Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Zvezdo!
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • AAAAAA! Bravo Zvezdo! Bravo Bobi!

      Comment


      • Svaka čast za pobedu, značiće pred ABA završnicu...Samo je šteta što nismo neke mečeve dobili , evidentno je da smo imali dobre šanse za prolazak dalje ali šta da se radi. Ako bog da izborimo sledeće sezone ponovo Evroligu pa da popravimo stvari.

        Last edited by Lord Aleksoni; 10-04-15, 00:05.

        Comment


        • Fantastican osjecaj! Dejan Radonjic dobio jos jednu neizvjesnu utakmicu Igraci lavovi,svi do jednog! Odlicna uvertira pred meceve polufinala abe!Ne sumnjam da ce to biti odradjivanje posla!
          Zvezdo ljubavi!!!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Bobi, Kalina, Đenka, MW sada se od vas najviše očekuje.
            Lično vjerujem da će Kalina biti bolji nego ikada.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kalina cepa danas, malopre lagano ubaci trojku, veoma će važna pobeda biti večeras a na dobrom smo putu ..

                Glupo stavili odigravanje utakmica, trebao jedan dan odmora pred drugi meč
                Last edited by Lord Aleksoni; 14-04-15, 21:39.

                Comment


                • Bravo momci,rutinski sutra bez opustanja,pa repriza moze
                  sigpic

                  Comment


                  • ĐENKAAA! KALINAAA!
                    Utakmice sezone za njih dvojica, pogotovo za Đenku, još od Budiveljnika ga nisam vidio ovako motivisanog, svaki šut-cepa mrežicu, koliko je samo 2+1 imao večeras.
                    Kalina nevjerovatno odmjeren, veliki doprinos i odbrani, i spasio nas je kad smo polako tonuli. I Jaka isto, mnogo energije i sigurnosti večeras.

                    7 rampi smo im udarili večeras, sjajno, Kalina četiri! Odavno nisam vidio Zvezdu ovako dobru, mnogo momentuma za sutra, ajmo osigurati petu utakmicu pred Delijama!

                    Comment


                    • Kalina me nikada nije iznevjerio.
                      Srce junaka.

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Aleksa View Post

                        Glupo stavili odigravanje utakmica, trebao jedan dan odmora pred drugi meč
                        Pretpostavljam da je zbog toga Radonja odmarao Bobija, sutra ocekujem da igra vise.Izmisljaju toplu vodu sa jednim danom razmaka, u NBAi u Evroligi je barem dva dana razmaka kada je PO, samo se mi vazda pravimo pametni i donosimo idiotske odluke poput ove.

                        Comment


                        • Koliko sam ja sada shvatila njihovog trenera..na sve četiri utakmice ove sezone svaki put su ovi naši namerno povređivali nekog njihovog ključnog igrača...?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • dobra utakmica i sto je najvaznije rutinska pobjeda...bez mogo napora i muke...cak nam je MVP odmarao pola utakmice...cini mi se da se ipak vidi razlika u kvalitetu samo bez opustanja

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Koliko sam ja sada shvatila njihovog trenera..na sve četiri utakmice ove sezone svaki put su ovi naši namerno povređivali nekog njihovog ključnog igrača...?
                              a to moze samo on da izjavi i niko vise tako da me od njega nemoze nista iznenaditi

                              Comment


                              • Dženkins ubedljivo najefikasniji ali Kalina i Blažič vrh vrhova! Borbenost, umeće, itd.

                                Kad god su se ponadali da mogu da preokrenu nismo im dozvolili.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X