaista,cestitke igracima i treneru,evo Dule se na konfenciji ponovo provaljuje i blamira,bas je mali u porazu

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X