Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duka, ti si jedini...
    Ništa ljepše od dva srpska tima koja su sigurno u Evroligi, i bore se za ABA ligu.

    Comment


    • Dobro,nisam jedini jbt Ne bi bilo lose da ima 2 predstavnika u EL,al prvo gledamo interes naseg kluba.Ima ljudi dosta sto bi voljeli da igramo sa njima. Zasto? Zato sto bi nam oni odgovarali najvise,jer smo na svakoj poziciji ipak bolji,zanemarimo mec od sinoc..i mislim da bi to momci odradili profesionalno,ako budemo igrali kao sto smo igrali jesenas i u ABA i u EL. Ovo sinoc je vjreovatno bio 'interes srpske kosarke' i sasvim drugi mec sa njima bi to bio..Losije smo igrali u kupu npr pa smo ipak rutinski to odradili,ne mislim losije nego sinoc,nego losije,nismo nesto bog zna igrali....onako kako znamo da igramo kad smo se salili sa Valensijom,Kahom,Galatom od jesenas i mnogima. A oni su mnogo jaci od grobara,ono... Jednostavno znas da si jaci,i zna da ce sve biti u redu,jer je i vrijeme da tako i bude vise...a i prirodno je da ove godine bude sve u redu. Grotlo Podgorice ne bi niMalo bilo dobro,mada imamo prednost domaecg terena,kao najbolji u ligi Cedevita ima dobar tim,mnogo dobar,tako da sveUkupno gledano,Partizan bi najvise odgovarao.


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Pa ja ne znam koji klub je bolji od nas na nekoj poziciji kada si kao prednost naveo to da smo od Grobara ispred jer smo zbog navedednog razloga jači.

        Comment


        • Nijedan..Ali opet ,najvise nam oni odgovaraju .To je moje misljenje


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Galatu, Valensiju, Kahu ste dobili tranzicionom igrom, a juce se svaki pokusaj nametanja takve igre zaustavljao faulovima

            Comment


            • Svidja mi se sto gledas i pratis Crvenu Zvezdu 'telekom'


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Cedevita i Budućnost ne mogu da dobiju Zvezdu u 3 dobijene, Partizan (Dule) može + što bi i navijače imali.

                Pavlović > Kalinić
                Mačvan > Mitrović

                Nismo ni na svim pozicijama bolji...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Bice Luka dobar,kao sto zna....a vidio si kako je Tejic dobar na Macvana


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Princara View Post
                    Galatu, Valensiju, Kahu ste dobili tranzicionom igrom, a juce se svaki pokusaj nametanja takve igre zaustavljao faulovima
                    Daj bre Princ idi u peršun, celo selo zna da je juče ona tekma bila "prijateljska", a ti ovde pišeš o taktici i tsl.

                    Comment


                    • Originally posted by Il Capitano View Post
                      Cedevita i Budućnost ne mogu da dobiju Zvezdu u 3 dobijene, Partizan (Dule) može + što bi i navijače imali.

                      Pavlović > Kalinić
                      Mačvan > Mitrović

                      Nismo ni na svim pozicijama bolji...
                      I veoma upitno ovo za Kalinica..Kalina je poludio u ovoj sezoni.Uz manje oscilacije,igra kao preporodjen.


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        I veoma upitno ovo za Kalinica..Kalina je poludio u ovoj sezoni.Uz manje oscilacije,igra kao preporodjen.
                        Duka druze prijatelju, ti stvarno mislis da je Kalina bolji igrac od Pavlovica?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Pa dobro ..Sasa Pavlovic ima iskustvo iz Amerike,ima dobar sut...to je njegovo oruzje,dok Kalina je preporodjen otkad je dosao kod nas..Samo mislim da Kalina moze u fajt sa Pavlovicem,nista drugo brate.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Sasa Pavlovic je trenutno ubedljivo najbolji igrac ove lige i za klasu ispred sivh ostalih, ali nije ovo mesto gde cemo o njemu...
                            A Kalina jeste bolji nesgo sto je bio dok nije dosao u Zvezdu, ali to najvise zbog repke i iskustva sa svetskog (po meni) ima tu i nesto Radonjihog udela, ali ne mnogo, stavise... ali opet je to daleko ispod Sase - moje skromno misljenje
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Da je daleko toliko koliko izrazavas,pravio bi ogromnu razliku u ova 3 meca ove sezone do sada..A onda, da je toliko ispred ostalih,nema sanse,ali sanse nema! Precjenili ste ga dosta.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Daj bre Princ idi u peršun, celo selo zna da je juče ona tekma bila "prijateljska", a ti ovde pišeš o taktici i tsl.

                                To Dukara siri pricu, kao namestena, kao umor, nebitna tekma. Cudi me da u takvim okolnostima Rebic i Tejic nisu bili igraci sa najvecom minutazom, verovatno ni to nije bilo u interesu srpske kosarke .

                                Comment

                                Working...
                                X